Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
PANASONIC Eneloop R6/AA 2500mAh Zobacz większe

4x Panasonic Eneloop Pro R6/AA 2500mAh BK-3HCDE SLIDING PACK  Nowość

4xSBK3HCDE

Eneloop

Cztery oryginalne akumulatory Panasonic Eneloop pro AA. Wersja Panasonic Eneloop pro R6/AA 2500mAh BK-3HCDE o największej pojemności aż 2500mAh pośród akumulatorków nowej generacji.

65,00zł

dostępne
Ilość
- +

Oryginalne akumulatory Panasonic eneloop pro najnowszej generacji o globalnym kodzie BK-3HCDE. Ich produkcja odbywa się w Japonii na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych- daje to gwarancję wysokiej jakości produktu przez wyeliminowanie czynnika błędu ludzkiego.

Akumulatory eneloop pro łączą w sobie zalety standardowych baterii jednorazowych z możliwościami prostych akumulatorków z możliwością ładowania. Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom akumulatory Panasonic eneloop pro można ładować aż 500 razy zanim będzie je trzeba wymienić na nowe.

Dzięki opracowaniu akumulatorów eneloop przez firmę PANASONIC oraz ulepszonemu składowi elektrolitu efekt samorozładowywania się akumulatora został zdecydowanie zmniejszony. Oferowane przez nas akumulatorki zachowują niemal 85% energii nawet po roku i nie wymagają regularnego ładowania. Nawet, jeśli nie używasz urządzenia zasilanego akumulatorami eneloop pro możesz być pewien, że będą one gotowe.

Akumulatory eneloop pro są fabrycznie naładowane i gotowe do użytku od razu po zakupie. Nie trzeba ich ładować przed pierwszym użyciem. Podczas gdy inne akumulatory, które nie są od razu gotowe do działania, z czasem tracą zgromadzoną w nich energię, technologia eneloop pro firmy PANASONIC umożliwia zachowanie po 1 roku nawet do 85% zgromadzonej energii.

Akumulatory eneloop pro w przeciwieństwie do standardowych baterii i akumulatorów bezproblemowo pracują nawet w niskich temperaturach. Działają one w temperaturze nawet -20ºC i bardzo powoli tracą zgromadzoną energię. Czas działania będzie jednak krótszy niż w temperaturze pokojowej.Cechy

  • do 500 cykli ładowania
  • zachowuje 85% pojemności po 1 roku
  • pracuje w niskich temperaturach do -20ºC
  • naładowany w procesie produkcji energią słoneczną
  • pojemność 2500mAh
  • plastikowe opakowanie wielokrotnego użytku z 4 akumulatorami AAZastosowanie

Akumulatory Eneloop Pro mogą być wykorzystywane do zasilania wszystkich urządzeń o dużym poborze mocy do których stosuje się zwykłe baterie jednorazowe lub akumulatory z możliwością ładowania: od aparatów cyfrowych po odtwarzacze MP3, piloty do telewizora, latarki aż po lampy błyskowe lub wyzwalacze.

Do ładowania ogniw eneloop pro możesz używać wszystkich ładowarek nowej generacji używanych do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH), ale warto zadbać by były to modele z funkcjami kontroli procesu ładowania.CIEKAWOSTKA

Panasonic, który po przejęciu Sanyo, jest koncernem, który stoi za tym wynalazkiem, wprowadza nową linię akumulatorów Eneloop pro. Na rynek trafiły trzy nowe modele z logo Panasonic

  • eneloop standard - standardowy model przeznaczany do wszystkich urządzeń
  • eneloop lite - model przeznaczony do urządzeń, które nie wymagają dużo energii i nie ma potrzeby ich częstego ładowania
  • eneloop pro - model o podwyższonej pojemności, przeznaczany dla urządzeń o dużym poborze mocy
Pojemność 2500mAh

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

4x Panasonic Eneloop Pro R6/AA 2500mAh BK-3HCDE SLIDING PACK

4x Panasonic Eneloop Pro R6/AA 2500mAh BK-3HCDE SLIDING PACK

Cztery oryginalne akumulatory Panasonic Eneloop pro AA. Wersja Panasonic Eneloop pro R6/AA 2500mAh BK-3HCDE o największej pojemności aż 2500mAh pośród akumulatorków nowej generacji.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

4x Panasonic Eneloop Pro R6/AA 2500mAh BK-3HCDE SLIDING PACK

4x Panasonic Eneloop Pro R6/AA 2500mAh BK-3HCDE SLIDING PACK

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Podobne produkty