0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Uchwyt 3D do mocowania blend do 160 cm Zobacz większe

Zestaw studyjny: solidny statyw + uchwyt 3D do mocowania blend do 160 cm  Nowość

806MX14xMX8214B

Mitoya

Zestaw studyjny - uchwyt do mocowania blendy oraz solidny statyw studyjny 295cm z gwintem 1/4", idealnie pasuje do domowego atelier lub małego studia. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na blendę czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

139,00zł

dostępne
Ilość
- +

Wysokiej jakości elementy zapewniają bezproblemową pracę. Zaletą zestawu jest fakt, iż rozłożenie go i przygotowanie do pracy zajmuje dosłownie chwilę. Dodatkowo uniwersalne otwory do mocowania uchwytu pozwalają zamocować go na prawie każdym statywie.

1x Uchwyt do mocowania blend 160 cm

Profesjonalny uchwyt do blend. Dzięki 3-sekcyjnemu ustawianiu rozmiaru pozwala na zamontowanie blend o różnych rozmiarach. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na dowolnym statywie czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio. Uchwyt jest bardzo solidnie wykonany, dzięki czemu będzie Ci służył przez długi czas.
Posiada regulowany, podwójny kołowrotek, do mocowania na statywach oświetleniowych o różnej grubości. Umożliwia on także obrót belki trzymającej blendę o 360 stopni i zablokowanie jej w dowolnym położeniu. Płynna regulacja długości belki pozwala na zamocowanie blend o dużym zakresie średnic – praktycznie każdej z dostępnych w naszej ofercie, a także znacznej większości dostępnych na rynku. Dodatkowo, dookoła belki można obracać także samą blendę.
 • lekki i wytrzymały
 • mocowany na kolumnie statywu
 • bardzo łatwe i szybkie mocowanie blend o różnych wymiarach, od 50 do 160 cm
 • otwory o różnych średnicach do mocowania na statywie

Uchwyt blendy

1x Solidny statyw studyjny 295cm, trzpień 16mm + gwint 1/4"

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą mocnych uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm. Dzięki większej wadze statyw jest bardziej stabilny od lekkich statywów aluminiowych. Elementy ruchome są łączone na solidne śruby, a nie na nity, dzięki czemu jest on bardziej wytrzymały.

 • wysokość: 109 - 295cm
 • wysokość po złożeniu: 97cm
 • udźwig do 10kg
 • zakończony trzpieniem: 16mm
 • teleskopowy mechanizm rozkładania
 • sprężynowy system hamowania sekcji
 • zaciski blokujące sekcje
 • antypoślizgowe stopki

statyw 806

Zastosowanie

Używając uchwytu do blend, można korzystając dodatkowo ze statywu stworzyć zestaw do doświetlania fotografowanego obiektu. Blendę można zamontować pod dowolnym kontem i w dowolnej pozycji, dzięki czemu możesz precyzyjnie ustawić kąt padania światła. Wykorzystując uchwyt, a nie na przykład pomoc dodatkowej osoby, mamy pewność, że raz ustawiona blenda będzie znajdowała się w takiej pozycji przez długi czas.

Blendy służą do zwiększenia naświetlenia całego fotografowanego obiekt, wykorzystując światło odbite. Mogą być również wykorzystanie do doświetlania fotografowanych obiektów w miejscach, gdzie mogą pojawić się niepożądane cienie. Świetnie sprawdzają się przy fotografowaniu osób w plenerach oraz w studio, kiedy nie dysponujemy wystarczającą ilością źródeł światła. Mogą być również wykorzystane przy fotografowaniu małych przedmiotów z użyciem namiotu bezcieniowego.

Typ mocowania kołowrotek
Zakres pracy 10-170cm
Gwint 1/4"
Typ uchwytu teleskopowy
Zakres pracy statywu 109-295cm

Podobne produkty