Opcje przeglądania

Statywy i uchwyty

Statywy i uchwyty do mikrofonów znacznie poszerzają możliwości ich wykorzystania oraz pozwalają utrzymać porządek w kadrze oraz w miejscu pracy. Szczególnie popularnym rozwiązaniem, stosowanym przede wszystkim przez osoby zajmujące się nagrywaniem video, są statywy typu c-clamp, czyli montowane do blatu za pomocą niewielkiego imadła. Tego typu ramiona często mają możliwość regulacji wysokości oraz kąta nachylenia. Umożliwiają umieszczenie mikrofonu oraz kabli poza kadrem, a także mogą być dostosowane do wzrostu czy pozycji mówiącego. W naszej ofercie znalazły się również statywy podłogowe oraz niewielkie statywy na biurko z podstawką, przeznaczone do montażu mikrofonów estradowych. To niezastąpione akcesorium dla wszystkich, którzy podczas występów czy nagrywania chcą mieć wolne ręce.

Podczas filmowania w terenie, szczególnie relacji z wydarzeń, doskonale sprawdzają się uchwyty antywstrząsowe na mikrofon, które umożliwiają zamontowanie go m.in. na sankach kamery lub aparatu. Tego typu akcesoria nie tylko pozwalają poruszać się z mikrofonem bez konieczności trzymania go w ręku lub na oddzielnym statywie, ale także minimalizują drgania wynikające z ruchów operatora, dzięki czemu dźwięk jest czysty.

Solidne, wytrzymałe statywy i uchwyty do mikrofonów znacznie ułatwiają pracę. Przydadzą się zarówno amatorom, jak i profesjonalistom nagrywającym różnego rodzaju filmy – zarówno domowe streamy, jak i relacje z imprez czy filmy dokumentalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium