0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Lampa błyskowa YN-500EX Speedlite Zobacz większe

Poserwisowa lampa błyskowa YN-500EX Speedlite 

YN500C6MGW

Yongnuo

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. Lampa YongNuo 500EX może pracować na stopce aparatu w systemach i-TTL, E-TTL. Lampa posiada wbudowaną fotocelę dzięki czemu w trybie S1 wyzwalana jest błyskiem innej lampy. Natomiast w trybie S2 może być wyzwalana przez lampy, które używają funkcji przedbłysków - pracując w trybie pomijania przedbłysków pomiarowych.

285,00zł

ostatnie sztuki!
Ilość
- +

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY.Lampa YongNuo 500EX powstała w efekcie zapotrzebowania fotografów na lampę reporterską spełniającą najwyższe wymagania. Lampa YN-500EX może pracować na stopce aparatu w systemach E-TTL, i-TTL jak i bezprzewodowo za pomocą współpracy zgodnej z systemami Speedlite - Canon oraz Nikon. YN-500EX jest to pierwszy model lamp produkcji YongNuo, który został wyposażony w HSS (High Speed Sync) oraz FP (Focal Plane), który umożliwia synchronizację błysku lampy z tak krótkim czasem migawki jak 1/8000s. Dzięki opcji bezprzewodowej współpracy uzyskujemy możliwość pełnej automatycznej korekcji pracując w systemie Canon oraz manualnej zarówno dla systemów Canon i Nikon.YN-500EXCo więcej lampa pracując jako Slave może współpracować np. z lampą Canon 580EX II, transmiterem ST-E2 lub YN-ST-E2 i aparatami pracującymi w systemie Speedlite oraz lampami SB-900/800/700 systemu Nikon jak również aparatami obsługującymi tryb CLS. Możliwe jest kontrolowanie ustawień lampy z poziomu menu aparatów Canon które działają w trybie E-TTL, i-TTL. Z poziomu menu można kontrować takie ustawienia lampy jak: tryb pracy, moc błysku, synchronizacja błysku, korekcja błysku, zoom, ustawienia bezprzewodowe oraz ustawienia zaawansowane.Funkcje te sprawiają że posiadając przykładowo dwie lampy YN-500EX możemy pracować w pełnej automatyce TTL, E-TTL, i-TTL z możliwością korekcji mocy pomiędzy lampami tryb A:B. Oraz posiadając aparat Canon ze sterowaniem grupy C, dla trzech lamp zewnętrznych używać trybu A:B C, który pozwoli tak jak w poprzednim wypadku dostosować moc ekspozycji pomiędzy lampą A oraz B i niezależnie skorygować moc lampy C mogącej służyć jako światło uzupełniające.

Lampa posiada wbudowaną fotocelę dzięki czemu w trybie S1 wyzwalana jest błyskiem innej lampy. Natomiast w trybie S2 może być wyzwalana przez lampy, które używają funkcji przedbłysków - pracując w trybie pomijania przedbłysków pomiarowych. Lampa posiada wyjątkowo dużą moc błysku - liczba przewodnia 53. Dodatkowo wspomaga autofokus przy słabym oświetleniu znacznie przyspieszając ustawianie ostrości nawet przy zaciemnionych planach zdjęciowych. Czytelny ekran LCD wraz z podświetleniem precyzyjnie wskazuje aktualne ustawienia parametrów lampy.

Cechy

 • Tryby pracy: TTL, E-TTL / i-TTL - automatyczny pomiar błysku; tryb SLAVE; M – manualny, gorąca stopka; MULTI - stroboskop oraz S1, S2 wyzwalana przez fotocelę (S2 z pominięciem przedbłysków pomiarowych),;
 • Synchronizacja z któtkimi czasami otwarcia migawki (High Speed Sync, Focal Plane);
 • Synchronizacja na tylną kurtynę migawki rear-curtain;
 • Regulacja mocy: 7 poziomów 1/1, 1/2, 1/4, 1/8, 1/16, 1/32, 1/64;
 • Zakres zoom: automatyczny oraz manualny 24 ; 35 ; 50 ; 70 ; 80 ; 105 mm;
 • Czytelny panel LCD z podświetleniem;
 • Wbudowany wysuwany odbłyśnik;
 • Wbudowany wysuwany dyfuzor;
 • Liczba przewodnia: 53;
 • 3 Grupy pracy: A, B, C;
 • 4 Kanały pracy 1,2,3,4;
 • Regulacja głowicy: Pionowo: -7° do 90°; Poziomo: -90° do 180°;
 • Zasilanie: 4x baterie alkaliczne lub akumulatory typu R6/AA Ni-MH;
 • Automatyczne wyłączenie;
 • Wymiary: 60x170x74 mm;
 • Waga: 300 g;
 • Metalowa stopka;Zastosowanie

Lampa YN-500EX jest idealnym rozwiązaniem nisko budżetowym dla zaawansowanych fotografów, chcących korzystać z dużej mocy błysku. Z powodzeniem może być wykorzystywana przez profesjonalistów deklasując produkty innych producentów w tej klasie cenowej. Świetnie sprawdzi się jako element zestawu reporterskiego (z parasolką). Idealna jako lampa doświetlająca slave.Więcej informacji o lampach TTL znajdziesz tutajLampy marki Yongnuo rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w zastosowaniach amatorskich, jak i profesjonalnych. Obsługa automatyki oraz inne zaawansowane funkcje, które znaleźć można w niektórych modelach lamp Yongnuo są identyczne ze stosowanymi w lampach Canona czy Nikona.Zestaw zawiera:

 • Lampę błyskowąZastanawiasz się jakie akcesoria kupić do lampy błyskowej?

Dowiedz się wiecej tutaj.

Typ automatyczny
TTL TAK
Obsługa HSS TAK
Min. czas synchronizacji migawki 1/8000s
Wyświetlacz LCD TAK
Tryb pracy TTL, E-TTL, E-TTL2, M, MULTI, S1, S2
Regulacja głowicy W pionie -7° – 90°, w lewo 0° – 180°, w prawo 0°– 90°
Czas błysku 1/800 - 1/20 000 sek
Czas ładowania 0,1 - 3 sekundy
Liczba przewodnia 53
Regulacja siły błysku 7 stopni od 1/1 do 1/64
Automatyczny zoom TAK
Wbudowany dyfuzor TAK
Zasilanie 4x baterie alkaliczne lub akumulatory typu R6/AA Ni-MH
Waga 300g

Podobne produkty