Akumulatory AA i AAA

Wśród oferowanych przez nas akumulatorów do aparatów i lamp panelowych LED znaleźć można również wysokiej jakości akumulatory AA i AAA serii Panasonic Eneloop. Akumulatory Eneloop, czyli baterie wielokrotnego ładowania, to doskonały wybór dla fotografów używających lamp systemowych bądź twórców video korzystających z bezprzewodowych mikroportów radiowych. W sklepie MITOYA znajdują się trzy rodzaje akumulatorów Eneloop:

  • Eneloop AA 2000 mAh (białe)
  • Eneloop AAA 800 mAh (białe)
  • Eneloop PRO AA 2500 mAh (czarne)

Akumulatory Panasonic Eneloop są wyjątkowo trwałe, ekonomiczne i energooszczędne. Są też od razu gotowe do działania - przed ich udostępnieniem do sprzedaży przechodzą przez proces fabrycznego naładowania. Nadają się też do późniejszego recyklingu, wspierając środowisko naturalne.

Cechą wyróżniającą akumulatory Eneloop jest to, że utrzymują wyższe napięcie niż inne typy tzw. ogniw suchych. Pracując z lampą błyskową zauważasz, że coraz dłużej jej palnik ładuje się przed wyzwoleniem błysku? W przypadku akumulatorów Eneloop taka sytuacja Ci nie grozi! Akumulatory, nawet mocno rozładowane, utrzymują swój ładunek i pozwolą Ci na płynną pracę do końca! Są też bardziej odporne na pracę w wysokich i niskich temperaturach.

Zapraszamy do złożenia zamówienia online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium