Akcesoria

W tej kategorii znajdziesz dodatkowe akcesoria, niezbędne podczas pracy z lampą do makijażu. Są to statywy oświetleniowe o płynnie regulowanej wysokości, niewielkie blendy oraz akumulatory i ładowarki.

Lampy pierścieniowe oraz soft light wymagają zamontowania ich na statywie z głowicą 16 mm. W ofercie sklepu MITOYA znajduje się kilka rodzajów statywów oświetleniowych, które różnią się między sobą wysokością, masywnością czy układem nóżek.

Blenda odbijająca światło to szczególnie użyteczne akcesorium, które pozwoli równomiernie doświetlić szyję i dekolt fotografowanej osoby. Lekkie i wygodne, mogą być trzymane jedną ręką czy to przez fotografa, czy samą modelkę. W zależności od wybranej powierzchni odbijającej dadzą też inny efekt - najbardziej neutralną blendą jest blenda biała. Powłoka srebrna zapewni mocne i kontrastowe oświetlenie, a złota dodatkowo je ociepli.

Niektóre lampy - poza korzystaniem z zasilania sieciowego - mogą pracować także na zewnętrznych akumulatorach. Najczęściej są to akumulatory serii Sony NP-F lub profesjonalne akumulatory V-Lock. Jedne i drugie wymagają zakupu dodatkowych ładowarek, ponieważ same lampy nie ładują wpiętych w nie baterii. Znajdziesz tu gotowe zestawy z akumulatorami o dużej pojemności, które pozwolą Ci na wygodną pracę także w terenie.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium