Działam...
 • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Monitor podglądowy Mitoya 7" 4K Zobacz większe

Monitor podglądowy Mitoya 7" 4K 

MFTWY760

Mitoya

Wysokiej klasy monitor poglądowy 4K, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS 7 calowy monitor gwarantuje podgląd obrazu pod dużym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Monitor został wyposażony w dużą ilość funkcji wspomagających.

859,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

ostatnie sztuki!
Ilość
- +


Monitor podglądowy z matrycą IPS 7" o rozdzielczości 1920x1200px. Bardzo lekki (270 g bez baterii), dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Obsługuje rozdzielczość nawet do 4K UHD. Wyposażony jest w złącze HDMI, wyjście audio (jack 3,5mm), wejście zasilania sieciowego oraz port USB, pozwalający na aktualizację oprogramowania. Na panelu dostępne są 4 przyciski funkcyjne – można przypisać do nich funkcje monitora, co znacznie skraca czas obsługi. Wbudowane głośniki i wyjście słuchawkowe umożliwiają odsłuch dźwięku.

Monitor wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji wspierających rejestrację obrazu, prawidłową ekspozycję i ostrość oraz poziom dźwięku. Są to między innymi różne formaty obrazu, podgląd punktu ostrości (Focus Assist) oraz inne. Monitor oferuje pomocne markery ekranowe Safe Frame, pozwalające na kadrowanie do formatu innego niż DSLR (przeważnie 3:4). Pośród markerów dostępna jest także opcja kadrowania do formatu CinemaScope (23.5:1), który używany jest przy profesjonalnych produkcjach filmowych. Korzystanie z markera jest proste i dzięki niemu możemy zaoszczędzić czas przy postprodukcji. Dzięki szybkiej, podświetlanej za pomocą diod LED, matrycy IPS jest możliwość podglądu obrazu pod dużym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Funkcja Focus Assist ułatwia nastawianie oraz śledzenie punktu ostrości.

Ponadto monitor został wyposażony w graficzną interpretacje obszarów niedoświetlonych, naświetlonych oraz prześwietlonych (False Color).

Urządzenie cechuje się także wysoką jasnością 450 cd/m2, oraz kontrastem 1200:1. Urządzenie może być zasilany sieciowo, bądź za pomocą akumulatora, co znacznie ułatwia możliwość zasilania w sytuacjach awaryjnych.

Obsługiwane akumulatory to:

Sony NP-F:NP-F960 / NP-F970

Wbudowany monitoring poziomu sygnału audio

Poziom dźwięku kontrolowany jest w czasie rzeczywistym i prezentowany na monitorze podczas wyświetlania obrazu. Poziom audio jest oznaczony kolorami zielonym, żółtym i czerwonym, które pomagają w kontroli nagrywanego dźwięku.Cechy

 • Obsługa 4K UHD
 • Matryca IPS 7"
 • Focus Assist, False Colors, Zebra Marking, wspomaganie kadrowania
 • Wejście HDMI
 • Wysoki kontrast – 1200:1
 • Jasność 450 cd/m2
 • Kąt wychylenia 80°W zestawie

 • Monitor poglądowy
 • Osłona przeciwsłoneczna (sunshade)
 • Zasilacz
 • Blokada kabla HDMI
 • Głowica kulowa 1/4" Hot Shoe
 • Kabel miniHDMI – HDMIZastosowanie

Zewnętrzny monitor umożliwia podgląd nagrywanego obrazu podczas filmowania lustrzankami lub kamerami wyposażonymi w złącze HDMI. Korzystając z większego monitora, niż wbudowany w urządzenie, możliwa jest lepsza kontrola kadru, ostrości i oświetlenia. Dodatkowe funkcjonalności, takie jak Focus Assist, False Color, czy markery to nieocenione narzędzia do tworzenia profesjonalnych produkcji filmowych.

Pobór mocy ≤ 8W
Wejścia słuchawkowe 3,5mm, DC12V, HDMI, AV, OSD Controller, USB Upgrade
Rodzaj wyświetlacza IPS z podświetleniem LED
Przekątna 7''
Jasność 400 cd/m²
Zoom TAK
Kontrast 1200:1
Mocowanie Wejście na gwint 1/4"
Rozdzielczość 1920x1080
Zasilanie zasilacz sieciowy, akumulatory Sony z serii NP-F960, NP-F970
Wymiary 176mm x130mm x17mm
Waga 270g (bez baterii)
Funkcje Zebra, Center Marker, Safe Frames, Image Freeze, Image Flip, Check Field RGB, P2P, Focus Assist
Max. obsługiwana rozdzielczość 4K
CinemaScope TAK
Tryby HDMI 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p/4K
Pixel-to-pixel TAK
Camera Mode TAK
Napięcie wejściowe 7V - 24V
Głośnik TAK
Osłona przeciwsłoneczna TAK

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Monitor podglądowy Mitoya 7" 4K

Monitor podglądowy Mitoya 7" 4K

Wysokiej klasy monitor poglądowy 4K, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS 7 calowy monitor gwarantuje podgląd obrazu pod dużym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Monitor został wyposażony w dużą ilość funkcji wspomagających.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

Monitor podglądowy Mitoya 7" 4K

Monitor podglądowy Mitoya 7" 4K

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pobierz instrukcję

Podobne produkty