Z przyjemnością witamy Was w nowej odsłonie strony sklepu fotograficznego Mitoya!Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, odświeżyliśmy witrynę naszego sklepu internetowego - długo wyczekiwany, nowy szablon strony jest już do Waszej dyspozycji. Od teraz zakupy w Mitoya wiązać się będą wyłącznie z wygodą i komfortem Klienta, zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i mobilnej.

Jeszcze na etapie projektowania strony dopilnowaliśmy, aby była ona przejrzysta, intuicyjna i prosta w nawigacji. Wyglądem witryna nawiązuje do swojej poprzedniczki – tak jak wcześniej, wszystkie kategorie produktowe znaleźć można na szczycie strony, jednak menu jest teraz bardziej czytelne i przejrzyste. Usprawniliśmy również działanie wyszukiwarki produktów i umieściliśmy ją w przystępnym, łatwo zauważalnym miejscu.

Jedną z nowości jest także wprowadzenie Produktu Miesiąca – cyklicznej promocji na pojedyncze sprzęty i akcesoria z naszego asortymentu. Gorąco zachęcamy do sprawdzania naszych propozycji na dany miesiąc – szykujemy dla Was naprawdę atrakcyjne oferty!

Choć dołożyliśmy wszelkich starań, aby z nowego serwisu korzystało się Wam jak najlepiej, nie możemy zagwarantować, że jest on wolny od błędów. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was prosty konkurs, w którym otrzymać można drobne upominki z naszego sklepu!

Każdego klienta o wyjątkowo czujnych oczach, który wskaże choć jeden istotny błąd na naszej stronie, nagrodzimy kubkiem lub torbą z logo naszego sklepu. Zgłoszenia przyjmujemy do 31.03.2019 r.Zapraszamy do zabawy i składania zamówień!