Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

 

Dziękuję za odwiedzenie sklepu fotograficznego Mitoya.

Zapraszam do zapoznania z informacjami o nas.

Daniel Gawiński

Sklep fotograficzny Mitoya jest skierowany zarówno do fotoamatorów, oczekujących pomocy przy dobrze sprzętu jak i do profesjonalistów, poszukujących dobrych i tanich zamienników tzw. markowych produktów fotograficznych i wideo.

 

Jesteśmy obecni zarówno w internecie, jak i w tzw. realu, tj. w sklepie stacjonarnym w Warszawie

 

 

Nasza profesja to nasza pasja - to motto sklepu Mitoya. Podobnie jak nasi Klienci, czerpiemy radość z fotografii, a w pracy łączymy nasze pasje z wykonywanym zawodem. Dlatego rozumiemy potrzeby naszych Klientów i traktujemy je indywidualnie.

 

Przy doborze asortymentu kierujemy się kryteriami takimi jak uniwersalność, wytrzymałość oraz koszt produktu. Zasięgamy rad i uwag osób zawodowo związanych z fotografią oraz uważnie śledzimy opinie fotografów profesjonalnych, w tym naszych Klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wiodących producentów alternatywnych akcesoriów fotograficznych. Stale poszukujemy dostawców zapewniających produkty wysokiej jakości przy stosunkowo niskiej cenie. Jako praktycy fotografii wiemy, na czym nie warto przepłacać i staramy się zaoferować Państwu produkt, którego szukacie.

 

 

 

 

Zapoznaj się z wyróżnieniami i opiniami Klientów na nasz temat

 

 

Większość naszych produktów importujemy bezpośrednio od producentów lub kupujemy u wyłącznych dystrybutorów, dlatego macie Państwo pewność, że nasze produkty oferujemy w najniższych cenach.

 

Oferowane produkty są dostępne w 100% naszym magazynie lub u naszych partnerów. Zazwyczaj towar wysyłamy w dniu otrzymania zamówienia lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

 

90% produktów oferowanych w sklepie internetowym jest dostępne również w naszym sklepie stacjonarnym. Produkty, których nie mamy w sklepie stacjonarnym dostępne są w ciągu 24 godzin i są one specjalnie oznaczone.

 

Najlepsze produkty, które w pełni spełniają nasze oczekiwania jakościowe, sprzedajemy pod własną marką Mitoya, będącą gwarancją jakości i rzetelności.

Staramy się ;-)

Sklep fotograficzny Mitoya istnieje od 2008 roku. Mamy świadomość, że na zaufanie należy ciężko pracować. Dlatego stale dążymy do profesjonalnej i indywidualnej obsługi każdego Klienta. Nie ustajemy w wysiłkach, aby wciąż pozytywnie zaskakiwać. Największym powodem do dumy są dla nas Klienci, którzy chętnie powracają do nas na kolejne zakupy.

 

  e-Gazele Biznesu

W naszym przekonaniu najważniejszym elementem dobrego biznesu jest zaufanie i zadowolenie Klientów, a pierwszym krokiem do niego jest zrozumienie ich oczekiwań i potrzeb. Dlatego uważnie słuchamy i czytamy Państwa opinie o nas oraz, dziękując za nie, prezentujemy wszystkie, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy krytyczne. Nieustannie dążymy do doskonalenia jakości naszych produktów i obsługi.