Statyw fotograficzny 231cm K&F Concept T254A7 KF09.137
-
zapytaj o produkt
-
poleć znajomemu
-
dodaj opinię
- EAN: 6942052529730
Opis
K&F Concept T254A7 to wszechstronny statyw fotograficzny 2w1 zaprojektowany z myślą o profesjonalnych twórcach. Łączy w sobie funkcjonalność tradycyjnego tripodu z możliwością szybkiego przekształcenia w pełnowymiarowy monopod. Wykonany z wytrzymałego aluminium zapewnia stabilne podparcie dla sprzętu o masie do 5 kg.
Kolumna centralna została wyposażona w przegub umożliwiający jej płynne pochylanie. W położeniu pionowym statyw oferuje zakres regulacji wysokości od 67,5 do 231 cm, natomiast w trybie poziomym – od 62 do 195 cm. Długość ramienia wynosi 39 cm (bez głowicy, z głowicą 49 cm), co umożliwia precyzyjne kadrowanie w ujęciach makro czy flat lay. Cała pochylana sekcja obraca się także dookoła własnej osi, co pozwala na swobodną adaptację do warunków przestrzennych.
Czterosekcyjne nogi z wygodnymi zaciskami zatrzaskowymi pozwalają na szybkie rozstawienie i zablokowanie statywu. Gumowe stopki oraz hak do podwieszenia dodatkowego obciążenia zwiększają stabilność zestawu podczas pracy w plenerze. Odkręcana nóżka-monopod została dodatkowo wyposażona w piankową rączkę i może być połączona albo z samą głowicą, albo z całą kolumną centralną, oferując zakres roboczy od 51 do 240 cm.
K&F Concept T254A7 posiada głowicę 2D z poziomicą i podziałką kątową 360°, umożliwiającą płynne prowadzenie kamery. Szybkozłączka w standardzie Arca Swiss z gwintem 1/4'' jest kompatybilna z większością dostępnych na rynku aparatów fotograficznych i kamer. Po złożeniu statyw osiąga długość 55 cm, a jego całkowita masa wynosi 2,3 kg. W komplecie znajduje się pokrowiec transportowy.
Cechy
- Uniwersalny statyw fotograficzny 2w1: tripod i monopod
- Możliwość pochylenia centralnej kolumny: płynna
- Regulacja wysokości statywu:
- kolumna w pionie: 67,5-231 cm
- kolumna w poziomie: 62-195 cm - Długość kolumny poziomej: 39 cm (bez głowicy)
- Regulacja wysokości monopodu: 51-240 cm
- Hak do przeciwwagi: tak
- Udźwig: 5 kg
- Ilość sekcji nóżek: 4
- Rodzaj blokady: zatrzask
- Antypoślizgowe stopki
- Głowica 2D
- Poziomica
- Podziałka kątowa 360°
- Odpinana szybkozłączka
- Gwint montażowy 1/4''
- Standard Arca Swiss
- Piankowa rączka
- Materiał: aluminium
- Waga: 2,3 kg
- Długość po złożeniu: 55 cm
- W komplecie pokrowiec
- Kod producenta: T254A7 / KF09.137
Zastosowanie
Model T254A7 to zaawansowane i wszechstronne rozwiązanie dla twórców poszukujących maksymalnej elastyczności, dużego zakresu regulacji wysokości oraz możliwości pracy w nietypowych konfiguracjach. Niezależnie od tego, czy realizowane są ujęcia krajobrazowe, produktowe, portretowe, czy nagrania wideo – ten statyw zapewnia wysoki komfort pracy, precyzję i odpowiednią stabilizację.
Dane techniczne
Materiał | Aluminium |
Maksymalna wysokość | Powyżej 200 cm |
Udźwig | 4 kg |
Ilość sekcji | 4 |
Głowica | 2D |
Łamana kolumna | Tak |
Nóżka - monopod | Tak |
Szybkozłączka | Arca swiss z gwintem 1/4 cala |
Publikowane są wszystkie opinie (pozytywne oraz negatywne). Przed ich udostępnieniem weryfikujemy, czy opinia pochodzi od Klienta, który zakupił dany produkt.