Miecze i tuby

Tuba LED Amaran T4c 2500-7500K + RGB 120cm Tuba LED Amaran T4c 2500-7500K + RGB 120cm
Producent: Amaran
Cena:

1 679,00 zł

zobacz więcej

Miecze i tuby to jedne z najbardziej charakterystycznych lamp panelowych LED. Ich wydłużony kształt, cienka obudowa oraz lekka konstrukcja pozwalają na komfortową pracę w domowym studiu nagrań oraz na profesjonalnych planach zdjęciowych. Tego typu lampy najczęściej są złożone z diod neutralnych (zimnych lub ciepłych i zimnych) odpowiadających za emisję światła CCT i w kolorowe diody RGB, dzięki którym możliwe jest uzyskanie kreatywnych efektów oświetleniowych. Bardzo często oferują też zaprogramowane tryby tematyczne, imitujące naturalne i sztuczne źródła światła. Do najpopularniejszych presetów zaliczyć można światło ogniska, błyskawice, sygnał radiowozu czy karetki pogotowia. Programy tematyczne stanowią ogromne ułatwienie na planach filmowych, podczas realizacji programów telewizyjnych, reportaży czy filmów fabularnych. Chętnie korzystają z nich także twórcy krótszych form video - teledysków czy reklam.

W ofercie sklepu MITOYA znalazły się lampy LED Yongnuo, Amaran oraz Ulanzi. Są to poręczne, proste w obsłudze i wydajne urządzenia, które można trzymać w dłoni lub zamontować na statywach oświetleniowych. W naszym asortymencie znajdują się zarówno lampy - miecze jak i lampy - tuby.

Miecze LED

Marka Yongnuo zdobyła szczególną popularność dzięki swojej serii mieczy ledowych. Lampy YN360 to płaskie, podłużne panele diodowe wyposażone w rękojeść. Seria doczekała się czterech odsłon:

  • YN360 5600 K i 3200-5600 K RGB
  • YN360 II 3200-5600 K RGB
  • YN360 III 5600 K i 3200-5600 K RGB
  • YN360 III PRO 5600 K i 3200-5600 K RGB

Poszczególne modele różnią się ilością diod i mocą światła. Każda lampa posiada oddzielne diody odpowiadające za światło naturalne CCT i diody RGB. Lampy Yongnuo serii pierwszej, trzeciej oraz trzeciej PRO wymagają zewnętrznego zasilacza lub akumulatora NP-F. Źródło zasilania w ich przypadku należy zakupić oddzielnie. Model YN360 II posiada wbudowany akumulator, a w komplecie z lampą otrzymujemy ładowarkę sieciową. W naszym sklepie przygotowaliśmy gotowe zestawy, które ułatwią wybór odpowiednich produktów!

Oddzielną serią lamp mieczy są mniejsze panele YN360S które oferują pracę jedynie w trybie światła naturalnego CCT. Są szczególnie chętnie wykorzystywane podczas aranżacji miejsca do pracy - umieszczone za monitorem lub nad biurkiem zapewnią jednorodne, miękkie światło które nie męczy wzroku.

Tuby LED

Tuby LED różnią się od mieczy wypukłą obudową i półkolistym dyfuzorem, intensywnie rozpraszającym światło diod. Są one również pozbawione rękojeści co sprawia, że diody są równomiernie rozmieszczone na całym panelu. Jako pierwsze do oferty sklepu MITOYA dołączyły niewielkie tuby Ulanzi, a zaraz po nich profesjonalne, zaawansowane lampy Amaran.

Ulanzi to lampy niewielkie, poręczne i dzięki temu doskonałe do stosowania w domowym studiu nagrań. Mogą być wykorzystywane do uzyskania światła efektowego lub kontrującego. Chętnie korzystają z nich twórcy internetowi, Youtuberzy, streamerzy, vlogerzy oraz Tiktokerzy. Tuby Amaran to z kolei profesjonalne i zaawansowane źródła światła, stworzone z myślą o najbardziej wymagających twórcach. Śledząc trendy na rynku Yongnuo również postanowiło rozwijać segment lamp - tub. Powoli w ofercie producenta pojawiają się nowe, coraz bardziej zaawansowane rozwiązania. Można zaliczyć do nich YN360 MINI oraz serię SOFT. Cały czas rozbudowana seria SOFT zaowocowała trzema tubami o różnej długości i ilości diod i są to:

  • YN30SOFT o długości 30 cm
  • YN60SOFT o długości 58 cm
  • YN100SOFT o długości 100 cm

Podobnie jak w przypadku mieczy oraz tub Ulanzi i Amaran, również tuby Yongnuo oferują kolorowe światło RGB.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu MITOYA i do złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium