Wprowadziliśmy do oferty dwie tuby LED Yongnuo. Modele YN60SOFT oraz YN100SOFT oferują delikatne, rozproszone światło, które doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie lub światło efektowe zarówno na większym planie filmowym, jak i w domowym studiu.


Obie lampy zostały wyposażone zarówno w diody białe (CCT), jak i kolorowe. Temperatura barwowa światła białego może być regulowana w zakresie 2 000-10 000 K, dodatkowo istnieje także możliwość korekty green-magenta.

Lampy wyposażono również w diody RGB. Światło kolorowe można regulować w trybie HSI, co daje możliwość dużej kontroli nad jego odcieniem.

Zarówno YN60SOFT, jak i YN100SOFT mają wbudowane akumulatory. Czas pracy lamp wynosi ok. 120 minut. Ładowanie odbywa się poprzez dołączony do zestawu zasilacz sieciowy, a światło może być emitowane również w jego trakcie. Oba modele mają możliwość sterowania bezprzewodowego z poziomu aplikacji producenta. Mogą pracować w jednym z 255 kanałów, dzięki czemu sprawdzą się jako element większego systemu oświetleniowego.