Nasza profesja to nasza pasja- to motto sklepu Mitoya. Podobnie jak nasi Klienci, czerpiemy radość z fotografii, a w pracy łączymy nasze pasje z wykonywanym zawodem. Dlatego rozumiemy potrzeby naszych Klientów i traktujemy je indywidualnie. Istniejemy od 2008 roku. Nie ustajemy w wysiłkach, aby wciąż pozytywnie zaskakiwać. Największym powodem do radości i dumy są dla nas Klienci, którzy powracają do nas na kolejne zakupy oraz nas polecają. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wiodących producentów akcesoriów fotograficznych takich jak Moza, Yongnuo, Aputure, Haida, VSGO.

Sklep online

Pod adresem www.mitoya.pl oferujemy produkty znanych i zmniej znanych marek z branży foto i wideo. Oferujemy również produkty pod marką własną Mitoya. Stale pracujemy nad tym, żeby zakupy w naszym sklepie online były wyłącznie pozytywnym doświadczeniem i aby kojarzyły się tylko z przyjemnymi rzeczami :-) Wsłuchujemy się w głos naszych Klientów, śledzimy trendy w e-biznesie i wciąż doskonalimy nasz sklep tak, aby Klienci zawsze pomyśleli o Mitoya za każdym razem, kiedy szukają szeroko rozumianego sprzętu foto i wideo.

Kupując w sklepie Mitoya masz gwarancję wysokiej jakości obsługi.

Dowodem naszego profesjonalnego podejścia do handlu są otrzymane wyróżnienia oraz opinie naszych Klientów.

Wyróżnienia

2015-2018

Wielokrotnie zostaliśmy laureatem prestiżowego rankingu Pulsu Biznesu, e-Gazele Biznesu

e-gazele Pulsu Biznesu 2015

2014

Wyróżnienie niezależnego serwisu konsumenckiego OPINEO.pl w kategorii Młode Wilki

Młode wilki - wyróżnienie opineo

Ocena Mitoya.pl - Opineo.pl

2008-2011

Tytuł Supersprzedawca Allegro przyznało nam już w pierwszym roku działalności. Status Supersprzedawcy weryfikowany był w cyklach comiesięcznych. W 2011 Allegro zakończyło program Supersprzedawca i w jego miejsce wprowadziła program Standard Allegro, przyznawany najlepszym sklepom na podobnych zasadach. Nasz sklep nieprzerwanie od 2008 roku spełnia wymogi obydwu programów.

Supersprzedawca Allegro

Podziel się swoimi doświadczeniami z zakupów sklepie Mitoya i skorzystaj z programu Oceń nas - rabat dla aktywnych

Sklep stacjonarny

Klienci z Warszawy i okolic odwiedzają nas w sklepie stacjonarnym przy ulicy Batorego 18 W sklepie czekają na Państwa młodzi, ale kompetentni ludzie, którzy uprzejmość mają w genach :-) Asortyment i ceny w sklepie stacjonarnym są takie same, jak w sklepie internetowym.

Sklep fotograficzny w Warszawie

Marka produktów

Spośród setek ofert chińskich dostawców wybieramy najlepsze produkty, które w pełni spełniają nasze oczekiwania jakościowe i sprzedajemy je pod własną marką Mitoya.

Przy doborze asortymentu, który opatrujemy naszym logiem, kierujemy się kryteriami takimi jak jakość, koszt produktu i innowacyjność. Zasięgamy rad i uwag osób zawodowo związanych z fotografią oraz uważnie śledzimy opinie fotografów, wideofilmowców profesjonalnych, w tym naszych Klientów. Stale poszukujemy dostawców zapewniających produkty dobrej jakości przy stosunkowo niskiej cenie. Jako praktycy fotografii wiemy, na czym nie warto przepłacać i staramy się zaoferować Państwu produkt, którego szukacie.


Logo Mitoya akcesoria fotograficzne