Wyzwalanie zdalne

Sklep MITOYA oferuje szeroki wybór wyzwalaczy radiowych do lamp reporterskich Yongnuo i lamp studyjnych. Lampy błyskowe Yongnuo bazują na trzech różnych systemach zdalnego wyzwalania - najpowszechniejszy YN560, zaawansowany system przenoszenia automatyki błysku TTL YN622 oraz kompatybilny z bezprzewodowym systemem sterowania Canon YN-E3-RT. Każdy z nich jest dostosowany do konkretnych modeli lamp.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Wyzwalacze radiowe do lamp błyskowych
  • Sterowniki radiowe
  • Przewody synchronizacyjne PC
  • Wężyki spustowe do aparatów

Wyzwalacze do lamp manualnych

Niektóre lampy oferują pracę jedynie w trybie manualnym - to oznacza, że to fotograf ustawia ich moc przed przystąpieniem do wykonywania zdjęć. Takie lampy najczęściej komunikują się z aparatem za pomocą jednego, centralnego pinu na stopce, ponieważ jedynie odczytują polecenie wyzwolenia błysku i nie przenoszą dodatkowych informacji. Pozostały układ pinów na gorącej stopce aparatu nie jest istotny, więc ta sama lampa może pracować z lustrzanką Nikon czy Canon. W przypadku lamp Yongnuo są to modele YN560III i YN560IV do wyzwalania których służą sterowniki YN-560 TX II oraz YN-560 TX PRO.

Przeniesienie ustawień automatycznych - tryb TTL

Fotografowanie chcący korzystać z automatycznego pomiaru światła i wyzwalać błysk lampy w trybie TTL powinni przy wyborze wyzwalacza radiowego kierować się pełnym układem pinów na stopce - oraz rodzajem samej stopki. Inaczej będą zbudowane wyzwalacze do aparatów Canon, inaczej do Nikonów, a jeszcze inaczej do Sony ze stopką MIS. W systemie Yongnuo błysk TTL może być przenoszony na trzy sposoby - w zależności od rodzaju lampy błyskowej. Są to:

  • Sterownik YN-560 TX PRO
  • Wyzwalacze YN-622
  • Sterownik YN-E3-RT II do systemu Canon

Staramy się, aby poszczególne produkty były opisane w jak najbardziej przejrzysty sposób. Jeśli nie jesteś pewien, czy wybrałeś odpowiedni wyzwalacz skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub przez nas fanpage na Facebooku!

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium