0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Lampa błyskowa YN-468 II Speedlite (Canon) Zobacz większe

Poserwisowa lampa błyskowa YN-468 II Speedlite (Canon) 

YN468IIC6MGW

Yongnuo

PRODUKT JEST PO NAPRAWIE W SERWISIE PRODUCENTA I JEST SPRZEDAWANY JAKO POSERWISOWY. Lampa błyskowa YN-468 II do lustrzanek cyfrowych. Lampa obsługuje system eTTL II (system Canon), dostępny dotychczas w zaawansowanych rozwiązaniach. Lampa posiada funkcję zdjęć stroboskopowych, możliwość ręcznej regulacji ogniskowej oraz wyświetlacz LCD, który umożliwia proste ustawienie wszystkich ustawień.

199,00zł

chwilowo brak

Powiadom mnie o dostępności

Produkt jest po naprawie w serwisie producenta i jest sprzedawany jako poserwisowy.

Lampa błyskowa do lustrzanek cyfrowych - Canon, Nikon, Pentax, Olympus itd. (nie współpracuje z Sony, Konica-Minolta). Lampa obsługuje system eTTL II (system Canon), dostępny dotychczas w zaawansowanych rozwiązaniach. Pracuje również w trybie manualnym. Lampa ma wbudowany odbłyśnik i dyfuzor oraz ruchomy palnik, co daje znacznie większe możliwości kontroli światła. YN-468 II posiada funkcję zdjęć stroboskopowych, możliwość ręcznej regulacji ogniskowej oraz wyświetlacz LCD, który umożliwia proste ustawienie wszystkich ustawień.

Lampa posiada wbudowaną fotocelę, dzięki czemu w trybie S1 wyzwalana jest błyskiem innej lampy. W trybie S2 może być wyzwalana przez lampy wbudowane działające w trybie pre-flash- pomijając przebłysk pomiarowy. Auto Zoom Head - automatyczny zoom, współpracujący z aparatem. Wraz ze zmianą ustawień ostrości aparatu lampa dostosowuje kąt błysku, gwarantując optymalne wykorzystanie siły błysku.  W porównaniu z modelem YN-468 lampa otrzymała wmontowane gniazdo PC, ulepszony przedział na baterie zapewniający większą wygodę i solidność lampy oraz wygodniejsze w użyciu przyciski przy wyświetlaczu LCD. Zestaw nie zawiera baterii.GWARANCJA NA 6 MIESIĘCYYN-468IICCechy

 • Tryby pracy - TTL, Manualny, Multi, S1, S2
 • Manual/Automatic Zoom Head - zoom: automatyczny, współpracujący z aparatem oraz manualny
 • Ruchoma głowica 3D - regulacja w pionie i poziomie
 • Korekcja błysku FEC
 • FE Lock
 • Wspomaganie Auto Focusa - AF LED
 • W trybie TTL: kompensacja ekspozycji od -3ev do 3ev
 • Sekwencje ekspozycji lampy błyskowej FEB (bracketing)
 • Synchronizacja na tylną kurtynę migawki - rear-curtain
 • Wmontowane gniazdo PCZastosowanie

Lampa YN-468 II jest idealnym rozwiązaniem dla fotografów chcących korzystać z zaawansowanych funkcji TTL. Z powodzeniem może być wykorzystywana przez profesjonalistów.
Posiada funkcjonalności stosowane w zaawansowanych, profesjonalnych i znacznie droższych lampach, jak system TTL, ruchomy palnik czy wbudowany dyfuzor i odbłyśnik - deklasując produkty innych producentów w tej klasie cenowej.
Świetnie sprawdzi się jako element zestawu reporterskiego (z parasolką).eTTL II - Kompatybilność

Lampa współpracuje z aparatami obsługującymi tryb eTTL II (nie jest kompatybilna z aparatami pracującymi w trybie A-TTL, iTTL lub innymi, Nikon, Olympus, Pentax itp.). Lampa współpracuje z aparatami Canon: 1100D, 1000D, 600D/T3i, 500D/T1i, 450D/Xsi, 400D/Xti, 350D, 550D/T2i, 60D, 50D, 40D, 30D, 20D, 1Ds, 1D, 5D, 5DII, 7D, 20D.

W trybie manualnym współpracuje z każdą lustrzanką cyfrową z wyjątkiem Sony i Konica-Minolta.Więcej informacji o lampach TTL znajdziesz tutajLampy marki Yongnuo rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w zastosowaniach amatorskich, jak i profesjonalnych. Obsługa automatyki oraz inne zaawansowane funkcje, które znaleźć można w niektórych modelach lamp Yongnuo są identyczne ze stosowanymi w lampach Canona czy Nikona.Zobacz porównanie lamp Yongnuo tutaj.Zestaw zawiera

 • Lampę błyskowąZastanawiasz się jakie akcesoria kupić do lampy błyskowej?

Dowiedz się wiecej tutaj.TTL TAK
Obsługa HSS NIE
Wyświetlacz LCD TAK
Regulacja głowicy W pionie -7° – 90°, w lewo 0° – 180°, w prawo 0°– 90°
Tryb pracy TTL, M, MULTI, S1, S2
Czas błysku 1/800 - 1/20 000 sek
Czas ładowania Około 3 sekundy
Liczba przewodnia 33
Regulacja siły błysku 8 stopni od 1/1 do 1/128
Temperatura błysku 5600K
Automatyczny zoom TAK
Wbudowany dyfuzor TAK
Zasilanie 4x baterie alkaliczne lub akumulatory typu R6/AA Ni-MH
Wymiary 60x72x172mm
Waga 300g

Podobne produkty