Zestaw światło błyskowe: lampa studyjna Mitoya 350 300Ws, statyw, softbox octagonalny 95cm

Zestaw światła błyskowego został wyposażony w błyskową lampę studyjną firmy Mitoya 350 o mocy 300WS i liczbie przewodniej 49. Ponadto zestaw zawiera stabilny statywy 280cm oraz softbox octagonalny firmy Mitoya 95cm wykonany z najwyższej jakości materiałów.

 • ZSBLY0012
 • Nowy produkt

586,20zł

-56,80zł

643,00zł

Opis pakietu

kod produktu: MTY350xJH806ExMX180201x Błyskowa lampa studyjna marki Mitoya

Wysokiej jakości zestaw z błyskową lampą studyjną 300Ws marki Mitoya z regulacją mocy i mocowaniem BOWENS. Najlepszej jakości markowa, profesjonalna lampa studyjna firmy Mitoya charakteryzuje się dużą szybkością i niezawodnością działania - już wielu klientów przekonało się o naprawdę niskiej awaryjności tych lamp. Idealna do profesjonalnych i amatorskich zastosowań w studio fotograficznym.

Lampa posiada miejsce na metalowe mocowanie Bowens oraz uchwyt z miejscem na statyw. Palnik lampy chroniony jest zaślepką dzięki czemu mamy pewność, że podczas transportu nie ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo na lampie znajduje się miejsce na parasolkę oraz sanki ze standardem ISO (można założyć na nie akcesoria które nie posiadają pinów). Najnowszej generacji komponenty i podzespoły stanowią gwarancję jakości i trwałości lampy na lata. Nasza lampa dorównuje o wiele droższym modelom oferowanym przez konkurencję, a co za tym idzie spełnia wszelkie wymagania wymagającego fotografa.

 • płynna regulacja mocy od 1/1 do 1/8
 • lampa wyposażona w uchwyt do parasolki
 • standardowe mocowanie 16mm
 • na lampie znajdują się sanki ze standardem ISO (do akcesoriów, które nie posiadają w stopce wystających pinów)
 • mocowanie BOWENS - możliwość korzystania z licznych modyfikatorów światła dostępnych na rynkuLampę można wyzwolić poprzez:

 • fotocelę
 • przewód synchro
 • wyzwalacze radiowe do lamp studyjnych
 • przycisk test1x Softbox octagonalny marki Mitoya 95cm

Do produkcji softboxów Mitoya stosuje się wysokiej jakości materiały, stosowane w znacznie droższych, tzw. "markowych" produktach. Softbox wykonany jest z materiału odpornego na wysokie temperatury. Na zewnątrz jest czarny i matowy. Konstrukcja softboxu ma na celu uzyskanie światła miękkiego i równomiernie rozproszonego. Wewnątrz softbox'u znajduje się srebrny, tłoczony materiał, mający właściwości odbijające i rozpraszające światło, dzięki czemu światło wewnątrz softbox'u jest równomiernie rozłożone na całą jego powierzchnię. Wyposażony został również w aż dwa dyfuzory (wewnętrzy, znajdujący się mniej więcej w połowie głębokości czaszy i zewnętrzny, mocowany na jej brzegach), co pozwala na równomierne rozproszenie światła wychodzącego z softbox'u. Dodatkowo wewnątrz softbox'u są duże rzepy, dzięki którym jest możliwość na montaż grida.

Softbox posiada metalowy adapter na mocowanie typu bowens, co pozwala na montaż do większości lamp dostępnych na rynku:
między innymi BOWENS, Fighter; Fotoking, Steiner, Vistar, Quantuum, Powerlux, F&V oraz lamp serii K: CY200K, CY300K, CY400K, CY500K, CY600K. Może być również zamontowany bezpośrednio na lampy, których średnica zewnętrzna palnika wynosi około 90-95mm (na brzegu średnica mniejsza, głębiej większa). Konstrukcja adaptera pozwala na zmianę położenia softboxu w zakresie 360 stopni. Dodatkowo został on skonstruowany w taki sposób, aby łatwo montować i demontować softbox. Testowaliśmy czas potrzebny na montaż softboxu konkurencji i naszego. Nasz montowaliśmy 2-krotnie szybciej. Dodatkowo softbox ten jest przystosowany do zamontowania dedykowanego grida. Mocując grid zapobiegamy rozpraszaniu światłą na boki uzyskując mocne, ukierunkowane światło.

 • najwyższej jakości materiały - do zastosowań profesjonalnych
 • metalowy adapter z regulowanym położeniem w zakresie 360 stopni
 • dwa dyfuzory i specjalna powierzchnia odbijająca wewnątrz
 • zajmuje niewiele miejsca po złożeniu
 • miejsce na grid
 • wymiary - 95cm
 • mocowanie Bowens lub bezpośrednio na lampę1x Stabilny statyw studyjny 280cm

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych motylków blokujących. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm. Dzięki dużej wadze statyw jest bardziej stabilny od lekkich statywów aluminiowych.

 • głowica studyjna: 16mm (bez gwintu)
 • teleskopowy mechanizm rozkładania
 • sprężynowy system hamowania sekcji
 • motylki blokujące sekcje
 • antypoślizgowe stopkiZestaw zawiera

 • 1x lampę studyjną
 • 1x żarówkę modelującą 55W
 • 1x przewód zasilający długości 5m
 • 1x osłonę na palnik
 • 1x softbox octagonalny Mitoya 95cm
 • 1x statyw 280cmZastosowanie

Studyjna lampa błyskowa firmy Mitoya idealnie sprawdza się w profesjonalnym jak i amatorskim studio fotograficznym. Dzięki wysokiej wytrzymałości i jakości służyć będzie przez lata. Mocowanie BOWENS pozwala na zastosowanie większości akcesoriów z tym mocowaniem do lamp studyjnych dostępnych na rynku. W zestawie także statywy 280cm oraz softbox octagonalny Mitoya 95cm wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Zawartość pakietu

Studyjna lampa błyskowa firmy Mitoya 350 o mocy 300WS i liczbie przewodniej 49. Lampa posiada płynną regulację mocy, mocowanie BOWENS oraz mocowanie na żarówkę modelującą na gwint E27. Lampę można wyzwolić przez fotocelę, przewód synchro, wyzwalacze radiowe do lamp studyjnych lub przycisk TEST.

Dane techniczne

Waga 2,4 kg
Moc 300Ws
Temperatura barwowa 5500K±200K
Typ mocowania BOWENS
Regulacja siły błysku 1/1 - 1/8
Liczba przewodnia 49
Czas ładowania do 2 sekund
Lampa modelująca 55W, gwint E27

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm z gwintem 1/4". Maksymalna wysokość statywu to 270cm przy maksymalnym rozstawie nóg.

Dane techniczne

Materiał metal, aluminium, tworzywo sztuczne
Gwint 1/4"
Udźwig 10kg

Wysokiej jakości profesjonalny octagon- softbox ośmiokątny Mitoya z możliwością montażu grida.

Dane techniczne

Kształt Octagon
Rozmiar 95cm
Typ mocowania BOWENS
Ilość dyfuzorów 2
Możliwość montażu grida TAK
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Osobiście Osobiście od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!
Kurier48 XL Kurier48 XL do 5 dni roboczych 19,00zł
Kurier 48 XL Pobranie Kurier 48 XL Pobranie do 5 dni roboczych 25,00zł
Osobiście Pobranie Osobiście Pobranie od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!

Napisz opinię

Zestaw światło błyskowe: lampa studyjna Mitoya 350 300Ws, statyw, softbox octagonalny 95cm

Zestaw światło błyskowe: lampa studyjna Mitoya 350 300Ws, statyw, softbox octagonalny 95cm

<p>Zestaw światła błyskowego został wyposażony w błyskową lampę studyjną firmy Mitoya 350 o mocy 300WS i liczbie przewodniej 49. Ponadto zestaw zawiera stabilny statywy 280cm oraz softbox octagonalny firmy Mitoya 95cm wykonany z najwyższej jakości materiałów.</p>

Posty na blogu związane z tym produktem

Fotografia produktów - podstawy
18.12.2018

Fotografia produktów - podstawy

Sprzedaż przez internet rozwija się w Polsce wciąż w imponującym tempie. Powszechnie wiadomo, że dla sukcesu sprzedaży przez internet istotne jest posiadanie, poza konkurencyjnymi cenami i dobrymi...
Więcej
Co to jest TTL, E-TTL, i-TTL, A-TTL, ADI?
29.04.2016

Co to jest TTL, E-TTL, i-TTL, A-TTL, ADI?

Wszystkie te skróty odnoszą się do lampy błyskowej. Są to systemy pomiaru światła stosowane przez różnych producentów. I tak A-TTL i E-TTL dla Canona, i-TTL dla Nikona, ADI dla...
Więcej
Softboxy - Rodzaje, budowa i zastosowanie
18.12.2018

Softboxy - Rodzaje, budowa i zastosowanie

Softboxy to modyfikatory światła, używane w fotografii oraz filmie. Są podstawowym elementem wyposażenia studia fotograficznego i wykorzystywane są zazwyczaj z lampami studyjnymi lub (coraz...
Więcej