Sprzęt obserwacyjny

Luneta monokular K&F Concept 12x50 BaK4 IP68 Luneta monokular K&F Concept 12x50 BaK4 IP68
Producent: K&F Concept
Cena:

210,99 zł

zobacz więcej
Luneta monokular K&F Concept 12x50 BaK4 IP66 Luneta monokular K&F Concept 12x50 BaK4 IP66
Producent: K&F Concept
Cena:

154,99 zł

zobacz więcej
Luneta monokular K&F Concept 12x50 BaK4 IP66 Luneta monokular K&F Concept 12x50 BaK4 IP66
Producent: K&F Concept
Cena:

184,99 zł

zobacz więcej

Oferta sklepu MITOYA cały czas się poszerza. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci znaleźli u nas nie tylko profesjonalny sprzęt foto-video, który posłuży im podczas realizacji komercyjnych zleceń, ale także dodatkowe akcesoria i produkty, z których mogą korzystać w czasie wolnym. Dlatego też w tym dziale znalazły się lunety obserwacyjne, lornetki i fotopułapki - wysokiej jakości sprzęt obserwacyjny marki K&F Concept!

Lunety i lornetki to świetne akcesoria optyczne, które mogą być wykorzystywane podczas spacerów i wycieczek. Pozwolą z bliska przyjrzeć się ptakom i dzikim zwierzętom. A jeśli wśród naszych klientów znajdują się także fotografowie przyrody, będą oni mogli skorzystać z oferowanego przez nas sprzętu do odnajdywania w plenerze interesujących ich zwierząt. 

Drugą grupą produktów są fotopułapki. Te urządzenia również powstały z myślą o obserwacji dzikiej przyrody. Często można je spotkać w lasach państwowych, rezerwatach i parkach. Szybko jednak znalazły zastosowanie również wśród prywatnych użytkowników. Odpowiednio skonfigurowane pomagają monitorować ogród, działkę czy plac budowy. Wykorzystując karty SIM przesyłają wysokiej jakości obraz do telefonu, informując tym samym o wykryciu ruchu. Są proste w obsłudze i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Utrzymane w stylistyce moro mogą być łatwo ukryte i nie rzucać się w oczy nieproszonym gościom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia w sklepie MITOYA!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium