Paski, szelki, sakwy

  • nowość
GGS Nylonowy pasek do aparatu 110cm [NMS-2BB] GGS Nylonowy pasek do aparatu 110cm [NMS-2BB]
Producent: GGS
Cena:

45,00 zł

zobacz więcej
GGS Pasek - chusta do aparatu 120cm khaki [SCS-N11] GGS Pasek - chusta do aparatu 120cm khaki [SCS-N11]
Producent: GGS
Cena:

75,00 zł

zobacz więcej
GGS Nylonowy pasek do aparatu 110cm [NMS-2BR] GGS Nylonowy pasek do aparatu 110cm [NMS-2BR]
Producent: GGS
Cena:

43,00 zł

zobacz więcej

Paski nadgarstkowe i naramienne to akcesoria znacznie ułatwiające pracę osobom korzystającym ze wszystkich typów aparatów: lustrzanek, bezlusterkowców, aparatów kompaktowych i analogowych, a nawet kamer sportowych. W przerwach od wykonywania zdjęć aparat może być wygodnie i swobodnie przenoszony na ramieniu, tym samym zostawiając wolne obie dłonie. Jest też mniej narażony na upuszczenie czy przypadkowe uszkodzenie.

W ofercie sklepu MITOYA znajdują się także pojedyncze i podwójne szelki, umożliwiające przenoszenie jednego lub dwóch aparatów jednocześnie. Podczas dłuższej pracy odciążają one stawy, rozkładając ciężar sprzętu w korzystniejszy anatomicznie sposób. Oferujemy wysokiej jakości akcesoria marki GGS oraz eleganckie, skórzane szelki Reporterstrap - produkty szczególnie popularne wśród fotografów specjalizujących się w reportażach ślubnych. Dostępne są także proste paski z profilowanym mocowaniem typu GoPro, stosowanym w różnego rodzaju kamerach sportowych.

W tej kategorii znajdują się także dodatkowe akcesoria marki Reporterstrap, do których można zaliczyć pasy biodrowe, montowane na nich sakwy oraz futerały na obiektywy. Możliwość niemal dowolnej konfiguracji zestawu sprawia, że przygotowując się do realizacji fotoreportażu jesteśmy w stanie całkowicie zrezygnować z plecaka czy torby, cały niezbędny sprzęt trzymając dosłownie pod ręką!

Zapraszamy do złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium