Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Filtr szary połówkowy HARD ND0.9 HAIDA NanoPro 100x150mm Zobacz większe

Filtr szary połówkowy HARD ND0.9 HAIDA NanoPro 100x150mm 

HD3456

Haida

Filtr neutralny szary połówkowy HARD ND0.9 (8x), przeznaczony do systemu Haida 100.

449,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

ostatnie sztuki!
Ilość
- +

Haida NanoPro HARD ND0.9 to filtr o zmiennej gęstości (inaczej filtr gradacyjny GND) od 0 do 0.9, dedykowany do systemu Haida 100. Wykonany jest ze szkła optycznego najwyższej jakości, gwarantującego wyjątkową przejrzystość optyczną oraz lepsze odzwierciedlenie kolorów.

Technologia NanoPro, zastosowana w tym filtrze, polega na powleczeniu szkła filtra ekstremalnie cienką powłoką. Ta innowacyjna technologia zabezpiecza filtr przed zarysowaniami, brudem oraz refleksami. Filtry NanoPro relatywnie łatwo jest wyczyścić z plam (na przykład po słonej wodzie).

Filtry systemu Haida 100 polecamy dla profesjonalistów, oczekujących najwyższej jakości produktów.Cechy

  • przeznaczony do systemu Haida 100
  • technologia NanoPro
  • wymiary: 100x150mmZastosowanie

System 100 Haida to system filtrów kreatywnych, montowanych w dedykowany uchwyt, który z kolei mocowany jest do obiektywu. Rozwiązanie tego typu pozwala na łączenie filtrów, ich błyskawiczną wymianę lub, jak ma to miejsce w przypadku filtrów połówkowych, na regulację położenia filtra w trakcie kadrowania. System 100 Haida jest rozwiązaniem dla najbardziej wymagających fotografów.

Filtry gradacyjne szare stosuje się najczęściej w fotografii krajobrazu, przy fotografowaniu kontrastowych krajobrazów lub scen, w których wymagane jest zrównoważenie natężenia światła między częściami kadru - na przykład jasne niebo z ciemniejszą niższą scenerią. Filtry o neutralnym nasyceniu są częściowo przezroczyste i częściowo ciemne (efekt gęstości neutralnej). Istnieją dwa rodzaje przejść między czystymi i ciemniejszymi obszarami: miękkiej - krawędzi filtra (SOFT) i twardej krawędzi (HARD). Pozwalają one na wkomponowanie przejścia w scenę, często w sposób niewidoczny. Miękka krawędź jest zalecana dla obiektywów szerokokątnych, natomiast twarda krawędź jest zalecana dla zwykłych i dłuższych obiektywów.

Materiał Szkło optyczne
Rodzaj szary ND
Wymiary 100x150mm
Kompatybilność filtra System HAIDA 100-PRO / Nisi V5 / Nisi V5 Pro

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Filtr szary połówkowy HARD ND0.9 HAIDA NanoPro 100x150mm

Filtr szary połówkowy HARD ND0.9 HAIDA NanoPro 100x150mm

Filtr neutralny szary połówkowy HARD ND0.9 (8x), przeznaczony do systemu Haida 100.

Napisz opinię

Podobne produkty