Nasza profesja to nasza pasja – to motto sklepu MITOYA. Podobnie jak nasi Klienci, czerpiemy radość z fotografii, a w pracy łączymy nasze pasje z wykonywanym zawodem. Dlatego rozumiemy potrzeby naszych Klientów i traktujemy je indywidualnie. Istniejemy od 2008 roku. Nie ustajemy w wysiłkach, aby wciąż pozytywnie zaskakiwać. Największym powodem do radości i dumy są dla nas Klienci, którzy powracają do nas na kolejne zakupy oraz nas polecają. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wiodących producentów akcesoriów fotograficznych i filmowych takich jak YONGNUO, Aputure, CAME-TV, K&F, PolarPro, Freewell, Feelworld, VSGO, Marumi, Patona oraz innych.

Sklep online

Pod adresem www.mitoya.pl oferujemy produkty foto, wideo do studia oraz realizacji dźwięku. Oferujemy również produkty pod marką własną MITOYA, przede wszystkim wyposażenie studia. Stale pracujemy nad tym, żeby zakupy w naszym sklepie online były wyłącznie pozytywnym doświadczeniem i aby kojarzyły się tylko z przyjemnymi rzeczami :) Wsłuchujemy się w głos naszych Klientów, śledzimy trendy w e-biznesie i wciąż doskonalimy nasz sklep tak, aby Klienci pomyśleli o  sklepie MITOYA za każdym razem, kiedy szukają szeroko rozumianego sprzętu foto i wideo.

Kupując w sklepie MITOYA masz gwarancję wysokiej jakości obsługi.

Dowodem naszego profesjonalnego podejścia do handlu są otrzymane wyróżnienia oraz opinie naszych Klientów.

Wyróżnienia

2015-2019

Pięć lat z rzędu zostaliśmy laureatem prestiżowego rankingu Pulsu Biznesu, e-Gazele Biznesu

e-gazele Pulsu Biznesu 2015

2014

Wyróżnienie niezależnego serwisu konsumenckiego OPINEO.pl w kategorii Młode Wilki

Młode wilki - wyróżnienie opineo

 

2008-2011

Tytuł Supersprzedawca Allegro przyznało nam już w pierwszym roku działalności. Status Supersprzedawcy weryfikowany był w cyklach comiesięcznych. W 2011 Allegro zakończyło program Supersprzedawca i w jego miejsce wprowadziła program Standard Allegro, przyznawany najlepszym sklepom na podobnych zasadach. Nasz sklep nieprzerwanie od 2008 roku spełnia wymogi obydwu programów.

Supersprzedawca Allegro

Podziel się swoimi doświadczeniami z zakupów sklepie MITOYA i skorzystaj z programu Oceń nas - rabat dla aktywnych

Sklep stacjonarny

Klienci z Warszawy i okolic odwiedzają nas w sklepie stacjonarnym przy ulicy Racjonalizacji 5. W sklepie czekają na Państwa młodzi, ale kompetentni ludzie, którzy uprzejmość mają w genach ;)  Asortyment i ceny w sklepie stacjonarnym są takie same, jak w sklepie internetowym.

Marka produktów

Spośród setek ofert chińskich dostawców wybieramy najlepsze produkty, które w pełni spełniają nasze oczekiwania jakościowe i sprzedajemy je pod własną marką MITOYA.

Przy doborze asortymentu, który opatrujemy naszym logiem, kierujemy się kryteriami takimi jak jakość, koszt produktu i innowacyjność. Zasięgamy rad i uwag osób zawodowo związanych z fotografią oraz uważnie śledzimy opinie fotografów, wideofilmowców profesjonalnych, w tym naszych Klientów. Stale poszukujemy dostawców zapewniających produkty dobrej jakości przy stosunkowo niskiej cenie. Jako praktycy fotografii wiemy, na czym nie warto przepłacać i staramy się zaoferować Państwu produkt, którego szukacie.


Summary in english

Our profession is our passion - this is the motto of the MITOYA store. Like our clients, we enjoy photography, and at work we combine our passions with our profession. That is why we understand the needs of our clients and treat them individually.

We have been operating since 2008. We continue our efforts to keep surprising us positively. The greatest reason for joy and pride for us are customers who return to us for further purchases and recommend us.

Our offer includes products of leading manufacturers of photographic and film accessories such as YONGNUO, Aputure, CAME-TV, K&F, PolarPro, Freewell, Feelworld, VSGO, Marumi, Patona and others.

We sell in the multichannel model - the online store and the stationary store complement each other.
In addition, we are also a wholesaler to many stores, including market-leading.
We have received many awards confirming both the quality of our work and the rapid growth.

We invite customers from abroad and suppliers to contact us.