Zestaw do mocowania tła 205cm + belka teleskopowa 302cm + 2x klips żabka

Zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 205 cm i teleskopowej belki poprzecznej do tła 120-302cm. Idealny do studia. Szybki montaż i demontaż. Zestaw jest bardzo prosty w użyciu- na trzpień rozłożonych statywów wystarczy założyć belkę, rozsunąć ją na odpowiednią szerokość i już można z niego korzystać. W zestawie są dwa duże klipsy.

  • 2xJH80316xFS9308x2xMX78006
  • Nowy produkt

135,85zł

-13,15zł

149,00zł

Opis pakietu

Profesjonalny zestaw do mocowania tła oświetleniowego w studio fotograficznym. Składa się z dwóch statywów, belki poprzecznej oraz dwóch klipsów żabek. Statywy mają wysokość maksymalną 205 cm. Wyposażone w trzpień 16 mm oraz gwint ¼ cala. Złożone są z trzech sekcji każdy połączonych ze sobą za pomocą uchwytów z zaciskami blokującymi. Elementy ruchome połączone ze sobą solidnymi śrubami zapewniającymi solidne, wytrzymałe połączenie.

Belka teleskopowa o długości regulowanej w zakresie 120 - 302 cm. Można zawiesić na niej tła oświetleniowe o największej na rynku szerokości. Regulacja jej długości jest bezstopniowa. Pasuje do statywów z trzpieniem 16 mm. Ostatnim z elementów wchodzących w skład zestawu są klipsy typu żabka. Wyprodukowane z solidnego tworzywa i wyposażone w silną sprężynę, pozwalają na zawieszenie tła oświetleniowego i przytrzymanie go w określonej pozycji.

Zestaw można złożyć i rozłożyć w kilka chwil, jest więc bardzo łatwy w obsłudze. Bez problemu także przetransportujesz go w dowolne miejsce - po złożeniu jest niewielki.W skład zestawu wchodzą:2x Studyjny statyw oświetleniowy, trzpień 16mm + gwint 1/4"

Solidny, lekki statyw oświetleniowy do przenośnego studia i na plener. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm + gwint 1/4". Elementy ruchome są łączone na solidne śruby, a nie na nity, dzięki czemu jest on dużo bardziej wytrzymały.

  • zakres pracy: 85-205 cm (190cm - przy nogach złożonych do pionu)
  • wysokość z zachowaniem największej stabilności - 205cm
  • wysokość po złożeniu: 73 cm
  • trzpień 16mm + gwint 1/4"1x Teleskopowa belka poprzeczna do tła 120-302cm

Wysokiej jakości teleskopowa belka poprzeczna do mocowania na statywach o trzpieniu 16mm o długości od 120 do 302cm. Idealna do zawieszenia tła fotograficznego o szerokości maksymalnie 290cm. Belka posiada trzy segmenty - każdy można blokować w dowolnym momencie, także z pewnością dopasujecie go Państwo do swoich potrzeb. Maksymalne rozmiary po rozłożeniu poszczególnych segmentów:

  • wszystkie segmenty złożone - 1,20m
  • rozłożony drugi segment - 2,20m
  • całkiem rozłożona belka - 3,02m


Wykonana z najwyższej klasy aluminium - pozwoliła połączyć stabilność i wytrzymałość z mobilnością lekkiej konstrukcji, która zmniejszyła znacznie wagę belki. Belka na każdym z końców posiada otwór o średnicy 16mm.2x Klips żabka

Klips do zastosowań studyjnych. Klips zaopatrzony jest w bardzo mocną sprężynę, dzięki czemu można go wykorzystać do mocowania ciężkich elementów. Gruba gumowa osłona szczęk zabezpiecza powierzchnię, do której jest mocowany, przed uszkodzeniem i dodatkowo ma funkcję antypoślizgową. Rozwarcie szczęk to 8 cm. Wymiary: 11,5cm x 8cmZastosowanie

Statyw do tła świetnie sprawdzi się w domowym studio fotograficznym. Dzięki niewielkiej wadze i małych rozmiarach po złożeniu może służyć jako element przenośnego studia fotograficznego. Użyty materiał i wykonanie zapewniło lekkość całej konstrukcji i mobilność przy zachowaniu dużej stabilności i wytrzymałości całego zestawu. Wymiary zestawu po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania statywów, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (waha się od 85 do 205 cm, i regulowany jest płynnie na dowolnej wysokość) i uniwersalności zastosowań. Zestaw jest bardzo prosty w użyciu- na trzpień rozłożonych statywów wystarczy nasunąć belkę poprzeczną, rozsunąć ją na odpowiednią szerokość i już można z niego korzystać. Podstawową zaletą tego zestawu jest niska cena, prostota konstrukcji i niewielkie rozmiary po złożeniu.

Zawartość pakietu

Solidny statyw oświetleniowy wykonany z aluminium. Składa się z 4 sekcji solidnie połączonych za pomocą uchwytów blokowanych "motylkiem". Mocowanie statywu to 1/4 cala.

Dane techniczne

Waga840g
Głowica16mm + gwint 1/4
Ilość sekcji3
Udźwig3kg
Wysokość po złożeniu73cm
Zakres pracy83 - 200 cm

Wysokiej jakości teleskopowa belka poprzeczna do mocowania na statywach o trzpieniu 16mm o długości od 120 do 302cm.

Dane techniczne

Typteleskopowa
Szerokość pracy120-300cm

Solidnie wykonany, profesjonalny klips (żabka) do zastosowań studyjnych.

Dane techniczne

Rozwarcie szczęk8 cm
Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Osobiście Osobiście od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!
Kurier48 XL Kurier48 XL do 5 dni roboczych 19,00zł
Kurier 48 XL Pobranie Kurier 48 XL Pobranie do 5 dni roboczych 25,00zł
Osobiście Pobranie Osobiście Pobranie od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!

Napisz opinię

Zestaw do mocowania tła 205cm + belka teleskopowa 302cm + 2x klips żabka

Zestaw do mocowania tła 205cm + belka teleskopowa 302cm + 2x klips żabka

<p>Zestaw do zawieszania teł fotograficznych składający się z dwóch statywów o maksymalnej wys. 205 cm i teleskopowej belki poprzecznej do tła 120-302cm. Idealny do studia. Szybki montaż i demontaż. Zestaw jest bardzo prosty w użyciu- na trzpień rozłożonych statywów wystarczy założyć belkę, rozsunąć ją na odpowiednią szerokość i już można z niego korzystać. W zestawie są dwa duże klipsy.</p>