Działam...
 • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Lampa błyskowa Speedlite YN600EX-RT Zobacz większe

Poserwisowa lampa błyskowa Speedlite YN600EX-RT 

YN600EXRT6MGW

Yongnuo

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. YN600EX-RT, jest o wiele tańszym zamiennikiem lampy 600EX-RT, przy zachowaniu tej samej jakości wykonania i błysku. Lampa jest kompatybilna z 2,4 GHz bezprzewodowym systemem komunikacji, wbudowanej we flagowy model lampy bezprzewodowej Canona.

345,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

chwilowo brak

Powiadom mnie o dostępności

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY.Długo oczekiwana lampa błyskowa, przez wszystkich miłośników Canona. YN600EX-RT, jest o wiele tańszym zamiennikiem lampy 600EX-RT, przy zachowaniu tej samej jakości wykonania i błysku. Lampa jest kompatybilna z 2,4 GHz bezprzewodowym systemem komunikacji, wbudowanej we flagowy model lampy bezprzewodowej Canona.

Użycie lampy YN600EX-RT w trybie radiowego wyzwalacza YN-E3-RT pozwala na sterowanie nawet 15 lampami (YN)600EX-RT na odległość do 30 m – oferując ogromne możliwości eksperymentowania z efektami i różnymi technikami oświetlenia. Funkcja zdalnego bezprzewodowego wyzwalania pozwala zwalniać migawkę w lustrzankach cyfrowych EOS, współpracujących z lampą Speedlite (YN)600EX-RT. Dzięki temu, użytkownicy mogą wykorzystać więcej ekstremalnych sytuacji do fotografowania, uzyskując jeszcze bardziej kreatywne i niespodziewane zdjęcia.

Lampa umożliwia pełne sterowanie mierzonego w zaawansowanym systemie błysku, a nie tylko same jego wyzwalanie. Radiowe sterowanie Canona katalogowo ma 3-krotnie większy zasięg na wolnej przestrzeni od standardowego bezprzewodowego. Wynosi on 30 metrów, a pracy w tym zakresie nie zakłócają naturalne przeszkody, jak drzewa, ludzie czy ściany. Lampa sterująca (główna) i podporządkowana (zdalna) nie muszą się już „widzieć”. Przy sterowaniu radiowym lampy Speedlite YN600EX-RT korzystają z wysokiej – a więc w dużej mierze odpornej na zakłócenia – częstotliwości 2,4 GHz (dokładnie mieści się ona w szerokim zakresie 2405-2475 MHz).Jedna lampa YN600EX-RT może być użyta jako lampa główna na aparacie i jako bezprzewodowa lampa podporządkowana dla systemów RT Canona. W pełni kompatybilna z YongNuo YN-E3-RT, Canon 600EX-RT/ST-E3-RT. Główna lampa YN600EX-RT może wyzwolić YongNuo YN600EX-RT, Canon 600EX-RT, na bieżąco pokazywać grupy lamp i zmieniać ich ustawienia. Lampa może też odbierać bezprzewodowo sygnał, jako lampa podporządkowana z takich urządzeń jak YN600EX-RT,YN-E3-RT,Canon 600EX-RT/ST-E3-RT (tryb S1 i S2).

Lampa charakteryzuje się dużą liczbą przewodnią - 60@ISO 100, 200mm flash zoom ; Posiada (HSS) high-speed sync TTL, pozwalający osiągnąć błysk o czasie nawet do 1/8000s.

Lampa posiada bardzo ciekawą opcję – a mianowicie możliwość aktualizowania oprogramowania wewnętrznego lampy. Te rozwiązanie może w przyszłości przynieść posiadaczom nowe funkcje do lampy.

W najnowszych modelach aparatów Canon EOS, które zostały wyprodukowane po 2012 roku jest możliwość pracy w trybie GR. Tryb GR umożliwia nam szczegółowe i dokładniejsze zarządzanie grupami oraz dodatkowo pracę w dwóch grupach D oraz E. Poprzez tryb GR każda lampa znajdująca się w grupie może pracować w innym trybie (E-TTL, M, MULTI, S1, S2). Dodatkowo każda lampa z różnymi trybami pracy może mieć indywidualnie dostosowaną moc błysku i zoom.

ZESTAW NIE ZAWIERA BATERII.GWARANCJA NA 6 MIESIĘCY

Cechy

 • Zoom Auto/Manualny - zoom w zakresie od 20 do 200mm
 • Liczba przewodnia - 60 (przy 200mm flash zoom i ISO100)
 • Szybkie błyski HSS TTL 1/8000s
 • Synchronizacja błysku na drugą kurtynę
 • Możliwość pracy w pięciu grupach A, B, C, D, E
 • Bracketing: FEB, FEC
 • Ruchoma głowica 3D - regulacja w pionie i poziomie
 • Tryb pracy HSS, TTL, M, Multi, GR, S1, S2
 • 8-stopniowa regulacja siły błysku w trybie manualnym: full, 1/2, 1/4, 1/8, 1/16, 1/32, 1/64, 1/128
 • Panel LCD
 • Wmontowany dyfuzor i odbłyśnik
 • Gniazdo PC
 • Metalowa stopką z szybką blokadąZastosowanie

Speedlite YN600EX-RT to wydajna lampa błyskowa z systemem pomiaru błysku TTL, zaprojektowana by zaspokoić potrzeby profesjonalistów. Dzięki możliwości radiowego wyzwalania oraz bezprzewodowego zarządzania fleszem, fotografowie będą w stanie uzyskać jeszcze bardziej ekscytujące efekty. Jednoczesne użycie wielu urządzeń pozwala wykonywać widowiskowe zdjęcia z wykorzystaniem wielu lamp — idealne rozwiązanie do fotografowania dużych obiektów, wnętrz lub portretów. Lampy błyskowe można ustawić w jednej z trzech grup, którymi można sterować oddzielnie lub łącznie.Lampy marki Yongnuo rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w zastosowaniach amatorskich, jak i profesjonalnych. Obsługa automatyki oraz inne zaawansowane funkcje, które znaleźć można w niektórych modelach lamp Yongnuo są identyczne ze stosowanymi w lampach Canona czy Nikona.Kompatybilność

Lampa pracuje w trybie automatycznym i manualnym, współpracuje ona z każdą lustrzanką Canona.Zestaw zawiera

 • Lampę błyskową
Typ automatyczny
TTL TAK
Obsługa HSS TAK
Min. czas synchronizacji migawki 1/8000s
Wyświetlacz LCD TAK
Regulacja głowicy W poziomie -7° – 90° w pionie 0° – 270°
Tryb pracy TTL, M, MULTI, GR, S1, S2
Liczba przewodnia 60
Regulacja siły błysku 8 stopni od 1/1 do 1/128
Temperatura błysku 5600K (+/- 200K)
Automatyczny zoom TAK
Zoom 20-200mm
Wbudowany dyfuzor TAK
Zasilanie 4x baterie alkaliczne lub akumulatory typu R6/AA Ni-MH
Waga 425g

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Poserwisowa lampa błyskowa Speedlite YN600EX-RT

Poserwisowa lampa błyskowa Speedlite YN600EX-RT

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. YN600EX-RT, jest o wiele tańszym zamiennikiem lampy 600EX-RT, przy zachowaniu tej samej jakości wykonania i błysku. Lampa jest kompatybilna z 2,4 GHz bezprzewodowym systemem komunikacji, wbudowanej we flagowy model lampy bezprzewodowej Canona.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

Poserwisowa lampa błyskowa Speedlite YN600EX-RT

Poserwisowa lampa błyskowa Speedlite YN600EX-RT

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Podobne produkty