Profesjonalny softbox 60x80cm + świetlówki 4x MITOYA 85W + solidny statyw

Profesjonalny softbox o wymiarach 60x80cm do zastosowań studyjnych na światło stałe (4 świetlówki z mocowaniem E27) + 4 świetlówki MITOYA 85W + solidny statyw w zestawie

 • ZSS00041
 • Nowy produkt

323,50zł

-12,50zł

336,00zł

Opis pakietu

KOD: 4x85WM+WT806PBG+MX58030601x Softbox

Softbox Mitoya zaopatrzony jest w mocowanie na cztery świetlówki z gwintem E27 (zalecamy montowanie żarówek o mocy nieprzekraczającej 85W) . Oświetlenie można regulować poprzez włączanie i wyłączanie par po dwie świetlówki. System jest zabezpieczony przez przeciążeniem bezpiecznikiem topikowym. Softbox może zostać zamontowany na dowolny statyw studyjny o trzpieniu 12-16mm, ponieważ jest przytwierdzany do statywu za pomocą śruby z motylkiem. Adapter żarówek posiada wygodną rączkę, dzięki której szybko i wygodnie możemy nakierować światło dokładnie tam, gdzie jest nam w tej chwili potrzebne.

Softbox z zewnątrz jest matowo czarny, od wewnątrz wykończony tłoczonym, srebrnym, odbijającym materiałem, dzięki czemu światło jest równomiernie rozpraszane już w jego wnętrzu. Sprawia to, że do fotografowanego obiektu trafia zwielokrotniona ilość światła, rozproszonego przez znajdujący się z przodu materiał dyfuzyjny, dzięki któremu światło wydostające się na zewnątrz softboxu jest równe i miękkie.

 • dwa otwory wentylujące - po tym poznasz dobry softbox światła stałego
 • solidne wykonanie wszystkich elementów zestawu
 • wytrzymały, odporny na wysoką temperaturę materiał- do zastosowań profesjonalnych!
 • wysokiej jakości materiał dyfuzyjny i srebrna powierzchnia odbijająca
 • możliwość montażu w pionie i poziomie
 • oprawka na 4 świetlówki o gwincie E27
 • głębokość mocowania żarówki - 30cm
 • niezależne 2 przełączniki
 • temperatura barwowa: ~5500K
 • urządzenie posiada bezpiecznik
 • wymiary - 60x80cmCechą wyróżniającą nasz produkt są dwa otwory wentylujące zamykane na rzepy, dzięki którym cyrkulujące powietrze odprowadza ciepło świetlówek. Jest to szczególnie istotne przy dłuższej pracy, ponieważ świetlówki emitują dużo ciepła, powodując podniesienie temperatury wewnątrz czaszy softboxu. W softboxach światła stałego, które nie mają otworów wentylujących, przy założonym dyfuzorze gorące powietrze nie ma ujścia, co z kolei prowadzi do przegrzania żarówek, skracając znacznie ich żywotność. Dodatkowo nasze softboxy zostały wykonane z materiału odpornego na wysokie temperatury, co pozwala na długotrwałą pracę, bez obawy o przepalenie softboxu lub zniszczenie materiału w wyniku działania gorącego powietrza wewnątrz softboxu.Dzięki statywowi, który jest dołączony w zestawie, możemy dowolnie ustawić światło, bez potrzeby trzymania adaptera. Dzięki stosunkowo dużej wadze jest on bardziej stabilny w warunkach zewnętrznych oraz pozwala na zamontowanie cięższych lamp. Wszystkie te przedmioty tworzą idealny i obowiązkowy zestaw do fotografii w studiu. Świetnie sprawdza się również w fotografii plenerowej, bądź do doświetlania. Softbox może być zamontowany pionowo lub poziomo - dłuższy bok softboxu w linii pionowej lub poziomej. Daje to większe możliwości operowania światłem i pozwala na odpowiednie ustawienie softboxu do potrzeb fotografa.4x Świetlówka 85W

Wysokiej klasy świetlówka fotograficzna dająca światło o idealnej temperaturze światła dziennego - 5500K. Sprawia to, że aparat jest w stanie bardzo precyzyjnie ustawić balans bieli, a co za tym idzie kolory na zdjęciu są oddane z najwyższą możliwą dokładnością. Stosując światło stałe fotografowane przedmioty są oświetlone dokładnie i równomiernie. Pozwala to uniknąć późniejszej żmudnej obróbki w programach graficznych.

 • pobierana moc: 85W
 • ekwiwalent: 400W
 • Strumień światła: 4750 Lm
 • 10-krotnie dłuższa żywotność od innych żarówek przy 80% oszczędności energiiODWZOROWANIE BARW

Aby zapewnić prawidłowe odwzorowanie kolorów fotografowanych przedmiotów, należy stosować źródła światła o wysokim wskaźniku oddawania barw - Ra. Im wyższa wartość wskaźnika, tym lepiej oddawane są barwy (Ra=100 oznacza idealne oddawanie barw, podczas gdy większość świetlówek posiada Ra z zakresu 40-60). Świetlówki marki MITOYA posiadają bardzo wysoki współczynnik Ra>80, oznacza to że wszystkie fotografowane obiekty zachowują swoje naturalne kolory. Stosując świetlówki marki MITOYA możesz cieszyć się zdjęciami o nasyconych kolorach.1x Statyw oświetleniowy

Profesjonalny statyw oświetleniowy wysokiej klasy, idealny do zastosowania w studio fotograficznym, a także w plenerze. Wyposażony w głowicę 16 mm bez gwintu. Bezstopniowa regulacja statywu możliwa jest dzięki zastosowaniu funkcjonalnego mechanizmu rozkładania teleskopowego.

W skład sprzętu wchodzą trzy sekcje o sprężynowym systemie hamowania oraz blokadą w postaci śrub typu motylek. Jego obsługa nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi, jest bardzo prosta i intuicyjna.

Wysokość statywu można regulować na wysokości od 109 do 280 cm (wysokość z zachowaniem największej stabilności - 270cm). Idealnie nadaje się do zainstalowania blendy lub lampy błyskowej. Po rozłożeniu jest bardzo stabilny - ma stosunkowo dużą wagę. Składa się i rozkłada w kilku prostych ruchach. Dodatkowo - złożony zajmuje niewiele miejsca, a więc jego przechowywanie i transport nie nastręczają żadnych trudności. • głowica studyjna: 16mm (bez gwintu)
 • teleskopowy mechanizm rozkładania
 • sprężynowy system hamowania sekcji
 • motylki blokujące sekcje
 • antypoślizgowe stopki
 • zakres pracy: 109-280cm (295cm - przy nogach złożonych do pionu)
 • wysokość z zachowaniem największej stabilności - 270cmW zestawie

 • profesjonalny softbox 60x80cm
 • oprawka na 4 świetlówki z gwintem E27
 • cztery (4!) świetlówki MITOYA 85W/400W
 • solidny statyw oświetleniowy WT806PBGPolecamy ten softbox do żarówek z naszej oferty o mocy 65W lub 85W. Nie polecamy żarówek 36W (tzw. grzybków) ani żarówek o większej mocy ze względów gabarytowych.Zastosowanie

Softboxy są stosowane do odbijania światła ze sztucznych źródeł światła stałego lub błyskowego. Należą do podstawowego wyposażenia studia fotograficznego. Softboxy są powszechnie wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, do fotografii portretowej, produktowej i użytkowej.

Dzięki zastosowaniu światła stałego możliwe jest bardzo dokładne kontrolowanie oświetlenia przedmiotów, jego natężenia i kierunku oraz rozkładu cieni bezpośrednio na przedmiotach. Materiał dyfuzyjny, w który wyposażony jest softbox sprawia, że światło z żarówek jest rozproszone i bardziej naturalne, a wewnętrzna srebrna tłoczona powierzchnia sprawia, że światło jest mocne i dobrze ukierunkowane. Lampa idealnie sprawdzi się w fotografii produktowej.

Zawartość pakietu

Świetlówka fotograficzna 85W o temperaturze barwowej światła dziennego 5500K.

Dane techniczne

Gwint E27
Strumień świetlny 4900lm
Moc 85W
Temperatura barwowa 5500K
Ekwiwalent 400W

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm z gwintem 1/4". Maksymalna wysokość statywu to 270cm przy maksymalnym rozstawie nóg.

Dane techniczne

Materiał metal, aluminium, tworzywo sztuczne
Gwint 1/4"
Udźwig 10kg

Profesjonalny softbox o wymiarach 60x80cm do zastosowań studyjnych na światło stałe (4 świetlówki z mocowaniem E27) na 4 świetlówki

Dane techniczne

Kształt Prostokąt
Rozmiar 60x80cm
Typ mocowania Oprawka
Ilość dyfuzorów 1
Tryb pracy pionowy i poziomy
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Osobiście Osobiście od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!
Kurier48 XL Kurier48 XL do 5 dni roboczych 19,00zł
Kurier 48 XL Pobranie Kurier 48 XL Pobranie do 5 dni roboczych 25,00zł
Osobiście Pobranie Osobiście Pobranie od ręki w sklepie stacjonarnym Darmowa!

Napisz opinię

Profesjonalny softbox 60x80cm + świetlówki 4x MITOYA 85W + solidny statyw

Profesjonalny softbox 60x80cm + świetlówki 4x MITOYA 85W + solidny statyw

<p>Profesjonalny softbox o wymiarach 60x80cm do zastosowań studyjnych na światło stałe (4 świetlówki z mocowaniem E27) + 4 świetlówki MITOYA 85W + solidny statyw w zestawie</p>