0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Silikonowa niebieska obudowa do GoPro Hero 3 Zobacz większe

Silikonowa niebieska obudowa do GoPro Hero 3  Nowość

ST41N

Mitoya

Silikonowa obudowa ochronna do kamer GoPro Hero 3 mocowana na obudowie typu skeleton. Przylega bardzo ciasno, dzięki czemu zapewnia ochronę zarówno przed zarysowaniem czy uszkodzeniami mechanicznymi, jak i przed zabrudzeniem.

25,00zł

dostępne
Ilość
- +

Silikonowa obudowa ochronna do kamer GoPro HERO 3 zapewnia ochronę przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Mocowana jest na obudowę typu skeleton. Obudowa została idealnie wyprofilowana tak, aby pasować do kamer serii GoPro HERO 3. Estetyczne wykonanie z wytrzymałego silikonu zapewnia długotrwałe użytkowanie. Tylna część obudowy jest wydłużona, dzięki czemu możliwy jest montaż dodatkowego wyświetlacza LCD na kamerze.

Silikon dodatkowo zwiększa termoizolację kamery w niskich temperaturach, dzięki czemu żywotność akumulatora w trudnych warunkach może się zwiększyć nawet o 25%.Cechy

  • dzięki termoizolacji pozwala wydłużyć czas pracy akumulatora
  • doskonale chroni przed zabrudzeniem
  • chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami
  • idealnie dopasowana do kamer GoPro Hero 3
  • obudowa w kolorze niebieskim
  • wysoka jakość i estetyka wykonaniaZastosowanie

Silikonowa obudowa zapewnia bezpieczeństwo kamerom GoPro HERO 3 zabezpieczając je przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniem. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu dokładnie przylega do kamer chroniąc je, a także izolując przez zimnem - dzięki temu możemy wydłużyć pracę kamer nawet w zimne dni.

Kompatybilność GoPro 3
Materiał Silikon
Kolor Niebieski

Podobne produkty