0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Statywy wideo

Statywy do kamer wideo

 

15,00zł

Statyw na przyssawce z ruchomą głowicą z mocowaniem na gwint 1/4". Posiada dużą przyssawkę, która zapewnia bezpieczne mocowanie do szyby w aucie lub na innych płaskich powierzchniach.

29,00zł

Statyw na przyssawce z mocowaniem na gwint 1/4" do kamer sportowych typu GoPro HERO, SJCAM, Xiaomi. Posiada 3 przyssawki, które zapewniają bezpieczne mocowanie do szyby w aucie, na auto lub na innych płaskich powierzchniach.

95,00zł

Wysokiej jakości profesjonalny statyw fotograficzny wykonany ze stopu magnezowego, który zapewnia wysoką wytrzymałość statywu przy zachowaniu niewielkiej wagi. Statyw posiada obracaną sztycę, hak pozwalający go dociążyć oraz głowicę kulową. Dzięki 5-segmentowym nóżkom zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu przez co jest wygodny w transporcie.

319,00zł

Udoskonalona elektroniczna głowica obrotowa SK-EBH01 wersja Pro, która pozwala na zdjęcie lub film panoramiczny. Głowica posiada wbudowaną baterię która pozwala na 6 godzin pracy z maksymalnym udźwigiem na urządzeniu. Głowica kompatybilna z aparatami fotograficznymi, smartfonami, kamerami sportowymi GoPro, SJCAM, Sony Action Cam.

399,00zł

Profesjonalny statyw do kamer wideo bez głowicy o maksymalnej wysokości 187cm. Świetnie wykonany i bardzo stabilny statyw do filmowania przeznaczony do kamer nie cięższych niż 6kg. Wysoka jakość wykonania i wytrzymałość materiałów sprawia, że statyw będzie służyć przez długi czas. Statyw posiada antypoślizgowe nóżki z gumowymi elementami. Statyw nie posiada głowicy

Okazja

759,00zł

Profesjonalny statyw do kamer wideo z głowicą olejową o maksymalnej wysokości 189cm do filmowania przeznaczony do kamer nie cięższych niż 6kg.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów