Studio

Blenda elipsa [owalna] 5w1 100x150cm Blenda elipsa [owalna] 5w1 100x150cm
Producent: MITOYA
Cena: 115,00 zł
szt.
zobacz więcej
Blenda elipsa [owalna] 5w1 120x180cm Blenda elipsa [owalna] 5w1 120x180cm
Producent: MITOYA
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Blenda elipsa [owalna] 5w1 60x90cm Blenda elipsa [owalna] 5w1 60x90cm
Producent: MITOYA
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
Blenda elipsa [owalna] 7w1 90x120cm Blenda elipsa [owalna] 7w1 90x120cm
Producent: MITOYA
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
Blenda flaga na stelażu 5w1 75x90cm Blenda flaga na stelażu 5w1 75x90cm
Producent: MITOYA
Cena: 315,00 zł
szt.
zobacz więcej

W tej kategorii znajduje się sprzęt oraz szeroki wachlarz akcesoriów zarówno do domowego, jak i profesjonalnego studia fotograficznego. Dużą część naszego asortymentu stanowią produkty sygnowaną naszą własną marką MITOYA. Należą do nich softboxy światła stałego, softboxy reporterskie, softboxy studyjne z mocowaniem Bowens, parasolki, blendy oraz statywy oświetleniowe.Softboxy i parasolki fotograficzne MITOYA

Softboxy sygnowane marką MITOYA powstają z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Ich wykonanie powierzamy jedynie zaufanym fabrykom z długoletnim doświadczeniem. Kontrolując proces i jakość produkcji możemy na bieżąco modyfikować nasze produkty w celu dostarczenia klientom sprzętu niezawodnego, spełniającego oczekiwania profesjonalistów.

Nasza oferta jest skierowana do szerokiej rzeszy odbiorców. Początkującym fotografom oraz twórcom filmowym polecamy softboxy MITOYA SIMPLE z oprawkami na świetlówki E27. Fotoreporterom dedykujemy serię MITOYA EASY, w której znajdują się kompaktowe, proste softboxy reporterskie o parasolkowej konstrukcji. Fotografom pracującym w studio oferujemy z kolei aż sześć serii modyfikatorów: MITOYA STUDIO z wymiennymi adapterami systemu Bowens, Elinchrom i mocowania uniwersalnego, MITOYA QUICK - sofboxy z systemem szybkiego montażu i konstrukcją złożoną z czterech lub ośmiu drutów, MITOYA SPEEDY - softboxy szesnastokątne z systemem szybkiego montażu, MITOYA SPEEDY DEEP - softboxy o pogłębionej, parabolicznej konstrukcji czaszy, MITOYA INTENSE - unikatowe reflektory ze stelażem poprowadzonym na zewnątrz złożonym z aż osiemnastu drutów oraz MITOYA LANTERN - softboxy sferyczne, doskonałe do stosowania w ciasnych przestrzeniach i na planach filmowych.

Równie szeroka oferta dotyczy parasolek fotograficznych. Wszystkie sprzedawane przez nas parasolki posiadają stelaże z włókna szklanego (fiberglass). Są to parasolki transparentne (białe / rozpraszające) oraz parasolki odbijające z czarną czaszą oraz srebrną lub białą powierzchnią odbijającą. Dostępność różnych rozmiarów ułatwi wybór odpowiedniego modelu w zależności od bieżących potrzeb. Szczególnej uwadze klientów polecamy serię MITOYA DEEP FIBERGLASS 16 K - parasoli parabolicznych ze stelażem złożonym z aż 16 drutów!Akcesoria do studia fotograficznego

W naszym sklepie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do studia fotograficznego. Oferujemy szeroki wybór blend o różnych rozmiarach, kształtach i powłokach oraz akcesoria do fotografii bezcieniowej, w tym stoły bezcieniowe oraz namioty z wbudowanymi diodami LED. W katalogu produktów znajduje się także duży wybór statywów oświetleniowych - od kompaktowych, podłogowych statywów - piesków, po masywne, wysokie i zaawansowane statywy C-Stand. W naszej ofercie znajdują się także polipropylenowe i kartonowe tła fotograficzne. Poza podstawowymi elementami wyposażenia studia fotograficznego oferujemy także szeroką gamę uchwytów montażowych, klipsów i adapterów. Oddzielną kategorię stanowią gotowe zestawy oświetleniowe, które stanowią propozycję dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią. Wszystkie zestawy powstały w oparciu o doświadczenie naszych pracowników. Realizujemy także niestandardowe zlecenia i na każdym etapie oferujemy profesjonalne doradztwo.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia w sklepie MITOYA!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium