Monopody

  • nowość

Monopody to statywy fotograficzne posiadające tylko jedną nóżkę. W przeciwieństwie do tripodów nie są samodzielną podporą dla aparatu czy kamery, a stanowią jedynie pomocnicze akcesorium dla fotografa. Korzystanie z monopodu pozwala odciążyć fotografa, zapewnić mu większą swobodę oraz ułatwić wykonywanie zdjęć. Cały czas jednak monopod należy asekurować i nie zostawiać go z nakręconym aparatem bez nadzoru. Teleskopowa konstrukcja monopodów umożliwia wykonywanie nieporuszonych zdjęć z bardzo niskiej lub bardzo wysokiej perspektywy. W przypadku filmów video umożliwia także tworzenie płynnych ujęć, pozbawionych drgań.

W ofercie sklepu MITOYA znajdują się zarówno klasyczne monopody wyposażone w nóżki, jak i statywy - tripody, które umożliwiają odkręcenie jednej z nóżek i korzystanie z niej właśnie jako monopodu. Takie rozwiązanie sprawia, że otrzymujemy produkt bardzo funkcjonalny. W zależności od bieżących potrzeb odkręconą nóżkę możemy połączyć z samą głowicą lub z całą centralną kolumną. Dzięki temu otrzymujemy monopod o bardzo dużym zakresie pracy. Warto rozważyć zakup monopodu jeśli:

  • Zajmujesz się filmowaniem ślubów i wesel
  • Kręcisz klipy reklamowe i teledyski
  • Specjalizujesz się w fotografii produktowej
  • Szukasz lekkiego statywu na weekendowe wyjazdy 

W tej kategorii znajdziesz także mniejsze monopody - kijki selfie oraz dodatkowe nóżki. Dzięki naszym akcesoriom tworzenie filmów i zdjęć stanie się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium