Monopody

Ocena kategorii 
(4.5)

Monopody to inaczej długie, najczęściej teleskopowe wysięgniki, rodzaj statywu z jedną nogą. Ich zadaniem podparcie aparatu lub kamery podczas robienia zdjęć i kręcenia filmów i redukowanie drżenia rąk operatora. Ponadto, umożliwiają uwiecznienie kadrów z wyższej perspektywy. Używając monopodu...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Rozwiń
W tej kategorii jest 4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Monopody to inaczej długie, najczęściej teleskopowe wysięgniki, rodzaj statywu z jedną nogą. Ich zadaniem podparcie aparatu lub kamery podczas robienia zdjęć i kręcenia filmów i redukowanie drżenia rąk operatora. Ponadto, umożliwiają uwiecznienie kadrów z wyższej perspektywy. Używając monopodu warto jednak mieć w aparacie włączoną funkcję stabilizacji obrazu, jeśli posiadany przez nas aparat taką ma, ponieważ monopod nie jest substytutem statywu. Jest jednak dużo wygodniejszy w transporcie, szybciej się go rozkłada i mimo wszystko stanową solidną podporę dla aparatu.

Zależnie od tego, z jakiego sprzętu korzysta Klient, możemy zaproponować monopody do telefonów i kamer sportowych, aparatów DSLR oraz bezlusterkowych czy kompaktowych, oraz wysięgniki do mikrofonów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!