Zamówienia złożone i opłacone do godziny 14:00 w dniu roboczym zazwyczaj realizujemy tego samego dnia.

Koszty wysyłki dla danego produktu można sprawdzić na jego stronie, wchodząc w zakładkę "WYSYŁKA", znajdującą się tuż obok opisu. Jeżeli jedyną widoczną tam opcją jest Odbiór Osobisty, oznacza to, że produkt jest zbyt duży, lub zbyt ciężki, abyśmy mogli nadać przesyłkę z nim.

Zamówienia o wartości powyżej 300 zł przeważnie wysyłamy za darmo. Natomiast jeśli wartość produktów w Twoim koszyku przekroczyła 300 zł, a mimo to nie masz możliwości wyboru darmowej przesyłki, to przeszkodę może tu stanowić łączna waga zamawianych sprzętów – gdy przekroczy ona pewien określony próg, nie mamy niestety możliwości nadania jej za darmo.

Opłaty za przesyłki nadane kurierem zaczynają się od 13,00 zł – za taką opłatę zamówienie do Twojego domu przywiezie kurier InPost.

O wysyłce towaru informujemy zawsze mailowo. W sytuacjach niecodziennych, gdy czas realizacji może się wydłużyć powyżej 48 godzin (2 dni robocze), poinformujemy Cię o tym drogą mailową lub telefonicznie.

 

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem, należy doliczyć jeden dzień roboczy od wysłania pieniędzy na zaksięgowanie płatności na naszym koncie. Szybką płatność wybierzesz, korzystając z opcji Przelewy24.

Zamówienie realizujemy w dni robocze, co oznacza, że towar, za który zapłaciłeś w piątek, zostanie wysłany najpóźniej w poniedziałek w tygodniu następnym, o ile poniedziałek nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy.

Jeżeli nie otrzymałeś potwierdzenia wysyłki w ciągu 24 godzin założonej daty księgowania płatności lub złożenia zamówienia za pobraniem, prosimy o kontakt - przyspieszy to procedurę wysyłki w przypadku wystąpienia ewentualnych problemów z informacją o wpłacie lub zakupie.

 Terminy doręczania przesyłek

Mamy pełną świadomość, że odpowiadamy za przesyłkę do momentu jej bezpiecznego doręczenia do Ciebie.

Staramy się zaoferować Ci możliwie szeroki wybór form dostawy - od coraz popularniejszych Paczkomatów, aż do usług kurierskich różnych przewoźników, czyli z dostawą "pod drzwi". Różne ceny za tę samą usługę oznaczają różną jakość usług i różne terminy dostaw. Dlatego wybierając daną formę wysyłki warto kierować się nie tylko ceną, ale też Twoimi oczekiwaniami.

Niestety, doręczanie przesyłek powierzamy innym firmom, dlatego pomimo naszych starań zdarzają się sytuacje, na które nie mamy bezpośredniego wpływu, a które wpływają na Twoją ocenę zakupów u nas. Dlatego piszemy o terminach doręczenia u poszczególnych usługodawców bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu ze współpracy z nimi.

 

Paczkomaty Inpost

  • Przesyłki doręczane są do wybranego przez Ciebie paczkomatu zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych. Następnie masz określony czas na zabranie paczki z paczkomatu. Z tej formy doręczenia korzystamy od lat i wiemy, że szczególnie w okresie przedświątecznym terminy te bywają przekraczane, chociaż z roku na rok jest coraz lepiej.
  •  

Kurier Inpost

  • Jest to jedna z trzech firm kurierskich, z którymi aktualnie współpracujemy. Ta tańsza ;-) Z reguły przesyłki docierają w ciągu jednego dnia roboczego od dnia nadania, ale szczególnie w okresie dużego obłożenia (grudzień) terminy doręczenia Inpostu są znacznie dłuższe. Maksymalny czas gwarantowany przez firmy kurierskie to 3 dni robocze. Znamy przypadki przekraczania tych terminów, ale są to już ekstremalne sytuacje. Jeśli przesyłka Inpostu nie została do Ciebie doręczona w ciągu 48 godzin roboczych od nadania, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - będziemy interweniowali.

 

Kurier DPD

  • Aktualnie tę formę wysyłki oferujemy nawet dla dużych paczek. Paczki zazwyczaj są dostarczane w kolejnym dniu roboczym, co jest szczególnie wygodnym rozwiązaniem, kiedy przedmiotów potrzebujesz "na już".
  •  

 

Ważne: Prosimy sprawdzić stan przesyłki przy odbiorze w obecności kuriera lub pracownika poczty. Jeżeli przesyłka nosi ślady uszkodzeń, należy sporządzić z kurierem lub pracownikiem poczty protokół uszkodzenia, będący podstawą do dalszych roszczeń wobec firmy doręczyciela.

 

W soboty, niedziele i święta przesyłki nie są doręczane.