Działam...
 • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Lampa błyskowa YN-568EX II Speedlite (Canon) Zobacz większe

Lampa błyskowa YN-568EX II Speedlite (Canon) 

YN568EXIIC

Yongnuo

Bardzo zaawansowana lampa błyskowa YN-568EX dedykowana do aparatów Canon o liczbie przewodniej 58. Wyposażona jest w zaawansowane funkcje m. in. obsługa trybu HSS, FEB, FEC, wspomaganie AF czy bezprzewodowa praca w trybie E-TTL. Idealna do zastosowań reporterskich. Jest to pierwsza lampa tego producenta, która może pracować jako lampa master.

425,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

chwilowo brak

Powiadom mnie o dostępności

Lampa YongNuo YN-568EX II jest lampą błyskową, która w pełni dorównuje dużo droższym markowym lampom "z górnej półki". Lampa ta wyposażona została w zaawansowane funkcje dotychczas dostępne tylko w drogich lampach takich producentów jak Canon czy Nikon.

Liczba przewodnia lampy osiąga wartość GN58 (105mm/ISO100). Zapewnia to dużą siłę błysku, którą możemy regulować od pełnej siły do 1/128. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów czas ładowania lampy wynosi maksymalnie 3s.

Lampa została wyposażona w większość zaawansowanych funkcji takich jak zoom palnika w trybie automatycznym oraz manualnym (w zakresie 24-105mm), FEC, FEB, synchronizacja na tylną kurtynę migawki (rear-curtain), wspomaganie autofocusa, błysk stroboskopowy, kompensacja siły błysku w zakresie +/- 5ev, moddeling light, czy wbudowana fotocela, dyfuzor i odbłyśnik oraz gniazdo PC (poprzez wejście microjack).

Lampa może pracować w trybach E-TTL, Multi, Manualnym oraz Slave 1 (wyzwalana błyskiem innej lampy) oraz Slave 2 (z pominięciem przedbłysku pomiarowego).

Dodatkowo jest to pierwsza lampa YongNuo, która może pracować jako lampa master, w pełni współpracując z lampami Yongnuo serii EX oraz lampami Canon 600EX-RT, 580EX II, 430EX II. Pozwala to na jeszcze bardziej zaawansowaną pracę z oświetleniem.

Lampa ta może współpracować zarówno na stopce aparatu w systemach E-TTL i TTL, jak i bezprzewodowo za pomocą współpracy z systemami Speedlite - Canon. Opcja bezprzewodowej współpracy udostępnia możliwość pełnej automatycznej korekcji pracując w systemie Canona oraz manualnej zarówno dla Canona, jak i Nikona.

Lampa wyposażona jest w tryb HSS (High Speed Sync), który pozwala na synchronizację błysku lampy z bardzo krótkim czasem migawki, do 1/8000s.

W przypadku najnowszych aparatów Canona obsługujących funkcję zdalnego zarządzania ustawieniami możliwa jest obsługa ustawień lampy bezpośrednio z menu aparatu tak, jakby lampa była ona zamontowana bezpośrednio na sankach aparatu.

YN-568EX II posiada czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem, który wskazuje wszystkie ustawienia lampy. Prócz tego posiada system dźwiękowego powiadamiania o naładowaniu i gotowości do ponownego błysku, który można wyłączyć.

Do lamp systemowych zaleca się stosowanie akumulatorów, np. eneloop. Korzystanie ze zwykłych baterii może spowodować ich niepoprawne działanie.Cechy

 • Tryby pracy: E-TTL, TTL- automatyczny; M- manualny; Multi- stroboskopowy; S1 i S2; Slave
 • Możliwość pracy jako LAMPA MASTER * NOWOŚĆ *
 • Zasięg wyzwalania z pomocą fotoceli i jako lampa master 25 m wewnątrz pomieszczeń, 15 m na zewnątrz
 • Grupa błysków modelujących (do podglądu), wyzwalana przyciskiem głębi ostrości
 • Kompatybilność z bezprzewodowymi systemami wyzwalania Canon
 • 3 Grupy pracy: A, B, C
 • 4 Kanały pracy 1,2,3,4
 • Zasilanie: 4x baterie alkaliczne lub akumulatory typu R6/AA Ni-MH
 • Automatyczne wyłączenie: w trybie manualnym 30 min, w trybie fotoceli 60 minZastosowanie

Lampa YN-568EX II jest idealnym rozwiązaniem dla fotografów chcących korzystać z zaawansowanych funkcji TTL również bezprzewodowo. Z powodzeniem może być wykorzystywana przez profesjonalistów.

Posiada funkcjonalności stosowane w zaawansowanych, profesjonalnych i znacznie droższych lampach - deklasując produkty innych producentów w tej klasie cenowej.

Idealnie sprawdzi się jako lampa reporterska.Lampy marki Yongnuo rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w zastosowaniach amatorskich, jak i profesjonalnych. Obsługa automatyki oraz inne zaawansowane funkcje, które znaleźć można w niektórych modelach lamp Yongnuo są identyczne ze stosowanymi w lampach Canona czy Nikona.TTL - Kompatybilność

Lampa współpracuje z aparatami obsługującymi tryb eTTL (nie jest kompatybilna z aparatami pracującymi w trybie A-TTL, iTTL lub innymi, Nikon, Olympus, Pentax itp.).

Lampa współpracuje z aparatami Canon EOS w pełnej automatyce, natomiast z najnowszymi aparatami Canon posiadającymi funkcję zdalnego zarządzania ustawieniami pracuje również bezprzewodowo.

W trybie manualnym współpracuje z każdą lustrzanką cyfrową z wyjątkiem Sony i Konica-Minolta.Zestaw zawiera

 • Lampę błyskową
 • Pokrowiec na lampę
 • Nóżkę plastikową
 • Instrukcję
 • Całość jest zapakowana w pudełko kartonoweZestaw nie zawiera bateriiTyp automatyczny
TTL TAK
Obsługa HSS TAK
Wyświetlacz LCD TAK
Min. czas synchronizacji migawki 1/8000s
Regulacja głowicy Pion i poziom
Tryb pracy TTL, E-TTL, E-TTL2, M, MULTI, S1, S2
Liczba przewodnia 58
Regulacja siły błysku 8 stopni od 1/1 do 1/128
Automatyczny zoom TAK
Zoom 24-105mm
Wbudowany dyfuzor TAK
Zasilanie 4x AA baterie lub akumulatory NiMh
Waga 350g

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Lampa błyskowa YN-568EX II Speedlite (Canon)

Lampa błyskowa YN-568EX II Speedlite (Canon)

Bardzo zaawansowana lampa błyskowa YN-568EX dedykowana do aparatów Canon o liczbie przewodniej 58. Wyposażona jest w zaawansowane funkcje m. in. obsługa trybu HSS, FEB, FEC, wspomaganie AF czy bezprzewodowa praca w trybie E-TTL. Idealna do zastosowań reporterskich. Jest to pierwsza lampa tego producenta, która może pracować jako lampa master.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

Lampa błyskowa YN-568EX II Speedlite (Canon)

Lampa błyskowa YN-568EX II Speedlite (Canon)

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pobierz instrukcję

Instrukcja obsługi YN-568EX II

Polska wersja instrukcji do lampy błyskowej YN-568ex II.

Pobierz instrukcję (523.19k)

Podobne produkty