Działam...
 • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Lampa błyskowa YN-568EX Speedlite (Canon) Zobacz większe

Lampa błyskowa YN-568EX Speedlite (Nikon) 

YN568EXN

Yongnuo

Bardzo zaawansowana profesjonalna lampa błyskowa YN-568EX dedykowana do aparatów Nikon o liczbie przewodniej 58. Wyposażona jest w zaawansowane funkcje m. in. obsługa trybu HSS, FEB, FEC, wspomaganie AF czy bezprzewodowa praca w trybie i-TTL. Idealna do zastosowań reporterskich.

423,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

chwilowo brak

Powiadom mnie o dostępności

Lampa YongNuo YN-568EX jest profesjonalną lampą błyskową, która w pełni dorównuje dużo droższym markowym lampom "z górnej półki". Lampa ta wyposażona została w zaawansowane funkcje dotychczas dostępne tylko w drogich lampach takich producentów jak Canon czy Nikon.

Liczba przewodnia lampy osiąga wartość GN58 (105mm/ISO100). Zapewnia to dużą siłę błysku, którą możemy regulować od pełnej siły do 1/128. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów czas ładowania lampy wynosi maksymalnie 3s.

Lampa została wyposażona w większość zaawansowanych funkcji takich jak zoom palnika w trybie automatycznym oraz manualnym (w zakresie 24-105mm), FEC, FEB, synchronizacja na tylną kurtynę migawki (rear-curtain), wspomaganie autofocusa, błysk stroboskopowy, kompensacja siły błysku w zakresie +/- 5ev, moddeling light, czy wbudowana fotocela, dyfuzor i odbłyśnik oraz gniazdo micro jack.

Do lamp systemowych zaleca się stosowanie akumulatorów, np. eneloop. Korzystanie ze zwykłych baterii może spowodować ich niepoprawne działanie.LampaLampa może pracować w trybach E-TTL, Multi, Manualnym oraz Slave 1 (wyzwalana błyskiem innej lampy) oraz Slave 2 (z pominięciem przedbłysku pomiarowego).

Lampa ta może współpracować zarówno na stopce aparatu w systemach i-TTL i TTL, jak i bezprzewodowo za pomocą współpracy z systemami Speedlite - Nikon. Opcja bezprzewodowej współpracy udostępnia możliwość pełnej automatycznej korekcji pracując w systemie Nikona oraz manualnej zarówno dla Canona, jak i Nikona.

Jest to również pierwsza lampa produkcji YongNuo wyposażona w HSS (High Speed Sync), który pozwala na synchronizację błysku lampy z bardzo krótkim czasem migawki, do 1/8000s.

YN-568EX posiada czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem, który wskazuje wszystkie ustawienia lampy. Prócz tego posiada system dźwiękowego powiadamiania o naładowaniu i gotowości do ponownego błysku, który można wyłączyć. Całość jest zapakowana w oryginalne pudełko producenta.Cechy

 • Tryby pracy: i-TTL, TTL- automatyczny; M- manualny; Multi- stroboskopowy; S1 i S2, Slave
 • Zasięg wyzwalania bezprzewodowego 25 m wewnątrz pomieszczeń, 15 m na zewnątrz
 • Grupa błysków modelujących (do podglądu), wyzwalana przyciskiem głębi ostrości
 • Kompatybilność z bezprzewodowymi systemami wyzwalania Nikon
 • 3 Grupy pracy: A, B, C
 • 4 Kanały pracy 1,2,3,4
 • Automatyczne wyłączenie: w trybie manualnym 30 min, w trybie fotoceli 60 min
 • Ilość błysków na jednym zestawie baterii 100-1500 (baterie alkaliczne AA)Zastosowanie

Lampa YN-568EX jest idealnym rozwiązaniem dla fotografów chcących korzystać z zaawansowanych funkcji TTL również bezprzewodowo. Z powodzeniem może być wykorzystywana przez profesjonalistów.

Posiada funkcjonalności stosowane w zaawansowanych, profesjonalnych i znacznie droższych lampach - deklasując produkty innych producentów w tej klasie cenowej.

Idealnie sprawdzi się jako lampa reporterska.Więcej informacji o automatyce lamp znajdziesz tutajLampy marki Yongnuo rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w zastosowaniach amatorskich, jak i profesjonalnych. Obsługa automatyki oraz inne zaawansowane funkcje, które znaleźć można w niektórych modelach lamp Yongnuo są identyczne ze stosowanymi w lampach Canona czy Nikona.Zobacz porównanie lamp Yongnuo tutajTTL - Kompatybilność

Lampa współpracuje z aparatami obsługującymi tryb iTTL (nie jest kompatybilna z aparatami pracującymi w trybie A-TTL, e-TTL, e-TTL lub innymi, Canon, Olympus, Pentax itp.).

Lampa współpracuje z aparatami Nikon w pełnej automatyce.

W trybie manualnym współpracuje z każdą lustrzanką cyfrową z wyjątkiem Sony i Konica-Minolta.Zestaw zawiera

 • Lampę błyskową
 • Pokrowiec na lampę
 • Nóżkę plastikową
 • InstrukcjęZestaw nie zawiera baterii!

TTL TAK
Obsługa HSS TAK
Min. czas synchronizacji migawki 1/8000s
Wyświetlacz LCD TAK
Regulacja głowicy W pionie -7° – 90°, w lewo 0° – 180°, w prawo 0°– 90°
Tryb pracy i-TTL, TTL, M, MULTI, S1, S2
Czas błysku 1/800 - 1/20 000 sek
Czas ładowania Około 3 sekundy
Liczba przewodnia 58
Temperatura błysku 5600K
Regulacja siły błysku 8 stopni od 1/1 do 1/128
Automatyczny zoom TAK
Zoom 24-105mm
Wbudowany dyfuzor TAK
Zasilanie 4x baterie alkaliczne lub akumulatory typu R6/AA Ni-MH
Wymiary 60x190x72mm
Waga 350g

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Lampa błyskowa YN-568EX Speedlite (Nikon)

Lampa błyskowa YN-568EX Speedlite (Nikon)

Bardzo zaawansowana profesjonalna lampa błyskowa YN-568EX dedykowana do aparatów Nikon o liczbie przewodniej 58. Wyposażona jest w zaawansowane funkcje m. in. obsługa trybu HSS, FEB, FEC, wspomaganie AF czy bezprzewodowa praca w trybie i-TTL. Idealna do zastosowań reporterskich.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

Lampa błyskowa YN-568EX Speedlite (Nikon)

Lampa błyskowa YN-568EX Speedlite (Nikon)

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pobierz instrukcję

Instrukcja obsługi YN-568EX

Polska wersja instrukcji do lampy błyskowej YN-568ex.

Pobierz instrukcję (398.05k)

Podobne produkty