Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Softbox UNIWERSALNY Mitoya 60x90cm Zobacz większe

Softbox BOWENS QUICK Mitoya 60x90cm z gridem 

MX621805xMX18064

Mitoya

Wysokiej jakości profesjonalny softbox QUICK 60x90cm z mocowaniem typu BOWENS z gridem.

185,00zł

dostępne
Ilość
- +

Do produkcji softboxów marki Mitoya stosuje się wysokiej jakości materiały, stosowane zazwyczaj w znacznie droższych produktach.

Softbox QUICK 60x90cm z mocowaniem typu BOWENS. Softbox posiada system szybkiego i wygodnego mocowania, które znacznie ułatwia pracę - składanie i rozkładanie softboxu trwa raptem kilka chwil! Na zewnątrz jest czarny i matowy. Konstrukcja softboxu ma na celu uzyskanie światła miękkiego i równomiernie rozproszonego. Wewnątrz softboxu znajduje się srebrny materiał, mający właściwości odbijające i rozpraszające światło, dzięki czemu światło wewnątrz softboxu jest równomiernie rozłożone na całą jego powierzchnię.

Wyposażony został również w aż dwa dyfuzory (wewnętrzny, znajdujący się mniej więcej w połowie głębokości czaszy i zewnętrzny, mocowany na jej brzegach), co pozwala na równomierne rozproszenie światła wychodzącego z softboxu. Dodatkowo wewnątrz softboxu są duże rzepy, dzięki którym jest możliwość na montaż grida (brak w zestawie)

Softbox posiada metalowy adapter na mocowanie typu bowens, co pozwala na montaż do większości lamp dostępnych na rynku: między innymi Mitoya 350WS, BOWENS, Fighter; Fotoking, Steiner, Vistar, Quantuum, Powerlux, F&V oraz lamp serii K: CY200K, CY300K, CY400K, CY500K, CY600K.

Konstrukcja adaptera pozwala na zmianę położenia softboxu w zakresie 360 stopni. Dodatkowo został on skonstruowany w taki sposób, aby łatwo montować i demontować softbox. Testowaliśmy czas potrzebny na montaż softboxu konkurencji i naszego - nasz montowaliśmy 2-krotnie szybciej.

Dodatkowo softbox ten jest przystosowany do zamontowania dedykowanego grida. Mocując grid zapobiegamy rozpraszaniu światła na boki uzyskując mocne, ukierunkowane światło.
Cechy

  • najwyższej jakości materiały - do zastosowań profesjonalnych
  • metalowy adapter z regulowanym położeniem w zakresie 360 stopni
  • dwa dyfuzory i specjalna powierzchnia odbijająca wewnątrz
  • zajmuje niewiele miejsca po złożeniu
  • wymiary - 60x90cm
  • mocowanie BOWENS
Zastosowanie

Studyjne lampy błyskowe emitują światło dużej mocy z palników o niewielkich rozmiarach. Zazwyczaj żarnik jest blisko zewnętrznej krawędzi lampy, aby kąt świecenia lampy był możliwie najszerszy, a czasza lampy jest niewielka. Powoduje to z jednej strony nierównomierne rozłożenie światła, z drugiej niekontrolowane jego rozproszenie. Lampy studyjne mają zazwyczaj relatywnie dużą moc (większą od lamp systemowych). Wykorzystanie lampy studyjnej bez modyfikatorów powoduje ostro oświetlony pierwszy plan z wyraźnymi, mocno odcinającymi się cieniami. Dodatkowo światło to jest nierównomiernie rozłożone - na wprost lampy jest więcej świata, a promieniście w oddaleniu od niej coraz mniej. Odsuwanie i przysuwanie lampy powoduje tylko zmianę natężenia światła, sposób, w jaki się ono rozkłada, pozostaje bez zmian. Przy zastosowaniu softboxu światło z lampy studyjnej jest równomiernie rozłożone oraz rozproszone. Zastosowanie softboxów o różnych stosunkach boków (60x60, 70x100, octagon, itp.) znacznie zwiększa kontrolę nad światłem emitowanym przez lampę błyskową. Softboxy są podstawowym elementem wyposażenia studia fotograficznego.
Typ mocowania BOWENS
Kształt Prostokąt
Ilość dyfuzorów 2
Możliwość montażu grida TAK
Rozmiar 60x90cm

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Softbox BOWENS QUICK Mitoya 60x90cm z gridem

Softbox BOWENS QUICK Mitoya 60x90cm z gridem

Wysokiej jakości profesjonalny softbox QUICK 60x90cm z mocowaniem typu BOWENS z gridem.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

Softbox BOWENS QUICK Mitoya 60x90cm z gridem

Softbox BOWENS QUICK Mitoya 60x90cm z gridem

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Podobne produkty