Opcje przeglądania

System FALCAM F22&F38

Ulanzi × FALCAM Quick Release F22&F38 to innowacyjny system szybkiego montażu akcesoriów video, zaprojektowany z myślą o użytkownikach aparatów bezlusterkowych. W ofercie producenta znajdują się klatki operatorskie do bezlusterkowców Sony A7, Nikon oraz Canon jak też liczne akcesoria, adaptery i przejściówki niezbędne podczas profesjonalnych realizacji filmowych.

Innowacyjna konstrukcja systemu FALCAM Quick Release jest oparta o dwa rodzaje szybkozłączek – F22 i F38 – które umożliwiają natychmiastowy montaż kolejnych elementów oraz ich dowolną konfigurację. Tradycyjne klatki operatorskie posiadają gwintowane otwory w standardach 1/4'', w których montuje się kolejne przejściówki, śruby i adaptery. System FALCAM zachowuje te standardy dodając do nich profilowane mocowania szybkiego dostępu, co oszczędza czas spędzony na przygotowaniach do rozpoczęcia nagrań.

Podstawą systemu FALCAM F22&F38 jest szybkozłączka z męskim gwintem 1/4'' - Basic Plate F001. Dostępna jako oddzielny produkt, jest też częścią innych adapterów i mocowań - głowic kulowych, głowic 3D, uchwytów magic arm, bocznych rączek side handle czy uchwytów top handle. Dzięki temu każde zewnętrze akcesorium foto-video - monitor podglądowy, bezprzewodowy przekaźnik obrazu, mikrofon kierunkowy czy lampa diodowa LED - może być w kilka sekund zamontowane w odpowiednim uchwycie lub zamienione ze sobą miejscami. Gwint szybkozłączek F001 może być też odkręcony, co daje nam dostęp do żeńskiego gwintowania 1/4'' i umożliwia montaż płytki w odwrotnym układzie. Daje to niemal nieograniczone możliwości konfiguracji sprzętu i ustawienie go w najbardziej komfortowym dla nas położeniu.

Ulanzi × FALCAM Quick Release to jednak nie tylko zamknięty system! Z akcesoriów F22 i F38 mogą korzystać także użytkownicy sprzętu innych producentów - UURig, SmallRig, TILTA czy Nitze. Umożliwiają to profilowane przejściówki i adaptery, również dostępne w sklepie MITOYA. Co więcej, poszczególne akcesoria systemu FALCAM są także kompatybilne z mocowaniem NATO RAILS oraz gniazdem statywowym arca swiss. Wśród bogatej oferty akcesoriów znajdują się także tradycyjne mocowania cold shoe - zimna stopka ISO.

Wszystkie akcesoria montażowe systemu FALCAM są wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Do produkcji dodatkowych profilowanych uchwytów - rączek side handle i top handle - wykorzystano także laminat żywiczny micarta, charakteryzujący się zwiększoną odpornością na złamania czy pękanie.

FALCAM to propozycja dla profesjonalistów, ceniących sobie najwyższą jakość i komfort pracy. Zapomnij o żmudnym przykręcaniu każdego dodatkowego elementu – postaw na wygodę Quick Release i bądź przygotowany na każdy plan zdjęciowy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia online w sklepie MITOYA!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium