Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Filtr szary Red-Diamond ND3.0 100x100mm Zobacz większe

Filtr szary Red-Diamond ND3.0 100x100mm 

HD4271

Haida

Filtr neutralny szary Red-Diamond ND3.0 (1000x) do systemu Haida 100. Redukuje ilość światła o 10 działek przysłony.

589,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

ostatnie sztuki!
Ilość
- +

Filtr neutralny szary Red-Diamond, dedykowany do systemu Haida 100. Wykonany jest ze szkła optycznego najwyższej jakości , gwarantującego wyjątkową przejrzystość optyczną oraz lepsze odzwierciedlenie kolorów.

Red Diamond nawiązuje do wytrzymałości czerwonego diamentu, najwytrzymalszego ze wszystkich diamentów. W procesie produkcji filtrów Red Diamond uzyskano aktualnie najtwardsze i najwytrzymalsze filtry fotograficzne. Filtry Red Diamond są dzięki temu znacznie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, niż jakiekolwiek inne filtry.

Technologia Nano Pro, zastosowana w tym filtrze, polega na powleczeniu szkła filtra ekstremalnie cienką powłoką. Ta innowacyjna technologia zabezpiecza filtr przed zarysowaniami, brudem oraz refleksami. Filtry NanoPro relatywnie łatwo jest wyczyścić z plam (na przykład po słonej wodzie).Cechy

  • kompatybilny z systemem Haida 100
  • powłoki w technologii NanoPro
  • zaokrąglona konstrukcja R5
  • wymiary 100x100mmZastosowanie

System 100 Haida to system filtrów kreatywnych, montowanych w dedykowany uchwyt, który z kolei mocowany jest do obiektywu. Rozwiązanie tego typu pozwala na łączenie filtrów, ich błyskawiczną wymianę lub, jak ma to miejsce w przypadku filtrów połówkowych, na regulację położenia filtra w trakcie kadrowania. System 100 Haida jest rozwiązaniem dla najbardziej wymagających fotografów.Przykłady praktycznego zastosowania filtrów ND

Korzystanie z długich czasów otwarcia migawki, szczególnie w przypadku wysokich czułości ISO. Można "rozmazywać" ruch obiektów takich jak wodospady, chmury lub samochody.

Zmniejszenie głębi ostrości, poprzez większe otwarcie przysłony - pomaga to w oddzieleniu obiektów od ich tła.

Zmniejszenie efektywnej czułości ISO filmu o wysokiej czułości, co umożliwia rejestrację obrazu w bardzo jasnym oświetleniu. Kamery, które mają ustawione czasy otwarcia migawki, mogą rejestrować bardzo jasne obiekty, jak śnieg, piasek lub inne jasne sceny, w przypadku których bez filtra ND mogą zostać prześwietlone.

Filtry ND są również używane w dużych teleskopach do wycinania szumu tła z innych obiektów na niebie, takich jak księżyc i inne planety i gwiazdy.

Materiał Szkło optyczne
Rodzaj szary ND
Wymiary 100x100mm
Kompatybilność filtra System HAIDA 100-PRO / Nisi V5 / Nisi V5 Pro

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Filtr szary Red-Diamond ND3.0 100x100mm

Filtr szary Red-Diamond ND3.0 100x100mm

Filtr neutralny szary Red-Diamond ND3.0 (1000x) do systemu Haida 100. Redukuje ilość światła o 10 działek przysłony.

Napisz opinię

Podobne produkty