Działam...
 • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł
Zestaw bezcieniowy z namiotem 60cm, 4x85W, prasolki 91cm, statywy 76cm Zobacz większe

Zestaw bezcieniowy z namiotem 60cm, 4x85W, prasolki 91cm, statywy 76cm 

ZFP0015

Mitoya

Zestaw studyjny do fotografii bezcieniowej oparty o namiot bezcieniowy sześcian 60cm, cztery statywy 76cm, cztery żarówki światła stałego 85W oraz dwie parasolki odbijające srebrne 91cm z drutami z włókna szklanego.

365,00zł
Z tym produktem wysyłka będzie darmowa!

chwilowo brak

Powiadom mnie o dostępności

1xMX58004+4xMX8612+4x85WM+2xMX651306+4x801W skład zestawu wchodzą:
1x Namiot bezcieniowy sześcian 60cm

Namiot bezcieniowy do zastosowań profesjonalnych i amatorskich. Solidnie wykonany z materiału rozpraszającego wykorzystywanego do profesjonalnych dyfuzorów.

Jedna ściana mocowana na rzepy, co pozwala na wygodne ustawianie fotografowanego przedmiotu. Tła posiadają rzepy do mocowania, dzięki czemu ich ułożenie wewnątrz namiotu jest bardzo proste, niezależnie od kąta ustawienia.

Ze względu na kształt namiotu zdjęcia można robić zarówno z góry przedmiotu, jak i w poziomie. Możliwości oświetlania są praktycznie nieograniczone.

 • Solidne wykonanie
 • Wysokiej jakości materiał dyfuzyjny
 • Bardzo prosty do rozłożenia w przeciągu paru chwil
 • Bardzo wygodny w transporcie- po złożeniu zajmuje niewiele miejsca
 • Możliwość zamocowania jednego z 4 kolorowych teł (w zestawie)
 • W zestawie wygodny i estetyczny pokrowiec z zawieszką
W zestawie dodatkowo oprócz namiotu:

 • cztery tła o powierzchniach matowej i błyszczącej: czerwone, granatowe, czarne i białe
 • solidny pokrowiec zamykany na suwak (łatwe i bezpieczne przechowywanie - zabezpiecza przed pobrudzeniem)
4x Statyw oświetleniowy 76cm

Solidnie wykonany statyw. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Standardowe mocowanie statywu 16mm pozwala na wykorzystanie go do wielu urządzeń oświetleniowych, w tym znajdujących się w naszej ofercie oprawek do żarówek. Zakres wysokości pracy: do 76cm4x Oprawka pojedyncza

Praktyczna i solidnie wykonana oprawka do żarówek i lamp błyskowych z gwintem E27 (najpopularniejszy gwint w gospodarstwach domowych - taki jak zwykłe żarówki oświetleniowe). Oprawka mocowana jest na statywie przekroju od 12 do 16mm.4x Świetlówka światła stałego 85W

Wysokiej klasy świetlówka fotograficzna dająca światło o idealnej temperaturze światła dziennego - 5500K. Sprawia to, że aparat jest w stanie bardzo precyzyjnie ustawić balans bieli, a co za tym idzie kolory na zdjęciu są oddane z najwyższą możliwą dokładnością. Stosując światło stałe fotografowane przedmioty są oświetlone dokładnie i równomiernie. Pozwala to uniknąć późniejszej żmudnej obróbki w programach graficznych.

 • 5-krotnie jaśniejsza od zwykłej żarówki
 • 10-krotnie dłuższa żywotność od innych żarówek!
 • do 80% oszczędności energii
 • standardowy gwint E27
 • zminimalizowany problem nagrzewania się
 • Pobierana moc 85W
 • Ekwiwalent 400W
 • Strumień światła 4750 Lm
 • Temp. barwowa 5500KPozwala na łączenie światła z żarówki ze światłem dziennym, bez ryzyka powstawnia brzydkich plam, które są efektem łączenia światła o różnej temperaturze barwowej. Dzięki zastosowaniu świetlówki o temperaturze barwowej odpowiadającej temperaturze światła dziennego kolory fotografowanych przedmiotów wychodzą naturalnie i nie wymagają modyfikacji przy pomocy programów do obróbki zdjęć.UWAGA: Świetlówek nie należy stosować w obwodach za ściemniaczami lub wyłącznikami elektrycznymi (czujnik ruchu, włącznik z podświetlaniem)ODWZOROWANIE BARW

Aby zapewnić prawidłowe odwzorowanie kolorów fotografowanych przedmiotów, należy stosować źródła światła o wysokim wskaźniku oddawania barw - Ra. Im wyższa wartość wskaźnika, tym lepiej oddawane są barwy (Ra=100 oznacza idealne oddawanie barw, podczas gdy większość świetlówek posiada Ra z zakresu 40-60).

Świetlówki posiadają bardzo wysoki współczynnik Ra>80, oznacza to że wszystkie fotografowane obiekty zachowują swoje naturalne kolory. Stosując nasze świetlówki możesz cieszyć się zdjęciami o nasyconych kolorach.2x Parasolka odbijająca 91cm z włókna szklanego

Profesjonalna parasolka odbijająca srebrna 91cm wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wewnętrzna srebrna powierzchnia odbijająca służy do odbicia i ukierunkowania światła. Zewnętrzna czarna powierzchnia zapobiega powstawaniu refleksów i niechcianych odbić.

W przeciwieństwie do większości parasolek fotograficznych dostępnych na rynku nasze ożebrowanie tej parasolki wykonane jest z włókna szklanego. Oznacza to, że jest dużo bardziej wytrzymałe niż standardowe metalowe kątowniki, które łamią się już przy lekkim wygięciu. Parasolka posiada 8 drutów, co w połączeniu z elastycznością materiału z jakiego są wykonane zapewnia dużą powierzchnię odbijającą pozbawioną odznaczających się zagięć.Zastosowanie

Zestaw idealny do zastosowania w sklepie internetowym, do fotografii produktowej oraz do fotografii makro. Z wykorzystaniem zestawu do fotografii bezcieniowej uzyskasz znacznie ładniejsze zdjęcia, o naturalnych kolorach i bez brzydkich cieni. Wykorzystanie świetlówek o temperaturze barwowej odwzorowującej światło dzienne (tzw. światło białe) pozwala na uzyskanie naturalnych kolorów na zdjęciu, bez konieczności przeprowadzania żmudnej obróbki w programach do edycji. Światło o temperaturze barwowej światła dziennego ma również tę zaletę, że można je łączyć ze światłem zastanym, np. ze światłem wpadającym przez okno. W przypadku często wykorzystywanych halogenów, mieszanie światła halogenowego ze światłem dziennym powoduje powstawanie na zdjęciu brzydkich przebarwień, trudnych do usunięcia w procesie obróbki.

Najbardziej plastyczne zdjęcia uzyskuje się przy oświetleniu przedmiotu z dwóch stron. Dlatego polecamy stosowanie dwóch źródeł światła jako minimum przy fotografii bezcieniowej.

Namiot bezcieniowy w zestawie jest produktem profesjonalnym, wykonanym ze specjalnego materiału (pokryty wewnątrz specjalnym "meszkiem"), dzięki temu uzyskujemy wewnątrz niego bardzo przyjemnie, miękkie światło.Ekwiwalent 1600W
Temperatura barwowa 5500K
Moc 340W
Zakres pracy statywu 39-76cm

Brak opinii w tym momencie.

Napisz opinię

Zestaw bezcieniowy z namiotem 60cm, 4x85W, prasolki 91cm, statywy 76cm

Zestaw bezcieniowy z namiotem 60cm, 4x85W, prasolki 91cm, statywy 76cm

Zestaw studyjny do fotografii bezcieniowej oparty o namiot bezcieniowy sześcian 60cm, cztery statywy 76cm, cztery żarówki światła stałego 85W oraz dwie parasolki odbijające srebrne 91cm z drutami z włókna szklanego.

Napisz opinię

Wyslij wiadomość

Zestaw bezcieniowy z namiotem 60cm, 4x85W, prasolki 91cm, statywy 76cm

Zestaw bezcieniowy z namiotem 60cm, 4x85W, prasolki 91cm, statywy 76cm

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Podobne produkty