Działam...
 • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Lampa światła stałego CAME-TV Boltzen B-30S Zobacz większe

2x Lampa światła stałego CAME-TV Boltzen B-30S  Nowość

B30S2KIT

Mitoya

Profesjonalne lampy LED światła stałego CAME-TV Boltzen B-30S z płynną regulacją mocy i temperatury barwowej, oraz soczewką fresnela dostosowującą kąt świecenia. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego chipu LED COB lampy emitują dużo więcej światła, niż tradycyjne LEDy.

2 399,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

ostatnie sztuki!
Ilość
- +

Zestaw dwóch lamp LED CAME-TV Boltzen B-30SLampa światła stałego LED CAME-TV Boltzen B-30S to niewielkie i kompaktowe źródło światła o wielkich możliwościach i szerokim zastosowaniu. Bogata zawartość zestawu oraz szeroki wybór dostępnych akcesoriów to tylko jedne z licznych aspektów czyniących tę lampę niezastąpionym narzędziem do pracy w studio i plenerze.

Model B-30S oferuje możliwość dostosowania temperatury barwowej w zakresie od 3200 do 5600 K oraz mocy światła niezależnie od siebie – wyeliminowane zostały ograniczenia techniczne spotykane w lampach innych producentów. Dokładna wartość temperatury barwowej, mocy światła oraz wskaźnik naładowania akumulatora wyświetlane są na ekranie LCD z tyłu urządzenia. Lampę cechuje dodatkowo rekordowo wysokie CRI na poziomie 98.

Boltzen B-30S wyposażono w zaawansowany chip LED COB – dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskać można dużo silniejszy strumień światła, niż w przypadku tradycyjnych LEDów. Wbudowana w lampę mechaniczna soczewka fresnela umożliwia regulację kąta świecenia w szybki i bardzo wygodny sposób.

Obudowa lampy wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium. Jej specjalna konstrukcja skutecznie odprowadza wytwarzane w trakcie pracy ciepło bez użycia wiatraków, co przekłada się na cichą pracę urządzenia - doskonale sprawdzi się zatem na każdym, nawet najcichszym planie filmowym. Do lampy dołączony jest także solidny uchwyt, który – poza standardowym montażem na statywie – umożliwia także zamocowanie lampy pod sufitem dzięki dwóm śrubom.

Dodatkowym atutem lampy są matowe wrota ograniczające rozchodzenie się światła. Zależnie od potrzeb, wrota można szybko wymontować i zastąpić innymi, dedykowanymi akcesoriami, na przykład adapterem z mocowaniem Bowens (brak w zestawie), czy rozbudowanym kompletem filtrów kolorowych (brak w zestawie).

Lampa może być zasilana zarówno z dołączonego do zestawu zasilacza sieciowego, jak i popularnych akumulatorów Sony z serii NP-F. Takie rozwiązanie to gwarancja komfortu użytkowania – zależnie od potrzeb można podłączyć ją do sieci i nie martwić się o to, czy się rozładuje, lub podpiąć do niej akumulator i cieszyć się przenośnym zestawem oświetleniowym. Bazowy zestaw dopełniają dwa filtry dyfuzyjne oraz solidna, wygodna torba, skutecznie chroniąca lampę i jej części w trakcie transportu i przechowywania.

Diody w lampach marki CAME-TV poddawane są wielu dokładnym testom fotometrycznym, gwarantującym dokładne parametry światła i niezawodność w działaniu.Cechy

 • Płynna regulacja mocy
 • Płynna regulacja temperatury w zakresie 3200 – 5600 K
 • Wyświetlacz LCD pokazujący aktualną moc, temperaturę barwową i naładowanie akumulatora
 • Specjalna, aluminiowa obudowa odprowadzająca ciepło
 • Wbudowany solidny uchwyt z wygodną regulacją kąta nachylenia
 • Możliwy montaż pod sufitem
 • Cicha praca bez szumiących wiatraków
 • Możliwość zasilania z akumulatorów Sony z serii NP-F
 • Zasilacz sieciowy z długim kablem w zestawie
 • Możliwość zamontowania adaptera z mocowaniem Bowens (brak w zestawie) i kolorowych filtrów (brak w zestawie)
 • Niski pobór prąduW zestawie

 • 2x Lampa CAME-TV Boltzen B-30S
 • 1x Walizka
 • 2x Zasilacz sieciowy
 • 2x Kabel D-Tap – mini XLR
 • 4x filtry dyfuzyjneZastosowanie

CAME-TV Boltzen B-30S to doskonałe narzędzia, dzięki którym przekształcisz swoją wizję w rzeczywistość. Niezrównana wszechstronność lamp czyni je atrakcyjnym sprzętem zarówno przy produkcjach video, jak i w fotografii. Sprawdzą się zarówno w plenerze, gdzie dostęp do elektryczności jest ograniczony, jak i w studio. Wbudowana soczewka fresnela pozwala na płynną regulację strumienia świetlnego - od punktowego światła do szerszego kąta. Zestaw dwóch lamp CAME-TV umożliwi zbudowanie profesjonalnego studia fotograficznego.

Pobór mocy 30W
Wyświetlacz LCD TAK
CRI 98
Temperatura barwowa od 3200K do 5600K
Regulacja mocy płynna
Pokrowiec TAK
Zasilanie Zasilacz sieciowy lub akumulatory

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

2x Lampa światła stałego CAME-TV Boltzen B-30S

2x Lampa światła stałego CAME-TV Boltzen B-30S

Profesjonalne lampy LED światła stałego CAME-TV Boltzen B-30S z płynną regulacją mocy i temperatury barwowej, oraz soczewką fresnela dostosowującą kąt świecenia. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego chipu LED COB lampy emitują dużo więcej światła, niż tradycyjne LEDy.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

2x Lampa światła stałego CAME-TV Boltzen B-30S

2x Lampa światła stałego CAME-TV Boltzen B-30S

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Podobne produkty