Blendy fotograficzne

Blenda flaga na stelażu 5w1 75x90cm Blenda flaga na stelażu 5w1 75x90cm
Producent: MITOYA
Cena:

315,00 zł

zobacz więcej
Blenda elipsa [owalna] 7w1 90x120cm Blenda elipsa [owalna] 7w1 90x120cm
Producent: MITOYA
Cena:

119,00 zł

zobacz więcej
Blenda elipsa [owalna] 5w1 120x180cm Blenda elipsa [owalna] 5w1 120x180cm
Producent: MITOYA
Cena:

149,00 zł

zobacz więcej
Blenda panelowa biało-srebrna 60x120cm Blenda panelowa biało-srebrna 60x120cm
Producent: MITOYA
Cena:

125,00 zł

zobacz więcej
Dyfuzor elipsa [owalny] 100x150cm Dyfuzor elipsa [owalny] 100x150cm
Producent: MITOYA
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Dyfuzor elipsa [owalny] 90x120cm Dyfuzor elipsa [owalny] 90x120cm
Producent: MITOYA
Cena:

65,00 zł

szt.
zobacz więcej

Blenda fotograficzna to ekran służący do odbijania światła i skierowania go w stronę fotografowanego obiektu. Składa się z gładkiej, metalicznej tkaniny rozpiętej na metalowym stelażu. Doskonale spisuje się podczas pracy w plenerze, zwłaszcza w słoneczne, pogodne dni. Z powodzeniem jest stosowana również w studiu fotograficznym niemal przy każdym rodzaju sesji zdjęciowych - od portretowych, przez modowe, kulinarne, reklamowe i produktowe.

W sklepie MITOYA znajdują się blendy o różnych kształtach, wymiarach i rodzajach powłok odbijających, dzięki czemu z łatwością wybierzesz produkt dopasowany do swoich potrzeb. Każda powłoka znajdzie zastosowanie w innej sytuacji i pozwoli uzyskać zupełnie inny efekt na zdjęciu:

Blenda biała zapewni delikatne i subtelne oświetlenie bez wpływu na jego barwę;
Blenda srebrna pozwoli uzyskać światło bardziej kontrastowe - również bez wpływu na jego barwę;
Blenda złota również mocno odbije światło, ale jednocześnie wyraźnie ociepli jego temperaturę;
Blenda typu sunfire da efekt pośredni między blendą srebrną i złotą;
Blenda zielona może służyć jako green screen na potrzeby tworzenia filmów na Youtube; w fotografii służy do ocieplana zimnego światła fluorescencyjnego;
Blenda niebieska może być pomocna jako blue screen; podczas wykonywania zdjęć służy do ochładzania padającego światła;
Blenda czarna to z kolei ekran pochłaniający światło – ułatwia ograniczenie światła dochodzącego do obiektu z innej strony.

Dodatkowym elementem niektórych blend jest ich wewnętrzny stelaż z rozciągniętym na nim białym, półtransparentnym materiałem - dyfuzor. Umieszczany pomiędzy źródłem światła a fotografowanym obiektem umożliwi uzyskanie miękkiego, naturalnego oświetlenia. To nieoceniona pomoc podczas sesji zdjęciowych wykonywanych przy ostrym świetle słonecznym!

Blendy fotograficzne MITOYA składają się z dwóch, pięciu lub aż siedmiu różnych powłok. Podstawowe modele 2 w 1 to blendy srebrno-białe i srebrno-złote, okrągłe oraz owalne (eliptyczne). Rozbudowane blendy 5 w 1 posiadają powłokę białą, srebrną, złotą, czarną oraz wewnętrzny dyfuzor i one również występują w dwóch kształtach. Najbardziej zaawansowaną blendą jest model 7 w 1, który poza podstawowymi powłokami ofertuje powierzchnię zieloną i niebieską. W naszej ofercie znajdują się także blendy - flagi oraz blendy panelowe, przeznaczone do montażu na statywach oświetleniowych. Oferowane przez nas modyfikatory światła występują w wielu rozmiarach - od najmniejszych, okrągłych o średnicy 60 cm po bardzo duże, owalne ekrany 120 × 180 cm.

Do produkcji blend fotograficznych MITOYA są wykorzystywane materiały najwyższej jakości, odporne na pękanie czy kruszenie. Ich stelaże są wykonane z wytrzymałego i elastycznego stopu metali, dzięki czemu ich wielokrotne składanie i rozkładanie jest proste i wygodne. Każdy z naszych ekranów posiada również praktyczny pokrowiec, chroniący ją przed zniszczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów i złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium