Działam...
 • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Lampa LED Ultra Slim CAME-TV 576B 3200 – 5600 K Zobacz większe

Lampa LED Ultra Slim CAME-TV 576B 3200 – 5600 K  Nowość

K576BB21

Mitoya

Profesjonalna lampa LED światła stałego Ultra Slim CAME-TV 576B z płynnie regulowaną mocą i temperaturą barwową. Posiada 576 wbudowanych diod LED i bardzo wysokie CRI = 96, a dzięki swym kompaktowym wymiarom idealnie nadaje się do rozbudowania mobilnego zestawu oświetleniowgo.

895,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

chwilowo brak

Powiadom mnie o dostępności

Panel LED Ultra Slim Came-TV 576B to profesjonalne, wysokiej jakości źródło światła do wykorzystania przy sesjach fotograficznych i produkcjach wideo. Zaprojektowany z myślą o szerokim gronie użytkowników, jest uniwersalny, lekki i kompaktowy.

Źródłem światła w lampie jest 576 mocnych diod LED w dwóch kolorach: 288 białych oraz 288 żółtych. Dzięki temu, poza podstawową regulacją mocy światła, możliwa jest także płynna zmiana temperatury w zakresie od 3200 do 5600 K. Dokładna wartość temperatury barwowej wyświetlana jest na ekranie LCD w tylnej części obudowy panelu. Szeroki kąt świecenia lampy zapewnia równomierne oświetlenie nagrywanej lub fotografowanej sceny.

Obudowa panelu wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium. Jej specjalna konstrukcja skutecznie odprowadza wytwarzane w trakcie pracy ciepło bez użycia wiatraków, co przekłada się na cichą pracę urządzenia - doskonale sprawdzi się zatem na każdym, nawet najcichszym planie filmowym. Dodatkowo, dla bardziej wymagających twórców w lampie przewidziano miejsce na dwa filtry oraz specjalny, wygodny uchwyt z szybką regulacją kąta nachylenia i możliwością montażu na statyw oświetleniowy z sugerowaną grubością trzpienia 16 mm.

Panel może być zasilany zarówno z dołączonego do zestawu zasilacza sieciowego, jak i popularnych akumulatorów Sony z serii NP-F (brak w zestawie). Takie rozwiązanie to gwarancja komfortu użytkowania – zależnie od potrzeb można podłączyć ją do sieci i nie martwić się o to, czy się rozładuje, lub podpiąć do niej akumulatory i cieszyć się lekkim, przenośnym zestawem oświetleniowym.

Czas pracy lampy na dwóch akumulatorach NP-F960 to ok. 2,5 godziny.

Bazowy zestaw dopełnia filtr dyfuzyjny oraz solidna, wygodna torba, skutecznie chroniąca lampę i jej części w trakcie transportu i przechowywania. Dla jeszcze bardziej dokładnej kontroli strumienia świetlnego, poza zestawem można nabyć dedykowany softbox z gridem oraz wrota.

Diody w lampach marki CAME-TV poddawane są wielu dokładnym testom fotometrycznym, gwarantującym dokładne parametry światła i niezawodność w działaniu.Cechy

 • 576 mocnych diod LED: 288 białych i 288 żółtych
 • Płynna regulacja mocy
 • Płynna regulacja temperatury w zakresie 3200 – 5600 K
 • Wyświetlacz LCD pokazujący aktualną temperaturę barwową
 • Specjalna, aluminiowa obudowa odprowadzająca ciepło
 • Wbudowany solidny uchwyt z wygodną regulacją kąta nachylenia
 • Miejsce na 2 filtry
 • Cicha praca
 • Możliwość zasilania z akumulatorów Sony z serii NP-F
 • Możliwość zamontowania dedykowanego softboxu z gridem lub wrót (brak w zestawie)
 • Niski pobór prąduW zestawie

 • Lampa CAME-TV 576B
 • Wygodna torba
 • Zasilacz sieciowy
 • Nakładka dyfuzyjnaZastosowanie

Panele LEDowe najczęściej znajdują zastosowanie przy produkcjach wideo, choć coraz bardziej popularne staje się też używanie ich przy sesjach fotograficznych. Ich największymi zaletami są kompaktowe wymiary, niewielki pobór prądu przy zachowaniu stosunkowo dużej ilości emitowanego światła oraz precyzyna kontrola mocy, a czasem także temperatury światła. To doskonałe narzędzie dla każdego, kto dba o najwyższą jakość tworzonych przez siebie materiałów.

Pobór mocy 38W
Materiał Aluminium
Kąt świecenia 45°
Ilość diod 576
Wyświetlacz LCD TAK
CRI 96+
Temperatura barwowa od 3200K do 5600K
Strumień świetlny 3800 lm
Regulacja mocy płynna
Pokrowiec TAK
Zasilanie Zasilacz sieciowy lub akumulatory
Wymiary 29x30x5.5 cm
Waga 1115g

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Lampa LED Ultra Slim CAME-TV 576B 3200 – 5600 K

Lampa LED Ultra Slim CAME-TV 576B 3200 – 5600 K

Profesjonalna lampa LED światła stałego Ultra Slim CAME-TV 576B z płynnie regulowaną mocą i temperaturą barwową. Posiada 576 wbudowanych diod LED i bardzo wysokie CRI = 96, a dzięki swym kompaktowym wymiarom idealnie nadaje się do rozbudowania mobilnego zestawu oświetleniowgo.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

Lampa LED Ultra Slim CAME-TV 576B 3200 – 5600 K

Lampa LED Ultra Slim CAME-TV 576B 3200 – 5600 K

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Podobne produkty