Softboxy hexadecagonalne

Softbox MITOYA INTENSE 180cm [BOWENS] Softbox MITOYA INTENSE 180cm [BOWENS]
Producent: MITOYA
Cena:

1 599,00 zł

szt.
zobacz więcej
Softbox MITOYA MOTION 85cm + Grid [Bowens] Softbox MITOYA MOTION 85cm + Grid [Bowens]
Producent: MITOYA
Cena:

449,00 zł

zobacz więcej
Softbox MITOYA SPEEDY 65cm + GRID [BOWENS] Softbox MITOYA SPEEDY 65cm + GRID [BOWENS]
Producent: MITOYA
Cena:

259,00 zł

zobacz więcej

Heksadekagony bądź softboxy hexadecagonalne to modyfikatory światła będące rozwinięciem klasycznych i popularnych ośmiokątów. Softboxy szesnastokątne mają kształt bardziej zbliżony do koła co sprawia, że rozproszone przez nie światło rozchodzi się jeszcze bardziej płynnie i naturalnie. Są szczególnie cenione przez fotografów portretowych, ponieważ odbicie w oku modela również jest bardziej koliste.

Dwie główne serie softboxów hexadecagonalnych to MITOYA SPEEDY i MITOYA SPEEDY DEEP. Są to softboxy wyposażone w parasolkowy system szybkiego montażu ze stelażem wewnątrz czaszy oraz zintegrowanym adapterem systemu Bowens. Seria SPEEDY to klasyczne softboxy o stosunkowo płytkiej czaszy. SPEEDY DEEP posiadają pogłębioną, paraboliczną konstrukcję, dzięki czemu modyfikowane przez nie światło pada bardziej strumieniowo. Zarówno softboxy SPEEDY, jak i SPEEDY DEEP mają w zestawach dwa dyfuzory (wewnętrzny i zewnętrzny) oraz grid z gęstą siatką oczek.

W tej kategorii znajdują się także softboxy dwóch innych serii - są to paraboliczne softboxy MITOYA INTENSE oraz sferyczne softboxy MITOYA LANTERN. Softboxy INTENSE posiadają aż osiemnaście drutów (zamiast szesnastu) i ich stelaż jest przeprowadzony na zewnątrz czaszy. Softboxy LANTERN składają się z dwunastu drutów, a ich celem jest rozproszenie światła na maksymalnie dużym obszarze.

Każda przygotowana przez nas seria softboxów spełni oczekiwania profesjonalnych twórców. Modyfikatory sygnowane naszą marką powstają z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na wyższe temperatury - mogą z powodzeniem pracować z lampami światła stałego LED oraz studyjnymi lampami błyskowymi. Niektóre z nich, przy zastosowaniu dodatkowych adapterów, doskonale spiszą się także w połączeniu z lampami reporterskimi typu speedlite.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium