0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Monopod wysięgnik 94cm czarny z gwintem 1/4" do smartfonów i kamer sportowych Zobacz większe

Monopod wysięgnik 58cm czarny z gwintem 1/4" do smartfonów i kamer sportowych 

KM1006xGP244

Mitoya

Solidny wysięgnik monopod teleskopowy marki Mitoya o maksymalnej długości 58cm. Wysięgnik zakończony jest gwintem 1/4", dzięki czemu można zamocować mały aparat, kamerę i smartfon. Posiada on także mocowanie do kamer sportowych typu GoPro Hero, SjCam, Xiaomi YI, Garmin VIRB XE itp.

35,00zł

dostępne
Ilość
- +

Monopod, wysięgnik teleskopowy marki Mitoya z mocowaniem na gwint 1/4", uchwytem na telefon i mocowaniem do kamer sportowych. Został wykonany z wysokiej klasy aluminium o małej wadze, a jednocześnie dużej wytrzymałości i stabilności. Teleskopowo składane segmenty na zacisk pozwalają w prosty i szybki sposób regulować wysokość monopodu. Sprawia to, że po złożeniu monopod zajmuje niewiele miejsca. Monopod wyposażony został w piankową rączkę, która zwiększa komfort użytkowania. Zakres pracy wysięgnika to 22-58cm.

Złożony wysięgnik zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu w prosty sposób można go ze sobą zabrać, natomiast po rozłożeniu ma maksymalną długość 58cm. Idealnie nadaje się do robienia autoportretów oraz zdjęć z dalszych odległości i wyższej perspektywy.

Głowica zakończona jest standardowym gwintem fotograficznym 1/4", dzięki czemu pasuje do niemal wszystkich aparatów fotograficznych (do 500g) dostępnych na rynku. Za pomocą adaptera do kamer sportowych posłuży również jako monopod do kamer sportowych typu GoPro Hero, Xiaomi, SJCAM, Garmin VIRB XE itp.

W zestawie znajduje się także uchwyt na telefon. Uchwyt pozwalający na zamontowanie telefonu komórkowego (smartfona) do każdego statywu ze standardowym gwintem mocującym 1/4". Zamontowanie telefonu do statywu daje ustabilizowany obraz, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie wysokiej jakości zdjęć lub filmów bez rozmyć powstających podczas poruszeń nawet w przypadku słabszych warunków oświetleniowych.

Wysięgnik wyposażony jest w krótką smyczkę, którą możemy obwiązać dookoła ręki. Zapewnia to bezpieczeństwo dla naszego sprzętu - nawet jeśli wysięgnik wypadnie nam z ręki smycz powstrzyma go przed upadkiem. Monopod nie jest wodoodporny i nie należy stosować go pod wodą.Cechy

  • Zakończony gwintem 1/4"
  • Możliwość montażu kamery sportowej lub smartfona
  • Pasuje do małych kamer i aparatów fotograficznych
  • Wykonanie z wysokiej jakości materiałów
  • Rozsuwany teleskopowo na zacisk
  • Minimalna szerokość uchwytu na telefon: 60 mm;
  • Maksymalna szerokość uchwytu na telefon: 85 mm;
  • 4 sekcje monopoduZastosowanie

Wysięgnik idealnie sprawdzi się przy robieniu zdjęć autoportretów oraz z większej odległości lub wyższej perspektywy. Dzięki dołączonemu adapterowi do kamer sportowych możemy zamocować na wysięgniku kamerę sportową. Wysięgnik posiada uniwersalny gwint fotograficzny 1/4", dzięki czemu można go używać z małymi kamerami lub aparatami fotograficznymi. Za pomocą adaptera do kamer sportowych posłuży również jako monopod do kamer sportowych typu GoPro Hero, Xiaomi, SJCAM. W zestawie znajduje się także uchwyt na telefon.

Materiał Tworzywo sztuczne
Ilość sekcji 4
Zakres pracy 22-58cm
Gwint 1/4"
Kolor Czarny
Waga 165g

Podobne produkty