0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Zestaw do mocowania tła 295cm ze składaną belką poprzeczną Zobacz większe

Zestaw do mocowania tła 295cm (motyki blokujące) ze składaną belką teleskopową 302cm   Nowość

2x806PxFS9308

Mitoya

Profesjonalny zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 295 cm i składanej teleskopowo belki 302cm.

199,00zł

dostępne
Ilość
- +

W skład zestawu wchodzą:2x Studyjny statyw oświetleniowy

Solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych uchwytów z motylkami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm. Dzięki dużej wadze statyw jest bardziej stabilny od lekkich statywów aluminiowych. Elementy ruchome są łączone na solidne śruby, a nie na nity, dzięki czemu jest on bardziej wytrzymały.

 • Wysokość: 109 - 295 cm
 • Wysokość po złożeniu: 97 cmTeleskopowa belka poprzeczna do tła 120-302cm

Wysokiej jakości teleskopowa belka poprzeczna do mocowania na statywach o trzpieniu 16mm o długości od 130 do 302cm. Idealna do zawieszenia tła fotograficznego o szerokości maksymalnie 290cm. Belka posiada trzy segmenty - każdy można blokować w dowolnym momencie, także z pewnością dopasujecie go Państwo do swoich potrzeb. Maksymalne rozmiary po rozłożeniu poszczególnych segmentów:

 • wszystkie segmenty złożone - 1,20m
 • rozłożony drugi segment - 2,20m
 • całkiem rozłożona belka - 3,02m


Wykonana z najwyższej klasy aluminium - pozwoliła połączyć stabilność i wytrzymałość z mobilnością lekkiej konstrukcji, która zmniejszyła znacznie wagę belki. Belka na każdym z końców posiada otwór o średnicy 16mm.Cechy

 • wysokość max 295cm, min 109cm
 • szerokość od 130 do 302cm
 • najwyższej klasy aluminium
 • mobilna konstrukcja
 • statyw posiada motylki blokujące
 • duża stabilność i wytrzymałośćZastosowanie

Statyw do tła świetnie sprawdzi się w domowym studio fotograficznym. Dzięki niewielkiej wadze i małych rozmiarach po złożeniu może służyć jako element przenośnego studia fotograficznego. Użyty materiał i wykonanie zapewniło lekkość całej konstrukcji i mobilność przy zachowaniu dużej stabilności i wytrzymałości całego zestawu. Wymiary zestawu po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania statywów, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (waha się od 109 do 295 cm, i regulowany jest płynnie na dowolnej wysokość) i uniwersalności zastosowań. Zestaw jest bardzo prosty w użyciu- na trzpień rozłożonych statywów wystarczy nasunąć belkę poprzeczną, rozsunąć ją na odpowiednią szerokość i już można z niego korzystać. Podstawową zaletą tego zestawu jest niska cena, prostota konstrukcji i niewielkie rozmiary po złożeniu.Pokrowiec Brak
Rodzaj belki Teleskopowa
Szerokość pracy 120-302cm
Wysokość pracy - 109-295cm

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Zestaw do mocowania tła 295cm (motyki blokujące) ze składaną belką teleskopową 302cm

Zestaw do mocowania tła 295cm (motyki blokujące) ze składaną belką teleskopową 302cm

Profesjonalny zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 295 cm i składanej teleskopowo belki 302cm.

Napisz opinię

Podobne produkty