0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Parasolka odbijająca srebrna 110cm z włókna szklanego Zobacz większe

Parasolka odbijająca srebrna 110cm z włókna szklanego 

MX651308

Mitoya

W pełni profesjonalna fotograficzna parasolka odbijająca w kolorze srebrnym. Ożebrowanie parasolki wykonane jest z włókna szklanego i składa się z 8 mocnych drutów.

35,00zł

dostępne
Ilość
- +

Profesjonalna parasolka odbijająca srebrna 110cm wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wewnętrzna srebrna powierzchnia odbijająca służy do odbicia i ukierunkowania światła. Zewnętrzna czarna powierzchnia zapobiega powstawaniu refleksów i niechcianych odbić.

W przeciwieństwie do większości parasolek fotograficznych dostępnych na rynku nasze ożebrowanie tej parasolki wykonane jest z włókna szklanego. Oznacza to, że jest dużo bardziej wytrzymałe niż standardowe metalowe kątowniki, które łamią się już przy lekkim wygięciu. Parasolka posiada 8 drutów, co w połączeniu z elastycznością materiału z jakiego są wykonane, zapewnia dużą powierzchnię odbijającą pozbawioną odznaczających się zagięć.* * * * * * * * GWARANCJA JAKOŚCI * * * * * * * *

Sprzęt marki Mitoya charakteryzuje się niezmienną jakością i solidnością wykonania, która cechuje markowe produkty.

Dlatego wybierając sprzęt z logo Mitoya otrzymasz produkt, który posłuży przez wiele lat.

Produkty marki Mitoya objęte są 2-letnią gwarancją producenta.Cechy

  • 8 mocnych drutów wykonanych z włókna szklanego (o wiele mocniejsze niż standardowa parasolka)
  • dużo bardziej wytrzymała niż standardowe metalowe konstrukcje
  • światło jednolicie i równomiernie odbite od srebrnej powierzchni
  • czarna zewnętrzna powierzchnia niwelująca niechciane odbicia
  • wykonanie z najwyższej jakości materiałówZastosowanie

Parasolki odbijające są stosowane do odbijania światła ze sztucznych źródeł światła stałego lub błyskowego takich jak studyjne lampy błyskowe, lampy światła stałego, żarówki błyskowe, lampy błyskowe na tzw. gorącą stopkę. Ze względu na niewielkie wymiary po złożeniu oraz niewielką wagę należą do podstawowego wyposażenia studia - stacjonarnego lub przenośnego. Parasolki są wykorzystywane przez profesjonalistów i amatorów, do fotografii portretowej, produktowej i użytkowej. Zastosowanie parasolki pozwala na zmodyfikowanie temperatury barwowej światła. Parasolka srebrna jest stosowana do silnego oświetlenia obiektu czy osoby mocnym światłem białym. Powoduje wzmocnienie i rozproszenie światła. Idealnie nadaje się do fotografii osób i przedmiotów.

Parasolki wykonane z włókna szklanego są dużo wytrzymalsze i bardziej elastyczne niż standardowe parasolki z metalowym ożebrowaniem. Dzięki większej ilości drutów oraz wytrzymałości i elastyczności zastosowanego materiału będą one służyć o wiele dłużej niż ich odpowiedniki z metalowymi drutami, które szybko łamią się i wyginają.

Średnica 110 cm
Rodzaj odbijająca srebrna

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Parasolka odbijająca srebrna 110cm z włókna szklanego

Parasolka odbijająca srebrna 110cm z włókna szklanego

W pełni profesjonalna fotograficzna parasolka odbijająca w kolorze srebrnym. Ożebrowanie parasolki wykonane jest z włókna szklanego i składa się z 8 mocnych drutów.

Napisz opinię

Podobne produkty