0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Statywy wideo

Statywy do kamer wideo

 

15,00zł

Statyw na przyssawce z ruchomą głowicą z mocowaniem na gwint 1/4". Posiada dużą przyssawkę, która zapewnia bezpieczne mocowanie do szyby w aucie lub na innych płaskich powierzchniach.

19,00zł

Statyw na przyssawce z ruchomą głowicą z mocowaniem na gwint 1/4". Posiada dużą przyssawkę, która zapewnia bezpieczne mocowanie do szyby w aucie lub na innych płaskich powierzchniach. W zestawie uchwyt na telefon.

19,00zł

Statyw na przyssawce z mocowaniem na gwint 1/4" do kamer sportowych typu GoPro HERO, SJCAM, Xiaomi. Posiada 3 przyssawki, które zapewniają bezpieczne mocowanie do szyby w aucie, na auto lub na innych płaskich powierzchniach.

79,00zł

Mobilny, aluminiowy statyw fotograficzny firmy Mitoya z głowicą 3D o regulowanej wysokości pracy 53-153cm z dołączonym do zestawu futerałem.

125,00zł

Mobilny, aluminiowy statyw fotograficzny firmy Mitoya z głowicą panoramiczną o regulowanej wysokości pracy 59-165cm z dołączonym do zestawu futerałem.

319,00zł

Udoskonalona elektroniczna głowica obrotowa SK-EBH01 wersja Pro, która pozwala na zdjęcie lub film panoramiczny. Głowica posiada wbudowaną baterię która pozwala na 6 godzin pracy z maksymalnym udźwigiem na urządzeniu. Głowica kompatybilna z aparatami fotograficznymi, smartfonami, kamerami sportowymi GoPro, SJCAM, Sony Action Cam.

chwilowo brak

399,00zł

Profesjonalny statyw do kamer wideo bez głowicy o maksymalnej wysokości 187cm. Świetnie wykonany i bardzo stabilny statyw do filmowania przeznaczony do kamer nie cięższych niż 6kg. Wysoka jakość wykonania i wytrzymałość materiałów sprawia, że statyw będzie służyć przez długi czas. Statyw posiada antypoślizgowe nóżki z gumowymi elementami. Statyw nie posiada głowicy

Okazja

759,00zł

Profesjonalny statyw do kamer wideo z głowicą olejową o maksymalnej wysokości 189cm do filmowania przeznaczony do kamer nie cięższych niż 6kg.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów