Działam...
 • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Monitor podglądowy Mitoya 5" FULL HD Zobacz większe

Monitor podglądowy HDMI 5" Full HD 

MTYF5

Mitoya

Wysokiej klasy monitor poglądowy FULL HD, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS i szklany wyświetlacz 5", które gwarantują podgląd obrazu pod każdym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Posiada wiele funkcji wspomagających rejestrowanie obrazu.

845,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

dostępne
Ilość
- +

Monitor Mitoya F5 to przenośne 5-calowe urządzenie przeznaczone do współpracy z aparatem cyfrowym lub kamerą ze złączem HDMI, w trybie podglądu na żywo. Umożliwia komfortowy podgląd obrazu i odsłuch dźwięku podczas kręcenia filmów. Dzięki uniwersalnemu zasilaniu (zasilacz sieciowy 12V, akumulatory Sony z serii NP-F oraz akumulator LP-E6) pozwala na długotrwałą pracę w terenie.

Monitor podglądowy z matrycą IPS 5" o rozdzielczości natywnej 1920x1080 px, wyposażony jest w złącza HDMI-IN, HDMI-OUT - wspomagające rozdzielczość 4K, wyjście audio mini-jack 3.5mm, wejście zasilania sieciowego (12V), wyjście zasilania (8.4V) oraz port USB, pozwalający na aktualizację oprogramowania. Na panelu dostępnych jest 8 przycisków funkcyjnych, za pomocą których możemy poruszać się po menu monitora. Wbudowane głośniki i wyjście słuchawkowe umożliwiają odsłuch dźwięku. Do monitora za pomocą wyjścia DC 8.4V można podłączyć akumulator dummy battery - takie jak NP-FW50, LP-E6, DMW-BLF19 (brak w zestawie)

Monitor wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji wspierających rejestrację obrazu, prawidłową ekspozycję i ostrość oraz poziom dźwięku. Są to między innymi różne formaty obrazu, podgląd punktu ostrości (Focus Assist), oraz histogram. Monitor oferuje pomocne markery ekranowe Safe Frame, umożliwiające kadrowanie do formatu innego niż DSLR (przeważnie 3:4). Pośród markerów dostępna jest także opcja kadrowania do formatu CinemaScope (23.5:1), który używany jest przy profesjonalnych produkcjach filmowych. Korzystanie z markera jest proste i dzięki niemu możemy zaoszczędzić czas przy postprodukcji. Dzięki szybkiej, podświetlanej za pomocą diod LED matrycy IPS jest możliwość podglądu obrazu pod dużym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Funkcja Focus Assist ułatwia nastawianie oraz śledzenie punktu ostrości.

Ponadto, monitor został wyposażony w graficzną interpretacje obszarów niedoświetlonych, naświetlonych oraz prześwietlonych (False Color).Urządzenie cechuje się także wysoką jasnością 450 cd/m2, oraz kontrastem 1000:1. Urządzenie może być zasilanie sieciowo, bądź za pomocą akumulatora z serii NP-F lub LP-E6. Dodatkowo w zestawie z monitorem znajduje się ramie montażowe z zakresem obrotu monitora o 360°Cechy

 • Obsługa FULL HD 1920x1080 px
 • Matryca IPS 5"
 • Histogram, Focus Assist, False Colors, Zebra Marking, wspomaganie kadrowania
 • Wejście zasilania sieciowego
 • Wejścia: HDMI (4K), USB, DC 12V, słuchawkowe 3.5mm
 • Wyjścia: HDMI (4K), DC 8.4V
 • Wysoki kontrast –1000:1
 • Jasność 450 cd/m2
 • Kąt widzenia (horyzontalnie) 160°W zestawie

 • Monitor poglądowy
 • Osłona przeciwsłoneczna (sunshade)
 • Kabel sieciowy 12V do zasilania
 • Kabel miniHDMI – HDMIZastosowanie

Zewnętrzny monitor umożliwia podgląd nagrywanego obrazu podczas filmowania lustrzankami lub kamerami wyposażonymi w złącze HDMI. Korzystając z większego monitora, niż wbudowany w urządzenie, możliwa jest lepsza kontrola kadru, ostrości i oświetlenia. Dodatkowe funkcjonalności, takie jak Histogram, Focus Assist, False Color, markery to nieocenione narzędzia do tworzenia profesjonalnych produkcji filmowych.

Pobór mocy ≤ 8W
Wejścia audio 3.5mm, DC12V, DC OUT 8.4V, HDMI-IN, HDMI-OUT, USB
Rodzaj wyświetlacza IPS z podświetleniem LED
Przekątna 5"
Jasność 450 cd/m²
Zoom TAK
Kontrast 1000:1
Mocowanie Wejście na gwint 1/4"
Rozdzielczość 1920x1080
Zasilanie zasilacz sieciowy, akumulator Sony serii NP-F lub LP-E6
Wymiary 136x75x25mm
Waga 142g (bez akumulatora)
Funkcje Zebra, Center Marker, Safe Frames, Image Freeze, Image Flip, Check Field RGB, P2P, Focus Assist
CinemaScope TAK
Tryby HDMI 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p/4K UHD
Pixel-to-pixel TAK
Camera Mode TAK
Napięcie wejściowe 6~24V
Głośnik TAK
Osłona przeciwsłoneczna TAK

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Monitor podglądowy HDMI 5" Full HD

Monitor podglądowy HDMI 5" Full HD

Wysokiej klasy monitor poglądowy FULL HD, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS i szklany wyświetlacz 5", które gwarantują podgląd obrazu pod każdym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Posiada wiele funkcji wspomagających rejestrowanie obrazu.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

Monitor podglądowy HDMI 5" Full HD

Monitor podglądowy HDMI 5" Full HD

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Podobne produkty