W naszej ofercie pojawiły się kolejne propozycje skierowane do filmowców. Wprowadziliśmy do oferty kolejne produkty marki Freewell. Wśród nowości znalazły się monitory podglądowe, mikser video oraz kamera PTZ.

Kamera PTZ USB10X to produkt, który świetnie sprawdzi się jako wsparcie podczas konferencji i spotkań, a także streamów i realizacji nagrań telewizyjnych. Głowica kamery umożliwia poruszanie nią w pionie i w poziomie, a układ soczewek oferuje dziesięciokrotny zoom optyczny. Urządzenie pozwala na zaprogramowanie aż 255 presetów - punktów skupienia - pomiędzy którymi płynnie się porusza. Kamerą można sterować również za pomocą pilota. Urządzenie działa na zasadzie Plug&Play i może być wykorzystane do prowadzenia transmisji poprzez media społecznościowe.

Kolejna nowość to mikser video L2 PLUS. Umożliwia on przetwarzanie obrazu z 4 źródeł jednocześnie, a także kontrolę kamer PTZ. Zapewnia płynny przesył materiałów w jakości Full HD. Wyposażono go w dwa gniazda mini jack - wejściowe i wyjściowe. Po podpięciu do komputera poprzez złącze USB mikser może być wykorzystany do prowadzenia relacji na żywo.

Do naszej oferty dołączyły także nowe modele monitorów podglądowych. Model FW568V2 został stworzony z myślą o użytkownikach gimbali. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze nie obciąża zestawu i nie zakłóca pracy urządzenia.

T7PLUS to bardziej zaawansowany model o dużej przekątnej 7" i rozdzielczości natywnej 1920x1200 px. Umożliwia wyświetlanie obrazu w jakości Full HD i bezstratne skalowanie 4K. Dzięki dużemu kontrastowi i jasności na poziomie 450 cd/m2 sprawdzi się niemal w każdych warunkach. Dodatkowo wyposażono go w wejście mini jack 3,5 mm, umożliwiające odsłuch dźwięku.

FW759 to z kolei propozycja dla użytkowników, którzy szukają bardziej budżetowych rozwiązań. To jasny monitor (400 cd/m2) o przekątnej 7" i wadze zaledwie 300 g (bez źródła zasilania). Wyświetla obraz w jakości HD. Wyposażono go także w gniazdo mini jack, służące do odsłuchu, a także głośnik.

 

Zobacz wszystkie produkty Feelworld