Tworzenie sennych, onirycznych ujęć bez żmudnej postprodukcji? Z filtrami mist K&F Concept to możliwe! Poszerzyliśmy ofertę filtrów dyfuzyjnych o nowe modele o mocy 1/2 i 1/1 w różnych średnicach.

Efekt rozmycia jest znacznie mocniejszy niż w przypadku dostępnych do tej pory filtrów o intensywności 1/4 czy 1/8. Zostały stworzone przede wszystkim z myślą o nagrywaniu na planach filmowych z intensywnym, ostrym światłem sztucznym oraz o niezależnych produkcjach artystycznych. Silna dyfuzja tworzy charakterystyczny, oniryczny klimat.

Filtry dyfuzyjne to  także doskonałe narzędzie dla filmowców, którzy chcą tworzyć ujęcia materiały zbliżone charakterem do tych rejestrowanych na analogowych taśmach filmowych. Tworzą miękką poświatę wokół źródeł światła, zmniejszają kontrast ujęcia i powodują nieznaczną utratę szczegółów, tym samym łagodząc ostry, pełen detali i nasyconych kolorów obraz cyfrowy. Rozpiętość tonalna kadru zwiększa się, a przejścia pomiędzy jego ciemnymi i jasnymi partiami stają się bardziej płynne.

Zobacz naszą ofertę filtrów mist