Zestaw studyjny: solidny statyw + uchwyt 3D do mocowania blend do 160 cm

Zestaw studyjny - uchwyt do mocowania blendy oraz solidny statyw studyjny 295cm z gwintem 1/4", idealnie pasuje do domowego atelier lub małego studia. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na blendę czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.85,00zł

Brak na stanie


 1. Ten produkt jest niedostępny.53,10zł

-10%

59,00zł

Brak na stanie


 1. Ten produkt jest niedostępny.
 • 806MX14xMX8214B
 • Nowy produkt

138,10zł

-5,90zł

144,00zł

Jeden z produktów nie jest już dostępny. Nie można kupić tego pakietu

Opis pakietu

Oferujemy Państwu wysokiej jakości zestaw, w skład którego wchodzą statyw oraz uchwyt do mocowania blendy. Pasuje do każdej blendy do 160 cm. Znajduje zastosowanie w studio fotograficznym, pozwala na ustawienie blendy w odpowiedniej pozycji oraz utrzymanie odpowiedniego jej naprężenia.

Zarówno uchwyt, jak i statyw są bardzo lekkie, a przy tym solidne i wytrzymałe. Ich użytkowanie jest niezwykle intuicyjne, a przechowywanie i transport - bezproblemowe dzięki możliwości ich złożenia do niewielkich rozmiarów.

To niezastąpiony asystent każdego profesjonalnego fotografa - dzięki wielu możliwościom ustawienia położenia blendy wykonasz doskonałe zdjęcia za każdym razem. Użyte do produkcji zestawu materiały są odporne na intensywne użytkowanie - nie wyginają się i nie łamią. Zestaw Mitoya to gwarancja zadowolenia i najniższa cena.1x Uchwyt do mocowania blend 160 cm

Profesjonalny uchwyt do blend. Dzięki 3-sekcyjnemu ustawianiu rozmiaru pozwala na zamontowanie blend o różnych rozmiarach. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na dowolnym statywie czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio. Uchwyt jest bardzo solidnie wykonany, dzięki czemu będzie Ci służył przez długi czas.

Posiada regulowany, podwójny kołowrotek, do mocowania na statywach oświetleniowych o różnej grubości. Umożliwia on także obrót belki trzymającej blendę o 360 stopni i zablokowanie jej w dowolnym położeniu. Płynna regulacja długości belki pozwala na zamocowanie blend o dużym zakresie średnic – praktycznie każdej z dostępnych w naszej ofercie, a także znacznej większości dostępnych na rynku. Dodatkowo, dookoła belki można obracać także samą blendę.

Kołowrotek posiada cztery średnice otworów: 19, 22, 25, 28mm. Kołowrotek nie pasuje na ostatni segment do statywów z serii JH-803.

 • lekki i wytrzymały
 • mocowany na kolumnie statywu
 • bardzo łatwe i szybkie mocowanie blend o różnych wymiarach, od 50 do 160 cm
 • otwory o różnych średnicach do mocowania na statywie1x Solidny statyw studyjny 295cm, trzpień 16mm + gwint 1/4"

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą mocnych uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm. Dzięki większej wadze statyw jest bardziej stabilny od lekkich statywów aluminiowych. Elementy ruchome są łączone na solidne śruby, a nie na nity, dzięki czemu jest on bardziej wytrzymały.

 • wysokość: 109 - 295cm
 • wysokość po złożeniu: 97cm
 • udźwig do 10kg
 • zakończony trzpieniem: 16mm
 • teleskopowy mechanizm rozkładania
 • sprężynowy system hamowania sekcji
 • zaciski blokujące sekcje
 • antypoślizgowe stopkiZastosowanie

Używając uchwytu do blend, można korzystając dodatkowo ze statywu stworzyć zestaw do doświetlania fotografowanego obiektu. Blendę można zamontować pod dowolnym kontem i w dowolnej pozycji, dzięki czemu możesz precyzyjnie ustawić kąt padania światła. Wykorzystując uchwyt, a nie na przykład pomoc dodatkowej osoby, mamy pewność, że raz ustawiona blenda będzie znajdowała się w takiej pozycji przez długi czas. Blendy służą do zwiększenia naświetlenia całego fotografowanego obiekt, wykorzystując światło odbite. Mogą być również wykorzystanie do doświetlania fotografowanych obiektów w miejscach, gdzie mogą pojawić się niepożądane cienie. Świetnie sprawdzają się przy fotografowaniu osób w plenerach oraz w studio, kiedy nie dysponujemy wystarczającą ilością źródeł światła. Mogą być również wykorzystane przy fotografowaniu małych przedmiotów z użyciem namiotu bezcieniowego.Zawartość pakietu

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm z gwintem 1/4". Maksymalna wysokość statywu to 280cm.

Dane techniczne

Materiał metal, aluminium, tworzywo sztuczne
Waga 1,8kg
Gwint 1/4"
Udźwig 10 kg
Zakres pracy 109-295cm

Profesjonalny uchwyt do mocowania blend. Dzięki 3-sekcyjnemu ustawianiu rozmiaru pozwala na zamontowanie blend o różnych rozmiarach. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na dowolnym statywie czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

Dane techniczne

Zakres pracy 10-170cm
Typ mocowania kołowrotek
Typ uchwytu teleskopowy
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier Inpost L Kurier Inpost L do 3 dni roboczych 15,00zł
Kurier Inpost L Pobranie Kurier Inpost L Pobranie do 3 dni roboczych 17,00zł
Osobiście Pobranie Osobiście Pobranie od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!
Kurier DPD L Kurier DPD L Czas dostawy 1-2 dni robocze 19,00zł
Kurier DPD Pobranie Kurier DPD Pobranie Czas dostawy 1-2 dni robocze 25,00zł
Osobiście Osobiście od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!

Napisz opinię