Blendy fotograficzne

Ocena kategorii 
(4.5)

Blenda fotograficzna to ekran służący do odbijania światła i skierowania go w stronę fotografowanego obiektu. Składa się z gładkiej, metalicznej tkaniny rozpiętej na metalowym stelażu. Doskonale spisuje się podczas pracy w plenerze, zwłaszcza w słoneczne, pogodne dni. Z...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Stan:
Rozwiń
W tej kategorii jest 25 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
 • Blenda okrągła 2w1 złoto-srebrna 60cm
  25,01zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda okrągła 2w1 złoto-srebrna 60cm

  Niewielka i poręczna blenda fotograficzna Mitoya o średnicy 60 cm. Złożona z dwóch powłok: złotej i srebrnej umożliwi uzyskanie mocnego, kontrastowego światła. Doskonała do portretu w plenerze i studiu fotograficznym, a także do fotografii produktowej, kulinarnej czy makro. W komplecie pokrowiec.

  W magazynie
  25,01zł
 • Blenda elipsa biało-srebrna 120x90cm
  69,00zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda elipsa [owalna] biało-srebrna 90x120cm

  Owalna / eliptyczna blenda fotograficzna 2w1 MITOYA o wymiarach 90 × 120 cm. Składa się z dwóch powłok: białej i srebrnej, rozpiętych na stałe na elastycznym stelażu. Prosta w składaniu doskonale spisze się jako ekran odbijający światło zarówno w plenerze, jak i w studiu fotograficznym. W komplecie futerał zamykany na suwak.

  W magazynie
  69,00zł
 • Blenda okrągła 2w1 biało-srebrna 60cm
  25,01zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda okrągła 2w1 biało-srebrna 60cm

  Poręczna, okrągła blenda fotograficzna MITOYA o średnicy 60 cm. Złożona z dwóch powłok: białej i srebrnej umożliwi uzyskanie stonowanego lub kontrastowego oświetlenia o naturalnej barwie. Do stosowania w plenerze i studiu fotograficznym podczas wykonywania portretów, packshotów, aranżacji czy ujęć makro. W komplecie futerał.

  W magazynie
  25,01zł
 • Blenda elipsa złoto-srebrna 120x90cm
  69,00zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda elipsa [owalna] złoto-srebrna 90x120cm

  Owalna blenda fotograficzna MITOYA o dwóch powierzchniach odbijających: złotej i srebrnej. Powierzchnia 90 × 120 cm doskonale spisze się zarówno podczas zdjęć portretowych w plenerze, jak i podczas pracy w studiu fotograficznym. Elastyczny i wytrzymały stelaż pozwala na wielokrotne składanie i rozkładanie. W komplecie praktyczne etui z suwakiem. 

  W magazynie
  69,00zł
 • Blenda okrągła 2w1 biało-srebrna 110cm
  45,01zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda okrągła 2w1 biało-srebrna 110cm

  Okrągła blenda fotograficzna MITOYA o średnicy 110 cm składająca się z powłoki białej i srebrnej umożliwi uzyskanie stonowanego lub kontrastowego oświetlenia bez wpływu na jego barwę. Do stosowania w plenerze i studiu fotograficznym podczas wykonywania portretów, packshotów czy aranżacji kulinarnych. W komplecie futerał. 

  W magazynie
  45,01zł
 • Blenda okrągła 2w1 złoto-srebrna 80cm
  35,01zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda okrągła 2w1 złoto-srebrna 80cm

  Lekka, praktyczna i niezawodna blenda fotograficzna MITOYA o średnicy 80 cm. Złożona z dwóch powłok: złotej i srebrnej umożliwi uzyskanie mocnego, kontrastowego światła. Znajdzie zastosowanie zarówno w plenerze, jak i studiu fotograficznym podczas sesji portretowych, produktowych, wykonywaniu zdjęć kulinarnych czy makijażu. W komplecie pokrowiec.

  W magazynie
  35,01zł
 • Blenda okrągła 5w1 80cm
  49,00zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda okrągła 5w1 80cm

  Okrągła blenda fotograficzna 5w1 MITOYA o średnicy 80 cm składająca się z pięciu powierzchni: wewnętrznego dyfuzora będącego jednocześnie stelażem i czterech powłok odbijających: złotej, srebrnej, białej i czarnej. Niezawodna w wielu sytuacjach, podczas sesji portretowych, produktowych czy fotografowania makijażu. W komplecie futerał.

  W magazynie
  49,00zł
 • Blenda elipsa 5w1 120x90cm
  79,00zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda elipsa [owalna] 5w1 90x120cm

  Eliptyczna (określana też jako owalna) blenda fotograficzna 5w1 MITOYA o wymiarach 90 × 120 cm. Złożona z pięciu powierzchni: wewnętrznego dyfuzora będącego także stelażem i czterech wymiennych powłok: złotej, srebrnej, białej i czarnej. Doskonała do zdjęć portretowych oraz produktowych. W komplecie pokrowiec zamykany na suwak.

  W magazynie
  79,00zł
 • Blenda okrągła 5w1 110cm
  59,00zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda okrągła 5w1 110cm

  Duża, okrągła blenda fotograficzna 5w1 MITOYA o średnicy 110 cm. Złożona z pięciu powierzchni: wewnętrznego dyfuzora będącego jednocześnie stelażem i czterech wymiennych powłok: złotej, srebrnej, białej i czarnej. Niezawodna w wielu sytuacjach, podczas sesji portretowych, produktowych, kulinarnych czy w plenerowych. W komplecie pokrowiec.

  W magazynie
  59,00zł
 • Blenda okrągła 2w1 złoto-srebrna 110cm
  45,01zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda okrągła 2w1 złoto-srebrna 110cm

  Dwustronna, okrągła blenda fotograficzna MITOYA o średnicy 110 cm. Powłoki złota i srebrna umożliwią uzyskanie mocnego, kontrastowego oświetlenia wypełniającego. Blenda znajdzie zastosowanie zarówno w plenerze, jak i studiu fotograficznym podczas sesji portretowych, produktowych oraz aranżacyjnych. W komplecie pokrowiec.

  W magazynie
  45,01zł
 • Blenda elipsa 5w1 150x100cm
  115,01zł
  W magazynie
  3lata GW

  Blenda elipsa [owalna] 5w1 100x150cm

  Eliptyczna / owalna blenda fotograficzna 5w1 MITOYA o wymiarach 100 × 150 cm. Składa się z pięciu powierzchni: wewnętrznego dyfuzora naciągniętego na stałe na stelaż i czterech wymiennych powłok: złotej, srebrnej, białej i czarnej. Duży rozmiar stworzony z myślą o pracy w plenerze oraz studiu. W komplecie pokrowiec.

  W magazynie
  115,01zł
 • Dyfuzor elipsa 150x100cm
  69,00zł
  W magazynie
  3lata GW

  Dyfuzor elipsa [owalny] 100x150cm

  Duży, funkcjonalny dyfuzor o wymiarach 100 × 150 cm przypominający budową klasyczną, owalną blendę fotograficzną. Wysokiej jakości materiał rozpraszający światło został rozpięty na wytrzymałej, elastycznej ramie. Podobnie jak blenda, dyfuzor jest składany "w ósemkę", dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca i jest wygodny w transporcie.

  W magazynie
  69,00zł
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Blenda fotograficzna to ekran służący do odbijania światła i skierowania go w stronę fotografowanego obiektu. Składa się z gładkiej, metalicznej tkaniny rozpiętej na metalowym stelażu. Doskonale spisuje się podczas pracy w plenerze, zwłaszcza w słoneczne, pogodne dni. Z powodzeniem jest stosowana również w studiu fotograficznym niemal przy każdym rodzaju sesji zdjęciowych - od portretowych, przez modowe, kulinarne, reklamowe i produktowe.

W sklepie MITOYA znajdują się blendy o różnych kształtach, wymiarach i rodzajach powłok odbijających, dzięki czemu z łatwością wybierzesz produkt dopasowany do swoich potrzeb. Każda powłoka znajdzie zastosowanie w innej sytuacji i pozwoli uzyskać zupełnie inny efekt na zdjęciu:

Blenda biała zapewni delikatne i subtelne oświetlenie bez wpływu na jego barwę;
Blenda srebrna pozwoli uzyskać światło bardziej kontrastowe - również bez wpływu na jego barwę;
Blenda złota również mocno odbije światło, ale jednocześnie wyraźnie ociepli jego temperaturę;
Blenda typu sunfire da efekt pośredni między blendą srebrną i złotą;
Blenda zielona może służyć jako green screen na potrzeby tworzenia filmów na Youtube; w fotografii służy do ocieplana zimnego światła fluorescencyjnego;
Blenda niebieska może być pomocna jako blue screen; podczas wykonywania zdjęć służy do ochładzania padającego światła;
Blenda czarna to z kolei ekran pochłaniający światło – ułatwia ograniczenie światła dochodzącego do obiektu z innej strony.

Dodatkowym elementem niektórych blend jest ich wewnętrzny stelaż z rozciągniętym na nim białym, półtransparentnym materiałem - dyfuzor. Umieszczany pomiędzy źródłem światła a fotografowanym obiektem umożliwi uzyskanie miękkiego, naturalnego oświetlenia. To nieoceniona pomoc podczas sesji zdjęciowych wykonywanych przy ostrym świetle słonecznym!

Blendy fotograficzne MITOYA składają się z dwóch, pięciu lub aż siedmiu różnych powłok. Podstawowe modele 2 w 1 to blendy srebrno-białe i srebrno-złote, okrągłe oraz owalne (eliptyczne). Rozbudowane blendy 5 w 1 posiadają powłokę białą, srebrną, złotą, czarną oraz wewnętrzny dyfuzor i one również występują w dwóch kształtach. Najbardziej zaawansowaną blendą jest model 7 w 1, który poza podstawowymi powłokami ofertuje powierzchnię zieloną i niebieską. W naszej ofercie znajdują się także blendy - flagi oraz blendy panelowe, przeznaczone do montażu na statywach oświetleniowych. Oferowane przez nas modyfikatory światła występują w wielu rozmiarach - od najmniejszych, okrągłych o średnicy 60 cm po bardzo duże, owalne ekrany 120 × 180 cm.

Do produkcji blend fotograficznych MITOYA są wykorzystywane materiały najwyższej jakości, odporne na pękanie czy kruszenie. Ich stelaże są wykonane z wytrzymałego i elastycznego stopu metali, dzięki czemu ich wielokrotne składanie i rozkładanie jest proste i wygodne. Każdy z naszych ekranów posiada również praktyczny pokrowiec, chroniący ją przed zniszczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów i złożenia zamówienia online!