Blendy panelowe

Blendy panelowe to doskonały wybór do studia fotograficznego. To prostokątne panele, montowane na stelażu złożonym z czterech elastycznych rozporników. W przeciwieństwie do tradycyjnych blend okrągłych czy owalnych wymagają umieszczenia na statywach oświetleniowych i są traktowane jako stacjonarne modyfikatory światła. Ograniczoną mobilność rekompensują jednak bardzo dużą powierzchnią - największa blenda panelowa MITOYA ma rozmiar aż 90 × 180 cm!

Konstrukcja blendy panelowej pozwala na umieszczenie jej na statywie oświetleniowym lub boomie z głowicą 16 mm. Adapter montażowy pozwala także na pochylenie całego ekranu do przodu i do tyłu. Nawet dużych rozmiarów blenda panelowa pozostaje bardzo lekka, przez co manewrowanie nią jest proste i nie wymaga użycia siły.

Blendy panelowe występują w trzech rozmiarach i różnią się proporcjami boków. Sklep MITOYA oferuje rozmiary 90 × 180 cm, 100 × 140 cm i 60 × 120 cm. Każda z nich posiada w zestawie cztery pręty rozporowe, które napinają i trzymają materiał odbijający. Blendy panelowe występują w dwóch wersjach: srebrno-białej i srebrno-złotej. Zajmując niewiele miejsca po złożeniu posiadają także dedykowane futerały.

Oddzielnym rodzajem blendy fotograficznej jest blenda typu flaga 5 w 1. Jej powłoki są naciągane na sztywną, solidną ramę wykonaną ze stopu aluminium. Następnie flaga jest umieszczona w kołowrotku i w takiej formie zamontowana na statywie oświetleniowym.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów i złożenia zamówienia w sklepie MITOYA!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium