Zestaw studyjny: solidny statyw + uchwyt 3D do mocowania blend do 160 cm

Zestaw studyjny - uchwyt do mocowania blendy oraz solidny statyw studyjny 295cm, idealnie pasuje do domowego atelier lub małego studia. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na blendę czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

 • MX8214BxWT806PBG
 • Nowy produkt

113,40zł

-10%

126,00zł

Opis pakietu

Oferujemy Państwu wysokiej jakości zestaw, w skład którego wchodzą statyw oraz uchwyt do mocowania blendy. Pasuje do każdej blendy do 160 cm. Znajduje zastosowanie w studio fotograficznym, pozwala na ustawienie blendy w odpowiedniej pozycji oraz utrzymanie odpowiedniego jej naprężenia.

Zarówno uchwyt, jak i statyw są bardzo lekkie, a przy tym solidne i wytrzymałe. Ich użytkowanie jest niezwykle intuicyjne, a przechowywanie i transport - bezproblemowe dzięki możliwości ich złożenia do niewielkich rozmiarów.

To niezastąpiony asystent każdego profesjonalnego fotografa - dzięki wielu możliwościom ustawienia położenia blendy wykonasz doskonałe zdjęcia za każdym razem. Użyte do produkcji zestawu materiały są odporne na intensywne użytkowanie - nie wyginają się i nie łamią. Zestaw Mitoya to gwarancja zadowolenia i najniższa cena.1x Uchwyt do mocowania blend 160 cm

Profesjonalny uchwyt do blend. Dzięki 3-sekcyjnemu ustawianiu rozmiaru pozwala na zamontowanie blend o różnych rozmiarach. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na dowolnym statywie czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio. Uchwyt jest bardzo solidnie wykonany, dzięki czemu będzie Ci służył przez długi czas.

Posiada regulowany, podwójny kołowrotek, do mocowania na statywach oświetleniowych o różnej grubości. Umożliwia on także obrót belki trzymającej blendę o 360 stopni i zablokowanie jej w dowolnym położeniu. Płynna regulacja długości belki pozwala na zamocowanie blend o dużym zakresie średnic – praktycznie każdej z dostępnych w naszej ofercie, a także znacznej większości dostępnych na rynku. Dodatkowo, dookoła belki można obracać także samą blendę.

Kołowrotek posiada cztery średnice otworów: 19, 22, 25, 28mm. Kołowrotek nie pasuje na ostatni segment do statywów z serii JH-803.

 • lekki i wytrzymały
 • mocowany na kolumnie statywu
 • bardzo łatwe i szybkie mocowanie blend o różnych wymiarach, od 50 do 160 cm
 • otwory o różnych średnicach do mocowania na statywie1x Solidny statyw studyjny 295cm, trzpień 16mm

Profesjonalny statyw oświetleniowy wysokiej klasy, idealny do zastosowania w studio fotograficznym, a także w plenerze. Wyposażony w głowicę 16 mm bez gwintu. Bezstopniowa regulacja statywu możliwa jest dzięki zastosowaniu funkcjonalnego mechanizmu rozkładania teleskopowego.

W skład sprzętu wchodzą trzy sekcje o sprężynowym systemie hamowania oraz blokadą w postaci śrub typu motylek. Jego obsługa nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi, jest bardzo prosta i intuicyjna.

Wysokość statywu można regulować na wysokości od 109 do 280 cm (wysokość z zachowaniem największej stabilności - 270cm). Idealnie nadaje się do zainstalowania blendy lub lampy błyskowej. Po rozłożeniu jest bardzo stabilny - ma stosunkowo dużą wagę. Składa się i rozkłada w kilku prostych ruchach. Dodatkowo - złożony zajmuje niewiele miejsca, a więc jego przechowywanie i transport nie nastręczają żadnych trudności. • głowica studyjna: 16mm (bez gwintu)
 • teleskopowy mechanizm rozkładania
 • sprężynowy system hamowania sekcji
 • motylki blokujące sekcje
 • antypoślizgowe stopki
 • zakres pracy: 109-280cm (295cm - przy nogach złożonych do pionu)
 • wysokość z zachowaniem największej stabilności - 270cmZastosowanie

Używając uchwytu do blend, można korzystając dodatkowo ze statywu stworzyć zestaw do doświetlania fotografowanego obiektu. Blendę można zamontować pod dowolnym kontem i w dowolnej pozycji, dzięki czemu możesz precyzyjnie ustawić kąt padania światła. Wykorzystując uchwyt, a nie na przykład pomoc dodatkowej osoby, mamy pewność, że raz ustawiona blenda będzie znajdowała się w takiej pozycji przez długi czas. Blendy służą do zwiększenia naświetlenia całego fotografowanego obiekt, wykorzystując światło odbite. Mogą być również wykorzystanie do doświetlania fotografowanych obiektów w miejscach, gdzie mogą pojawić się niepożądane cienie. Świetnie sprawdzają się przy fotografowaniu osób w plenerach oraz w studio, kiedy nie dysponujemy wystarczającą ilością źródeł światła. Mogą być również wykorzystane przy fotografowaniu małych przedmiotów z użyciem namiotu bezcieniowego.Zawartość pakietu

Profesjonalny uchwyt do mocowania blend. Dzięki 3-sekcyjnemu ustawianiu rozmiaru pozwala na zamontowanie blend o różnych rozmiarach. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na dowolnym statywie czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

Dane techniczne

Zakres pracy10-170cm
Typ mocowaniakołowrotek
Typ uchwytuteleskopowy

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych motylków blokujących. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm.

Dane techniczne

Waga1,6kg
Głowica16mm
Ilość sekcji3
Udźwig10kg
Wysokość po złożeniu97cm
Zakres pracy109-295cm
Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier Inpost L Kurier Inpost L do 3 dni roboczych 15,00zł
Kurier Inpost L Pobranie Kurier Inpost L Pobranie do 3 dni roboczych 17,00zł
Osobiście Osobiście od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!
Osobiście Pobranie Osobiście Pobranie od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!
Kurier 48 Kurier 48 do 5 dni roboczych 14,00zł
Kurier 48 Pobranie Kurier 48 Pobranie do 5 dni roboczych 15,50zł

Napisz opinię

Zestaw studyjny: solidny statyw + uchwyt 3D do mocowania blend do 160 cm

Zestaw studyjny: solidny statyw + uchwyt 3D do mocowania blend do 160 cm

<p>Zestaw studyjny - uchwyt do mocowania blendy oraz solidny statyw studyjny 295cm, idealnie pasuje do domowego atelier lub małego studia. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na blendę czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.</p>