Akumulatory, ładowarki i zasilacze

  • nowość

Sklep MITOYA dba nie tylko o fotografów, ale też o filmowców - stąd w naszej ofercie znajdziesz nie tylko akumulatory do aparatów fotograficznych i kamer video, ale też uniwersalne i popularne akumulatory do lamp LED, monitorów podglądowych czy profesjonalnych kamer video. Są to akumulatory typu SONY NP-F o zróżnicowanych pojemnościach oraz akumulatory typu V-Lock. Oferujemy również pasujące do nich ładowarki - kompaktowe ładowarki USB, ładowarki sieciowe a także modele wyposażone we wtyczkę zapalniczki samochodowej.

Akumulatory do lamp LED

Lampy diodowe LED często są sprzedawane bez źródła zasilania - dlatego w ofercie sklepu MITOYA znajdziesz najpopularniejsze akumulatory typu Sony NP-F, takie jak NP-F550, NP-F750 czy NP-F960. Akumulatory NP-F są stosowane m.in. w lampach diodowych LED Yongnuo, w lampach pierścieniowych RL480 i RL480L, lampach MITOYA SUN 35, a także w monitorach podglądowych Feelworld

Akumulatory V-Lock / V-Mount

Akumulatory V-Lock to specjalistyczne ogniwa przeznaczone do profesjonalnych lamp ledowych oraz kamer video. W naszej ofercie znajdziesz akumulatory V-Lock niemieckiej firmy Patona, a także ładowarki do nich. 

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium