Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Gwarancja i reklamacja

Gwarancja i reklamacja

Mamy świadomość, nikt nie lubi składać reklamacji. Dlatego staramy się maksymalnie uprościć procedurę, tak aby była dla Ciebie najmniej uciążliwa oraz abyśmy sprawnie i w możliwie najkrótszym czasie rozwiązali napotkaną przez Ciebie trudność.

Więcej ...

Faktura

Faktura

Chęć otrzymania faktury VAT na zakupiony towar, należy zgłosić w momencie transakcji w polu komentarz do zamówienia wraz z podaniem pełnych danych do faktury (w tym numeru NIP).

Więcej ...

Zwrot towaru

Zwrot towaru

Nie jesteś zadowolony z otrzymanego produktu ? Możesz go zwrócić.

Staramy się maksymalnie uprościć procedurę, tak aby była dla Ciebie najmniej uciążliwa.

Więcej ...

Rękojmia

Rękojmia

Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi za wadliwy towar przez okres dwóch lat od jego wydania. Konsument powinien złożyć swoje żądanie związane z dochodzeniem roszczeń z tytułu rękojmi w ciągu roku od dnia dostrzeżenia wady. Termin na złożenie reklamacji nie może się jednak zakończyć przed upływem dwuletniego okresu odpowiedzialności sprzedawcy za wadliwy towar.

Więcej ...

Czy muszę się rejestrować?

Rejestracja nie jest obowiązkowa w naszym sklepie, a wymagane są tylko dane niezbędne do poprawnej realizacji zamówienia.

Niemniej namawiamy Państwa do rejestracji w naszym sklepie, gdyż wiąże się to z profitami dostępnymi tylko dla osób zarejestrowanych:

Więcej ...