Kamery sportowe to akcesoria stworzone do pracy w ekstremalnych warunkach, jednak praca przy bardzo dużym nasłonecznieniu może być problematyczna – nadmiar światła nie pozwala na zastosowanie długiego czasu naświetlania czy poprawne naświetlenie ekspozycji. W takiej sytuacji warto sięgnąć po filtry do obiektywów.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka ich rodzajów. Do jednych z najpopularniejszych należą filtry szare, które przyciemnią obraz o wybraną wartość przysłony i tym samym umożliwią wydłużenie czasu naświetlania. Mogą mieć stałą lub regulowaną gęstość – możesz dopasować je do swojego trybu pracy. Innym typem filtrów, które sprawdzą się podczas pracy z kamerami sportowymi, są filtry polaryzacyjne. Odcinają one światło o określonej polaryzacji, dzięki czemu możliwe jest zredukowanie odbić na tafli wody, szkle i metalicznych powierzchniach. Godne uwagi są także filtry hybrydowe, łączące filtry szare z polaryzacyjnymi.

W naszej ofercie znalazły się również zestawy filtrów podwodnych, które doskonale sprawdzą się m.in. podczas wakacyjnych wycieczek nad wodę. Zawierają filtry w różnych kolorach i umożliwiają uzyskanie wyraźnego, pełnego szczegółów obrazu z pięknym odwzorowaniem kolorów. Zastosowanie filtrów znacznie poszerzy możliwości oraz ułatwi pracę z kamerą sportową, a także umożliwi uzyskanie niebanalnego, atrakcyjnego obrazu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium